GARSO / VAIZDO IMTUVAI

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060

STR-DN1060
7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 nuotrauka

RMK

€ 720,00

(įsk. PVM)
7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 vaizdai
7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 vaizdai
7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1060 vaizdai
Muzika, kokią ją norėjo sukurti atlikėjas

Mėgaukitės subtiliais studijos kokybės didelės raiškos garso niuansais per „Wi-Fi®“. Muzikai perteikti svarbūs visi komponentai: nuo signalo iki garsiakalbių, o konvertavimas į didesnę raišką užtikrins išskirtinius klausymosi pojūčius.

Pažadinkite savo pojūčius naujomis pramogomis

7.2 kanalų namų kino AV imtuvas

Perkelkite savo namų pramogas į visiškai naują lygį naudodami STR-DN1060. Įtraukiantys žiūrėjimo pojūčiai čia pat – tereikia prisijungti ir HDCP 2.2 bei MHL 3.0 palaikymas užtikrins puikų vaizdą iš 4K transliacijų ar iš išmaniojo telefono. Be to, HD šaltiniai gali būti konvertuojami į didesnę 4K raišką, didelės raiškos garsas suteiks gyvai atliekamos muzikos pojūtį jūsų svetainėje.

Garso išvestis

Pasinerkite į visą kambarį užpildantį garsą, kuris atkuriamas per 7 erdvinio garso kanalus ir 2 žemųjų dažnių garsiakalbius – kiekviename kanale sukuriama 165 W RMS galia.

Pagerintos vaizdo charakteristikos

Vaizdo kokybę pagerina 4K raiškos palaikymas ir vaizdo konvertavimas į didesnę raišką, o vaizdo bei garso įrangai prijungti yra 6 HDMI įvestys ir 2 HDMI išvestys.

Laidinis ir belaidis ryšys

Transliuokite muziką ir vaizdo įrašus belaidžiu būdu į savo imtuvą naudodami „NFC One-Touch“, „Bluetooth®“ ir „Wi-Fi®“ – arba prijunkite USB įrenginį muzikai leisti.

Pasinerkite į naują tikrovę su 4K

STR-DN1060 perkels jūsų namų pramogas į 4K: įdiegta HDCP 2.2 technologija užtikrina 4K transliaciją, o naudojant MHL 3.0, jūsų išmaniojo telefono 4K vaizdo turinys perteikiamas televizoriaus ekrane.

4K „Ultra HD“ perteikia stulbinančias, tikroviškas detales

STR-DN1060 palaiko 4K „Ultra HD“ vaizdo įrašus, perteikiančius keturis kartus raiškesnį vaizdą nei „Full HD“. Prijungus prie 4K televizoriaus, modernus vaizdo apdorojimas net konvertuos mažesnės raiškos vaizdą į didesnę 4K „Ultra HD“ kokybės raišką.

HDCP 2.2

Ar žiūrite filmą, ar klausotės muzikos, su HDCP 2.2 būsite pasiruošę naujos kartos 4K aukštos kokybės turiniui su modernia autorių teisių apsauga.

MHL 3.0

Prijunkite „Xperia™“ arba kitus modernius išmaniuosius telefonus tiesiog prie priekinio skydelio ir dubliuokite jų ekrane rodomas nuotraukas ar vaizdo įrašus prijungto televizoriaus ekrane 4K raiška. Tuo pačiu metu jūsų telefonas bus įkraunamas.

7.2 kanalai įtraukiančiam erdviniam garsui

7.2 kanalų AV imtuvas užtikrina dinamišką erdvinį garsą, o skaitmeninis kino automatinis kalibravimas (DCAC) optimizuoja garso charakteristikas, todėl galite mėgautis gerai subalansuotu garsu.

44,1 KHZ / 16 BITŲ [CD]
96 KHZ / 24 BITŲ [DIDELĖS RAIŠKOS]
Kai veikia didelės raiškos garso technologija

Didelės raiškos garsas konvertuojamas iš analoginio didesniu ir tikslesniu dažniu nei CD diskai. Didelės raiškos garso diskretizacijos dažnis gali būti didesnis nei 24 bitų / 96 Hz, todėl išgaunama daugiau niuansų, o muzika skamba itin tikroviškai.

Atkurkite visus suglaudintus failus

DSEE HX pagerina suglaudintus muzikos failus (MP3, ACC, ATRAC ir WMA) ir priartina didelės raiškos garsui. Atkurdamas suglaudinant prarastus aukštuosius dažnius DSEE HX perteikia muziką sodriu, natūraliu garsu, savo kokybe artimu originaliam įrašui.

Mėgaukitės „Blu-ray Discs™“ diskais su HD garso takeliais

„Blu-ray Discs™“ talpa iki 10 kartų didesnė nei DVD diskų, todėl jose galima sutalpinti gerokai daugiau garso informacijos. Integruoti „Dolby® True HD“ ir „DTS®-HD Master“ garso dekoderiai leis mėgautis galingu ir įtraukiančiu HD erdviniu „Blu-ray Discs™“ garso takeliu.

Pagerintas kinematografinės kokybės garsas

Mėgaukitės sodriu, daugiakanaliu „Dolby® True HD" garsu, perteikiančiu 100 procentų kokybę išlaikantį filmų ir muzikos garsą.

Klausykitės garsų iš visų pusių

Kino teatro erdvinio garso efektui sukurti „DTS®-HD Master Audio“ atkuria studijos kokybės garsą

Viskas sujungta

Tikrai dinamiškai namų pramogų sistemai sukurti yra 6 HDMI įvestys ir 2 išvestys, priekinė USB jungtis, optinė skaitmeninė ir analoginė AV jungtys. Todėl galite greitai ir lengvai prijungti televizorių, „Blu-ray Disc™“ leistuvą, išmanųjį telefoną ir kitą įrangą.

6 HDMI įvestys ir 2 išvestys

Naudodami 6 HDMI įvestis ir 2 HDMI išvestis, tarp kurių 1 speciali antros zonos HDMI išvestis, galėsite prijungti savo turimą įrangą ir turėsite galimybę plėstis.

DSD atkūrimas per USB

Priekinė USB jungtis palaiko DSD ir 24 bitų / 192 kHz didelės bitų spartos garsą, todėl galite prisijungti USB įrenginį ir mėgautis didelės raiškos garso atkūrimu.

Klausykitės ir kituose kambariuose

Trys klausymo zonos yra skirtos trijų garsiakalbių komplektams prijungti prie STR-DN1060 ir klausytis trijuose kambariuose. Pasirinkite, kuris signalas bus siunčiamas į kiekvieną klausymo zoną, taip galite svetainėje žiūrėti DVD, o kitur klausytis CD.

Kokybiška konstrukcija. Optimalus garsas.

STR-DN1060 namų kino imtuve panaudoti aukščiausios kokybės komponentai ir konstrukcija – tikslūs kristaliniai osciliatoriai ir sustiprintas rėmas bei skersinė sija užtikrina optimalias garso ir vaizdo charakteristikas.

Naujas parengiamojo stiprinimo garsumo IC

Pirminio stiprintuvo IC viršija įprastus šios klasės standartus, panaudojant nepriklausomą įžeminimą, kad būtų išvengta trukdžių, taip užtikrinant švaresnį garsą ir mažiau iškraipymų.

Galios stiprintuvas

Epoksidine derva dengta spausdinta plokštė pagerina konstrukcijos stabilumą ir užtikrina geresnę galios stiprintuvo išvestį.

Tikslūs kristaliniai osciliatoriai

Vakuume užsandarinti osciliatoriai pagerina iš HDMI šaltinio gaunamą garso signalą, sumažina išorines vibracijas ir užtikrina švarų garsą.

Virpesių šalinimo schema

Kruopščiai suderintų analoginių ir skaitmeninių schemų derinys sumažina virpėjimą ir užtikrina tikslų garso apdorojimą realiuoju laiku.

Lokalizuotas analoginis maitinimo šaltinis

Kiekviename skaitmeniniame įrenginyje įrengtas atskiras analoginis įtampos reguliatorius, kad aukšto dažnio triukšmai neiškraipytų analoginio signalo.

Švaraus garso kategorijos komponentai

Švaraus garso kategorijos bloko kondensatoriai ir rezistoriai yra mažiau jautrūs trukdžiams, todėl perteikiamas puikus garso vaizdas.

Pagrindo konstrukcija

Sustiprintas rėmas ir skersinės sijos konstrukcija sumažina išorinį garsiakalbio garso slėgį, todėl išgaunamas labiau koncentruotas, galingas garsas.

Galingas elektros transformatorius

Vakuuminis lakavimas, varinis žiedas ir plieninė nuo rezonavimo apsauganti juosta sustabdo triukšmus ir užtikrina sodrius raiškius žemuosius dažnius.

Šilumolaidžio konstrukcija

Naujos konstrukcijos stabilizatoriai padidinta oro įsiurbimą, todėl stiprintuvo plokštė atlaiko nepageidaujamą garso slėgį ir neįkaista.

Skaitmeninės grandinės plokštė

Metalinis rėmas apsaugo elektroninę plokštę nuo garsiakalbio garso slėgio ir neleidžia skaitmeniniams triukšmams patekti į analogines grandines, todėl išgaunamas švaresnis garsas.

Antrosios kartos ES lydmetalis

Saugus aplinkai lydmetalis, pagamintas iš itin gryno cinko, užtikrina tikslų ir sklandų garsą.

Tobulinkite kiekvieną natą

Imituokite pasaulinio garso pramogų arenų akustiką savo namuose

Pasinaudodami mūsų garso lauko technologijomis galite imituoti „Cary Grant“ teatro arba trijų pasaulinio garso koncertų salių – Berlyno „Philharmoniker“, Amsterdamo „Concertgebouw“ ir Vienos „Musikverein“ – akustiką.

Aukštos kokybės belaidės garso transliacijos

LDAC – nauja „Sony“ technologija, kurią naudodami galėsite mėgautis kokybišku garsu per „Bluetooth®“ nenaudodami jokių laidų. Perduodama tris kartus daugiau duomenų, LDAC užtikrina kokybišką muzikos klausymąsi be laidų.

Klausykitės muzikos kitame kambaryje

Naudodami „SongPal“ programa (3.0 versija) valdomą muzikos klausymą keliuose kambariuose, klausykitės tos pačios dainos visuose namuose. Su „SongPal Link“ sugrupuokite pasirinktus „Sony“ pailguosius garsiakalbius ir garsiakalbius, o tada transliuokite muziką iš įvairių šaltinių, išmaniojo telefono, kompiuterio ar savo DLNA tinklo keliuose kambariuose.

Lengvai pasiekite savo muziką

Džiaukitės lengva prieiga prie įvairiausios muzikos ir kito turinio – tokią galimybę suteikia „Chromecast built-in“ (anksčiau – „Google Cast™“) ir „Spotify Connect“.

„Chromecast built-in“
„Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, internetines radijo laidas ir interneto transliacijas iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio į savo garso įrenginį. Tiesiog spustelėkite transliacijos mygtuką.

Spotify®
Spotify Connect

Leiskite „Spotify“ savo garso įrenginyje naudodami „Spotify“ programą kaip nuotolinio valymo pultą.

Transliuokite per „Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, tinklalaides ir radiją iš daugiau nei 100 garso programų, įskaitant „YouTube Music“ ir dar daugiau.

Suvienykite muziką

Lengvas perdavimas naudojant naująją „SongPal“ programą

Naudodami „SongPal“ programą galite lengvai ir intuityviai tvarkyti klausomus įrašus. Tiesiog įdiekite „SongPal“ programą tam pritaikytame išmaniajame telefone ir valdykite atkuriamą muziką, įrenginio nustatymus ir pan. – visa tai galėsite daryti viena programa.

Palieskite, prisijunkite ir klausykitės

Mėgaukitės paprastu belaidžiu klausymu ir išmaniojo telefono ekrano atvaizdavimu naudojant „NFC One-Touch“. Tereikia paliesti su išmaniuoju telefonu suderinamą imtuvą, kad įsijungtų „Bluetooth®“ garsas arba „Miracast™“ ekrano atvaizdavimas.

„AirPlay“ garsas
„AirPlay“ garsas

Klausykitės muzikos iš įrenginių su „AirPlay“.

Vieno palietimo NFC™ ir „Bluetooth®“
Vieno palietimo NFC™ ir „Bluetooth®“

Bakstelėkite ir susiekite suderinamą įrenginį naudodami NFC. Prisijunkite per „Bluetooth®“ ir leiskite muziką belaidžiu ryšiu.

„Wi-Fi®“ ryšys
„Wi-Fi®“ ryšys

Leiskite muziką iš kompiuterio ir serverio.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Perkelkite savo namų pramogas į visiškai naują lygį naudodami STR-DN1060. Jaudinantys žiūrėjimo pojūčiai – HDCP 2.2 ir MHL 3.0 suteikia galimybę mėgautis 4K transliacijų bei išmaniųjų telefonų turiniu. Be to, HD šaltinis bus konvertuojamas į 4K, o garsas atkuriamas didele raiška.
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • DSEE HX konvertuoja muzikos failus į didelės raiškos kokybę

  • Paprastas prijungimas per „Bluetooth®“ naudojant NFC vieno palietimo technologiją

  • Muzikos transliavimas naudojant „Wi-Fi“, „AirPlay“ ir „Chromecast built-in“

  • Leiskite ir valdykite tiesiai iš savo išmaniojo telefono naudodami „SongPal“

Stiprintuvų skaičius Kanalai
7 kan.
Įvesčių ir išvesčių lizdai
HDMI vaizdo įvestis / išvestis (6/2); HDCP2.2 gale (1); komponentinė vaizdo įvestis (1); kompozitinė vaizdo įvestis (2); kompozitinė monitoriaus išvestis (1); garso įvestis (2); garso įvestis (koaksial.) (1); analoginė garso įvestis (4); ausinių išvestis; išankstinė žemųjų dažnių garsiakalbio išvestis (2);USB (1 priekyje / 1 gale); eterneto lizdas; MHL (priekyje / gale) (1/1)
Svoris (kg)
10,3 kg
„Chromecast built-in“
TAIP
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,