7.2 KAN. NAMŲ KINO AV IMTUVAS | STR-DN1060

Visi techniniai duomenys ir funkcijos

STR-DN1060

RMK

€ 720,00

(įsk. PVM)

Stiprintuvas

Stiprintuvų skaičius Kanalai
7 kan.
Bi-AMP
TAIP (paprastas, su erdviniu garsu gale)
Digital Legato Linear
TAIP
HD-D.C.S. (skaitmeninis kino garsas)
TAIP
Nešioj. garso papildymo įrenginys
TAIP
Garso lauko programa (2 kan., daugiakanalis) 
TAIP
Garso lauko programa (A.F.D)
TAIP
Garso lauko programa (ausinės)
TAIP
Garso lauko programa (filmas)
TAIP
Garso lauko programa (muzika)
TAIP

Vaizdo funkcijos

4 K išvestis
TAIP
Garso grąžinimo kanalas
TAIP
HDMI signalo praleidimas
TAIP
3D per HDMI
TAIP
A/V SINCHRONIZAVIMAS
TAIP (kintama)
„BRAVIA® SYNC™“ (CEC valdymas)
TAIP (atkūrimas vienu prisilietimu, sistemos garso valdymas, sistemos maitinimo išjungimas)
1080p / 24p
TAIP
Priskiriama kompon. vaizdo įvestis
1
Priskiriama HDMI vaizdo įvestis
6 (1)
Technologija „Deep Color“
TAIP
Raiškos keitiklis (į komp./HDMI)
TAIP / NE
x.v.Color (xvYCC)
TAIP

Automatinis garsiakalbių kalibravimas

Kalibravimo ypatybės
TAIP
DCAC (skaitm. kino kalibravimas)
TAIP

Imtuvo ypatybės

Nustatyt. kanalas (FM/AM)
TTL30 (30/-)
RDS
TAIP

Sąsaja

Įvesčių ir išvesčių lizdai
HDMI vaizdo įvestis / išvestis (6/2); HDCP2.2 gale (1); komponentinė vaizdo įvestis (1); kompozitinė vaizdo įvestis (2); kompozitinė monitoriaus išvestis (1); garso įvestis (2); garso įvestis (koaksial.) (1); analoginė garso įvestis (4); ausinių išvestis; išankstinė žemųjų dažnių garsiakalbio išvestis (2);USB (1 priekyje / 1 gale); eterneto lizdas; MHL (priekyje / gale) (1/1)

Iškodavimo formatas

DTS® HD/ DolbyTruHD/ Dolby® Digital+
TAIP / TAIP / TAIP
LPCM (2/5.1/7.1 kanalai) per HDMI
TAIP
Dolby® Digital/DTS®
TAIP
Dolby® Digital EX
TAIP
DTS-ES™ (MATRIX6.1/DISCRETE6.1)
TAIP / TAIP
DTS 96/24™
TAIP
Dolby® Prologic
TAIP
Dolby® Prologic II
TAIP
Dolby® Prologic IIx
TAIP
Dolby® Dual MoNO
TAIP
96 k/24 bitų PCM
TAIP

Galimybė prisijungti prie tinklo

Interneto paslauga
TAIP
Muzikos kodavimo formatas tinklui
[MP3].mp3, [AAC/HE-AAC].m4a, .aac, [WMA9 Standard].wma, [LPCM].wav, [FLAC].flac, .fla, [Dolby Digital].ac3, [DSF].dsf, [DSDIFF].dff, [AIFF].aiff, .aif, [ALAC].m4a
PC jungties atnaujinimas (eternetu)
TAIP
„Chromecast built-in“
TAIP

Prit. įrengimo ir valdymo funkcijos

„Zone2 Audio“
TAIP
IR kartojimas (įvestis / išvestis)
TAIP (1/1)
„Zone2 Video“
TAIP

Ekologiškas ir taupantis energiją

Energijos sąnaudos (išjungimo režimas)
nėra
Energijos sąnaudos (budėjimo režimu)
0,3 W
Energijos sąnaudos (prijungta prie tinklo, budėjimo režimu) – jungtys
1,7 W (Eternetas) / 1,7 W („Wi-Fi®“) / 1,7 W („Bluetooth®“) / 1,7 W (prijungtos visos jungtys ir tinklai)
Budėjimo režimas suaktyvintas
Po 19 min.
Prijungta prie tinklo, budėjimo režimas suaktyvintas – jungtys
Po 19 minučių (eternetas, „Wi-Fi®“ „Bluetooth®“)
Belaidžių ryšių įjungimo / išjungimo jungiklis
Pakeiskite „Bluetooth®“ parengties režimo nustatymą (MENU (Meniu)-->„Bluetooth®“ nustatymai-->„Bluetooth®“ parengties režimas-->Įjungta / Išjungta) / Pakeiskite nuotolinio paleidimo nustatymą (MENU (Meniu)-->Tinklo parametrai-->Nuotolinis paleidimas-->Įjungta / Išjungta)

Bendrosios funkcijos

Automatinis budėjimas
TAIP
GUI (grafinė vartotojo sąsaja)
TAIP

Dydis ir svoris

Matmenys (P x A x G, mm)
430 x 172 x 329,4 mm
Svoris (kg)
10,3 kg

Funkcijos

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

Didelės raiškos garsas su „Direct Stream Digital“ (DSD)

Mėgaukitės studijos kokybės garsu naudodami „Direct Stream Digital“ (DSD) garso kodeką, kuris yra specialiai sukurtas didelės raiškos garsui. Šis 1 bito formatas naudoja labai didelio dažnio srauto 1 ir 0, kad garso bangos būtų atkurtos didesne raiška, nei tai daro standartiniai kodekai. Rezultatas – aiškesnis, švaresnis didelės raiškos garsas. STR-DN1060 palaiko DSD 5,6 MHz (2 kan.) iššifravimą per USB ir tinklo ryšius bei DSD 2,8 MHz (iki 5 kan.) iššifravimą per HDMI, USB ir tinklą.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

Pamatykite daugiau detalių – konvertavimo į 4K / 4K vaizdo palaikymo funkcijos su HDCP2.2

Originalus 4K šaltinis gali būti atkuriamas tiesiai per 4K HDMI IN įvestį naudojant HDCP2.2. Įdiegus vaizdo konvertavimo į didesnę raišką technologiją standartine HD raiška galima mėgautis aukštesne kokybe matant daugiau detalių. Anksčiau konvertavimą buvo galima atlikti tik iš 1080/24p į 4K/30p, tačiau naujuosiuose STR modeliuose netaikomi jokie vaizdo raiškos įvesties apribojimai.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

7.2 kanalų imtuvas – jaudinantis erdvinis garsas

Pasinerkite į pramogas – 7.2 kanalų kambarį užpildantis erdvinis garsas ir 165 W galia kiekviename kanale. Prie specialaus kanalo galite prijungti du aktyvius žemųjų dažnių garsiakalbius, kad žemuosius garsus galėtumėte paskirstyti po visą kambarį. Taigi nesvarbu, ar žiūrite filmus, žaidžiate žaidimus ar klausotės mėgstamų dainų, galėsite mėgautis visiškai kitokio lygio pramogomis.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

„Dolby® TrueHD“ ir „DTS-HD® Master Audio“

STR-DN1060 palaiko ir „Dolby® TrueHD®“, ir „DTS-HD® Master Audio“, todėl „Blu-ray Disc™“ įrašais galėsite mėgautis neprilygstama garso kokybe. Šiais moderniais didelės raiškos garso formatais atkuriamas beveik įrašų studijos kokybės nepriekaištingas garsas, taigi naudotojas žiūrėdamas filmus ar klausydamasis muzikos gali mėgautis daugiakanaliu garsu ir pasinerti į apgaubiantį kino teatro erdvinį garsą.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

Pažangus skaitmeninio kino automatinis kalibravimas

Mėgaukitės užburiančiu filmo garsu, kad ir kur sėdėtumėte. Pažangus skaitmeninio kino automatinis kalibravimas(ADCAC) optimizuoja garso charakteristikas, kad galėtumėte mėgautis subalansuotu garsu. Naudokite pridedamą mikrofoną ir išmatuokite akustines kambario savybes atsižvelgiant į tai, kur sėdite ir kur stovi garsiakalbiai. Sistema atitinkamai sureguliuoja ir nustato garsą, pašalina visas silpno garso vietas, todėl galėsite mėgautis plačiu ir tikrovišku garsu.

Garso optimizavimo funkcija užtikrina švarų garsą bet kokiu garsumu

Mėgaukitės aiškiu, dinamišku garsu bet kokiu garsumu naudodami įdiegtą garso optimizavimo funkciją. A/V imtuvas automatiškai matuoja garsiakalbio efektyvumą ir koreguoja dažnių diapazoną pagal girdimumą. Dėl to sukuriama sodraus garso aplinka – net kai žiūrite arba klausotės turinio įprastu kambario garsumo lygiu.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

Centrinių garsiakalbių garso pakėlimas

Centriniai garsiakalbiai paprastai yra po ekranu, todėl visi iš centro sklindantys garsai girdimi iš ekrano apatinės dalies. Šia funkcija sukuriamas įspūdis, kad centrinis garsiakalbis yra ekrano aukštyje. Centrinio garsiakalbio skleidžiamo garso aukštį galima padidinti iki reikiamo (tai galima atlikti su realiais priekiniais aukštais garsiakalbiais). Centrinio garsiakalbio garso pakėlimą galima nustatyti kaip 0 (išjungta) arba nuo 1 iki 10. Renkantis didesnį nustatymą centrinio garso padėtis pakeliama, todėl klausytojai gali reguliuoti šios funkcijos nustatymus ir pritaikyti garsą pagal pageidavimą. Ši funkcija gali būti naudojama su A.F.D. režimu (kuris nesukuria papildomo garso lauko) ir filmų režimais, pavyzdžiui, HD skaitmeniniu kino teatro garsu ir pan.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

Lubinio garsiakalbio režimas 

Ši funkcija virtualiuoju būdu perkelia priekinius ir centrinius lubose įrengtus garsiakalbius ir išdėsto juos aplink ekraną. Dabar klientai personažų balsus girdės sklindant nuo ekrano, o ne nuo lubų. Šiuo režimu atkuriant muziką ji skamba natūraliau ir sodriau, kai patalpoje įrengti lubiniai garsiakalbiai.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

HD Digital Cinema Sound®

Imituoja išskirtinę „Cary Grant Theatre“ akustiką jūsų namuose. Kartu su „Sony Pictures Entertainment“ sukurta „HD Digital Cinema Sound®“ sistema sukurta remiantis matavimais, atliktais „Cary Grant Theatre“, kurioje įgarsinami Holivudo filmai, todėl žiūrėdami filmus galėsite pasijusti tarsi Holivude.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

Imituokite gyvo atlikimo koncertų salėje akustiką „Concert Hall“ režimu

Sukurkite tikros koncertų salės pojūtį savo svetainėje. Remiantis akustinės muzikos matavimais, atliktais kai kuriose žymiausiose pasaulio muzikos salėse, „Concert Hall“ režimas suteikia galimybę pasirinkti iš 3 vietų.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

Aukštos kokybės belaidės transliacijos

LDAC – tai nauja „Sony“ garso technologija, kuri leidžia mėgautis aukštos kokybės garsu belaidžiu ryšiu per „Bluetooth®“. Kadangi perduodama 3 kartus daugiau duomenų, LDAC suteikia galimybę klausytis jums patinkančios muzikos belaidžiu ryšiu.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

Lengvas būdas persiųsti muziką į garsiakalbius

„Chromecast built-in“ suteikia galimybę transliuoti mėgstamas muzikos programas iš asmeninio įrenginio į garsiakalbius. Tiesiog bakstelėkite transliacijos mygtuką muzikos programoje „Android“ telefone arba planšetiniame kompiuteryje, „iPhone“, „iPad“, „Mac®“, „Windows“ nešiojamajame kompiuteryje ar „Chromebook“, pasirinkite garsiakalbį arba garsiakalbių grupę ir pradėkite.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

Sklandžios transliacijos per „Wi-Fi®“ ir „Bluetooth®“

Paprasčiausiai prijungę pasieksite visą savo muziką. Transliuokite mėgstamas dainas belaidžiu būdu iš išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio arba nešiojamojo kompiuterio naudodami „Wi-Fi®“ – nereikia jokių laidų. Sujunkite lengvai naudodami „Bluetooth®“ arba pridėkite suderinamą įrenginį ir susiekite naudodami NFC. Be to, naudodami „AirPlay“ galite siųsti „iOS“ įrenginiuose esančią muziką per stiprintuvus į garsiakalbius.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

Klausimasis ir vaizdo peržiūros vienu prisilietimu

Jei norite pradėti leisti įrašus belaidžiu ryšiu, tiesiog pridėkite išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį su NFC prie STR-DN1060, kad užmegztumėte belaidį ryšį. Naudodamiesi NFC ir „Bluetooth®“ ryšio funkcijomis muzika iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio vienu prilietimu galite mėgautis per STR-DN1060. Be to, NFC ir „Wi-Fi®“ ryšio funkcijos leidžia naudotis vaizdo transliacijomis vienu prilietimu arba „Miracast™“ ir žiūrėti vaizdo įrašus iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio per stiprintuvą televizoriaus ekrane – tam visai nereikia belaidžio ryšio kelvedžio. Nebereikia jokių besiraizgančių laidų ir sudėtingų nustatymų. Net jei negalite pasinaudoti NFC, ryšį galima užmegzti susiejant rankiniu būdu.

Klausykitės kitame kambaryje sukurdami tris zonas

Naudodami trečios klausymo zonos funkciją galite prijungti tris garsiakalbių komplektus prie STR-DN1060 ir klausytis to paties atkuriamo garso trijuose kambariuose. Be to, imtuvas gali vienu metu valdyti du atskirus įvesties šaltinius. Pasirinkite, kuris signalas bus siunčiamas į kiekvieną klausymo zoną – taip galima žiūrėti DVD filmą svetainėje ir tuo pat metu klausytis CD disko kitame kambaryje.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

Leiskite HD vaizdo klipus, nuotraukas ir muziką tuo pat metu įkraudami per du MHL prievadus

STR-DN1060 pritaikytas ir išmaniesiems telefonams. HD vaizdo klipus ir nuotraukas galite peržiūrėti dideliame televizoriaus ekrane. Galite naudotis tokiomis telefono programomis kaip „Facebook®“, „Twitter™“, „YouTube™“ ir „Google Maps“. MP3 muzikos įrašus galima leisti per imtuvą. Prie STR-DN1060 prijungiamas vienas plonas laidas ir įkraunama telefono baterija. Televizoriaus ir STR nuotolinio valdymo pultas gali būti naudojamas valdant išmaniuosius telefonus su MHL funkcija. Kadangi gale yra įrengtas papildomas MHL lizdas, tuo pat metu galima prijungti tokį gaminį kaip „Roku“.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

Leiskite muziką keliuose kambariuose

Užpildykite namus mėgstamų įrašų garsais naudodami klausymosi keliuose kambariuose funkciją. Klausymosi keliuose kambariuose funkcija leidžia naudotis tokiais režimais kaip „Vakarėlis“, kai ta pati muzika vienu metu skamba per kelis garsiakalbius, ir „Asmeninis“, kai per kelis garsiakalbius galima leisti skirtingą muziką.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

„SongPal“ – jūsų muzika vienoje vietoje

Atsisiųskite „SongPal“ į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir valdykite savo muzikos kolekciją. Prisijunkite naudodami „Bluetooth®“ arba „Wi-Fi®“ ir bet kada pasieksite mėgstamą muziką, ar ji būtų saugoma kompiuteryje, serveryje ar naudojant interneto muzikos paslaugą. Šią programą galima naudoti ir reguliuojant garso nustatymus, kad garsas klausantis keliuose kambariuose būtų subalansuotas ir aukštos kokybės.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

Lengvas valdymas naudojant grafinę naudotojo sąsają

Naudojant intuityvų pagrindinį meniu galima lengvai tvarkyti imtuvo nustatymus. Valdykite, ką norite žiūrėti, nustatykite, kurie įrenginiai prijungti, ir pasirinkite, kaip norite klausytis, naudodami iš anksto nustatytus garso režimus.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

Naujas parengiamojo stiprinimo garsumo IC 

Specialiai STR-DN1060 naujai sukurtas parengiamasis stiprintuvas IC CXD90035 visiškai atskiria IC įžeminimo kontaktą ir padeda jį iškelti už IC ribų. Dėl šios priežasties pašalinami tarp etapų atsirandantys trikdžiai, taip signalas sustiprinamas itin stabiliai ir atkuriamas aukštos kokybės garsas su sodriais žemaisiais tonais. Be to, nauja vidinio stiprinimo grandinės struktūra padeda pagerinti galios pertekliaus valdymo savybes ir sumažinti iškraipymų, kad atkuriant garsą būtų sukurtas atviresnės, erdvesnės vietos pojūtis.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

Galios stiprintuvas

STR-DN1060 užtikrina geresnį struktūrinį stabilumą, taigi analoginio signalo keliu atkuriamas geresnis garsas. Ši grandinė yra įrengta ant epoksidinės stiklo pluošto plokštės, kad būtų pasiekta didesnė sparta ir galia.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

Žemo fazės triukšmų lygio vakuume izoliuotas kristalinis generatorius

Visiems HDMI garso šaltinių taktiniams signalams naujai sukurtas triukšmus slopinantis vakuume izoliuotas kristalinis generatorius 40 % sumažina fazės triukšmus (palyginti su ankstesniais tradiciniais kristaliniais generatoriais). Tokios galios pakanka, kad net esant stipriam mechaniniam poveikiui dėl savybės lipti prie kvarco būtų išlaikytas kontaktas. Šis būdas padeda stipriai sumažinti taktinių signalų svyravimus, todėl atkuriamas švarus garsas ir sodrūs žemieji tonai.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

Svyravimų šalinimo grandinė

Jei turite STR-DN1060, visiems skaitmeniniams garso šaltiniams naudojama ES tipo svyravimų šalinimo grandinė. Tai kruopščiai sureguliuotų analoginių ir skaitmeninių PLL grandinių junginys. Kitaip nei taikant tradicinius metodus, originalaus taktinio signalo įvestis nėra numatoma reikšmė, ja laikoma tikslaus kristalinio generatoriaus laiko nuoroda. Šiame analoginiame PLL naudojamas aukštas atkirtos dažnis, kuris sukelia svyravimus su žema laiko nuorodos reikšme. Be to, grandinėje naudojamas ir skaitmeninis PLL, todėl originalaus taktinio signalo įvestis ir VCO yra sulyginami pasitelkus skaitmeninį PLL.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

Lokalizuotas analoginis maitinimo šaltinis

Srovės įžeminimo kelio aplink įrenginius įtampa yra reguliuojama vietoje, kad būtų susilpninti aukštų dažnių elementai, taip sumažinama elektromagnetinė spinduliuotė iš grandinės, o analoginio signalo kelias ir stiprintuvo grandinė apsaugomi nuo triukšmų. Tokia struktūra padeda pagerinti skaitmeninio garso ir vaizdo signalų santykį, todėl žemųjų dažnių garsai tampa sodresni, švaresni ir natūralesni.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

„Sony“ sureguliuoti elektros komponentai

Pagrindiniam maitinimo šaltiniui naudojami dideli specialiai pagaminti elektrolitiniai kondensatoriai. Visuose analoginio signalo keliuose naudojami specialios garso klasės rezistoriai. Dideli rezistoriai būtinose vietose yra naudojami kartu su originalaus tipo rezistoriais. Dėl didesnio korpuso sumažinami pilnutinės varžos svyravimai, kuriuos sukelia srovės tekėjimo sukuriama šiluma. Tai padeda stiprintuvu pasiekti aukštesnę garso kokybę.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

Kokybiška konstrukcija ir optimalus garsas

Siekiant užtikrinti optimalias garso ir vaizdo charakteristikas STR-DN1060 naudojami aukščiausios kokybės komponentai ir konstrukcija. Tvirtas plieninis korpusas, sudarytas iš rėmo ir skersinės sijos, sumažina išorinį garsiakalbio garso slėgį, todėl išgaunamas labiau koncentruotas garsas. Visi keturi kampai yra reljefiški, kad būtų lengviau išlaikyti elektros transformatoriaus ir radiatoriaus svorį. Radiatoriaus konstrukcija padidina oro srautą į stiprintuvo bloką, kuris padeda atlaikyti nepageidaujamą garso slėgį – visa tai užtikrina galingą, švarų garsą.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

Galingas elektros transformatorius

Lakuojant vakuume vidinė laidų instaliacija elektros transformatoriuje padengiama lygiu ir vienodu sluoksniu. Panaudojus varinį transformatorių su žiedine šerdimi ir plieninę apsaugos nuo gaudesių juostą aplink ritę bei šerdį išvengiama triukšmų. Tai leidžia mėgautis sodriais žemaisiais tonais ir tiksliai išgirsti kiekvieną garso detalę, žemieji tonai tampa galingesni ir atkuriami žemesnių dažnių garsai. Pasiektas detalumo lygis padeda tiksliau atkurti žemuosius garsus ir vokalą, todėl garsas tampa itin švarus ir erdvinis.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

Radiatoriaus konstrukcija 

Gerą ir stabilų garsą galima atkurti tik išstudijavus ventiliatoriaus sparnų formą ir kontroliuojant vientisumą. Stiprintuvo grandinė gali geriau atlaikyti nepageidaujamą garso slėgį.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

Skaitmeninės grandinės plokštė 

Skaitmeninių signalų spausdinta plokštė yra apsaugota tvirtu metaliniu rėmu, kuris saugo plokštę nuo garsiakalbio sukuriamo garso slėgio. Šis radiatoriaus laikiklis naudojamas kaip skaitmeninės grandinės apsauga nuo nepageidaujamos spinduliuotės; ji padeda apsaugoti didelės pilnutinės varžos grandinę pagrindiniame korpuse nuo nereikalingų triukšmų, todėl atkuriamas švaresnis garsas.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

Antrosios kartos ES lydmetalis

Daugiametė garso inžinerijos patirtis ir nuolatiniai bandymai garso srityje padėjo „Sony“ sukurti ES klasės garso kokybę užtikrinantį junginį. Gryno alavo pagrindas maišomas su nedideliais specialiai atrinktų metalų elementų kiekiais – taip sukuriamas ypatingas lydinys, kuris padeda atkurti labai tikslų ir sklandų garsą.