Nuo nulio iki begalybės

Legendinės charakteristikos sutelktos minimalistinėje formoje, nepaisant jokių apribojimų ir siekiant atskleisti tikrą išradingumą.
Nesibaigiantis iššūkis vaizduose perteikti nežabotą vaizduotę prasideda nuo nulio.
Pažvelkite į pasaulį naujai. Viskas, ko jums reikia, yra jūsų rankose.
Kai sieksite įgyvendinti savo viziją, niekas jūsų nesustabdys.

Neribotos vaizdų kūrimo galimybės 

Neribotos kūrybinės išraiškos galimybės sutelktos minimalistinėje formoje – taip atrodys ateities fotoaparatai. Fotografuokite laisvai. Peržiūrėkite rezultatus taip, kaip norite.
RX0 galima lanksčiai jungti su platesnėmis sistemomis ir išgauti neribotas vaizdų kūrimo galimybes.

Pasinerkite į tokį pasaulį, kuriame galėsite užfiksuoti tobulų kadrų, žvelgdami iš savo unikalios perspektyvos. Jūsų laukia galybė vaizdų kūrimo galimybių, kurias galėsite tyrinėti bet kokiomis fotografavimo aplinkybėmis.

Pagrindinė technologija užtikrina begalinį vaizdų kūrimo potencialą

Išskirtinai kompaktiškame fotoaparate RX0 sklandžiai integruotas modernus objektyvas, vaizdo jutiklis ir vaizdų procesorius.
Išgaukite nuostabią kokybę bet kokiomis sąlygomis. Maksimalus efektyvumas ir lankstumas be jokių rūpesčių.
Patobulinti visi aspektai, būtini norint užfiksuoti ypatingą kadrą.

Kruopščiai pagamintas, išlaikant 0,1 mm tikslumą

Išlaisvinkite savo vaizduotę ir nevaržomi tyrinėkite naujas perspektyvas.
Tarpai tarp vidinių mechanizmų siekia iki 0,1 mm, taip itin kompaktiškame RX0 efektyviai telpa pažangios technologijos, dėl kurių šis fotoaparatas suteikia galimybę lanksčiau fotografuoti bet kokioje aplinkoje, naudojant jį atskirai arba kaip kelių fotoaparatų sistemos dalį.

Tvirta konstrukcija, kad galėtumėte fotografuoti pagal savo poreikius

Dėl itin tvirto aukštos kokybės duraliuminio pagrindo RX0 bus patikimas ir sudėtingomis sąlygomis. Fotoaparatas buvo išbandytas atliekant intensyvius ir kartotinius bandymus, siekiant užtikrinti, kad jo puikios charakteristikos nepakistų, ypač fotografuojant žemės, jūros ir oro vaizdus, tobulai atskleidžiančius, kaip atrodo ir kokių pojūčių kelia tikra laisvė.

Paprasta naudoti išplėstines sistemas

Dėl minimalistinės pagrindo konstrukcijos RX0 paprasta naudoti vieną arba kaip integruotos sistemos dalį kartu su priedais ar net keliais fotoaparatais. Kad ir kaip nuspręsite fotografuoti, šis fotoaparatas suteiks tiek laisvės, kiek tik jums prireiks, kad galėtumėte fotografuoti tobulai.