GARSO SISTEMŲ KOMPONENTAI

Didelės raiškos garso CD imtuvas su „Bluetooth®“

MAP-S1
Didelės raiškos garso CD imtuvas su „Bluetooth®“ nuotrauka

RMK

€ 850,00

(įsk. PVM)
Didelės raiškos garso CD imtuvas su „Bluetooth®“ vaizdai
Didelės raiškos garso CD imtuvas su „Bluetooth®“ vaizdai
Tiksliai taip, kaip norėjo atlikėjai

Mėgaukitės subtiliais studijos kokybės garso niuansais didelės raiškos garsu, kurio kokybė yra geresnė nei CD. Aistra muzikai suvienija visus komponentus – pradedant signalu, baigiant garsiakalbiais, todėl atrodo, kad atlikėjo klausytumėte čia pat.

Neprilygstamas didelės raiškos garsas

Papildykite savo „Hi-Fi®“ sistemą kompaktišku MAP-S1 garso grotuvu, kuris naudodamas didelės raiškos garsą perteikia originaliems įrašams artimą skambesį. Skaitmeninio garso pagerinimo procesorius HX (DSEE HX) atkuria suglaudintų muzikos failų kokybę. Prijunkite visus savo garsiakalbius ir stiprintuvus – čia yra ir integruotas CD grotuvas.

100 W galia
Išvesties galia

Net būdama kompaktiškų matmenų ši sistema pasižymi 100 W išvesties galia.

NFC vienu palietimu
NFC ir „Bluetooth®“ ryšys

Transliuokite muziką beleidžiu būdu – palietę MAP-S1 išmaniuoju telefonu su NFC funkcija užmegsite ryšį.

USB lizdai
Papildykite savo sistemą

Yra dvi išvestys garsiakalbiams bei analoginė įvestis ir išvestis. Prijunkite išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar kompiuterį prie priekinės arba galinės USB jungties.

Geriausios kokybės muzika

Nesvarbu, ar tai didelės raiškos garso įrašas, CD diskas ar MP3 – muzikos kokybė bus patik geriausia. HAP-S1 palaiko tokius didelės raiškos garso formatus kaip DSD, FLAC, WAV ir ALAC bei tokius formatus kaip MP3, „Apple“ AAC, ATRAC ir „Windows WMA“ – atkuriant jų kokybė prilyginama originalui.

Kaip veikia didelės raiškos technologija

Didelės raiškos garso technologija konvertuoja analoginį garsą į skaitmeninį didesniu dažniu nei CD. Didelės raiškos garsas gali būti 24 bitų / 96 Hz, todėl išgaunama daugiau niuansų, o muzika skamba itin tikroviškai.

Didelės raiškos garsas
DSSE HX
Atkurkite visus suglaudintus failus

DSEE HX pagerina suglaudintus muzikos failus (MP3, ACC, ATRAC ir WMA) ir priartina didelės raiškos garsui. Atkurdamas suglaudinant prarastus aukštuosius dažnius DSEE HX perteikia muziką sodriu, natūraliu garsu, savo kokybe artimu originaliam įrašui.

Mėgaukitės kiekviena nata

Įprastuose stiprintuvuose dėl skaitmeninių-analoginių konvertavimų nukenčia kokybė. „S-Master“ yra 100 % skaitmeninis – didesnė galia be iškraipymų ir mažesni matmenys. „S-Master HX“ – mažiau triukšmų, tikslus aukštų dažnių atkūrimas (>40 kHz).

„S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas
Jūsų garso sistemos širdis

Pakelkite savo „Hi-Fi®“ sistemą į naujas aukštumas, prijungę MAP-S1. Prijunkite garsiakalbius per dvi išvestis, be to, yra analoginė įvestis ir išvestys. Prisijunkite prie savo namų tinklo per LAN prievadą. Ir prisijunkite bei leiskite muziką per du USB prievadus.

CD grotuvas
CD grotuvas

Nuvalykite dulkes nuo CD diskų kolekcijos ir mėgaukitės senų mėgstamų dainų aiškiu, tiksliu aukštos kokybės garsu.

DAB radijas
DAB skaitmeninis radijas

Rinkitės iš įvairių DAB radijo stočių ir klausykitės aiškaus garso su mažiau trikdžių arba suderinkite FM ir AM radiją.

USB lizdai
USB lizdai

Prijunkite išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį arba USB atmintinę prie priekinio USB lizdo ir klausykitės mėgstamų grojaraščių. Yra galinis USB prievadas, skirtas kompiuteriui, todėl galite mėgautis didelės raiškos garsu.

Tikrai tobulas garsas

MAP-S1 perteikia stilingumą ir tikrąją vertę. Pastatykite ant lentynos arba spintelėje, kompaktiškas aliuminio dizainas visur atrodys puikiai, be to, jis sumažina vibracijas ir iškraipymus.

Aliuminio dizainas
Puikiai dera su SS-HW1 garsiakalbiais

Suderintas geriausioms MAP-S1 savybėms išgauti, SS-HW1 didelės raiškos garso kolonėlėse įrengtas 13 cm garsiakalbis su žėručiu armuoto pluošto difuzoriumi, sumažinančiu nepageidaujamą rezonansą. Plačios sklaidos aukštųjų dažnių garsiakalbis neprilygstamu aiškumu atkuria padidintą aukštųjų dažnių diapazoną.

Susijunkite su savo muzika

Sklandus transliavima per „Wi-Fi®“, DLNA arba „AirPlay“

Prisijungę pasieksite visą savo muziką – transliuokite belaidžiu ryšiu iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio naudodami „Wi-Fi®“, DLNA ir „AirPlay“. Mėgaukitės tokiomis interneto muzikos paslaugomis kaip „Spotify“® ir „Deezer“. Naudodami eterneto prievadą galėsite klausytis dainų iš kompiuterio. Akimirksniu susiekite su „Bluetooth®“ naudodami NFC ir viską valdykite iš mobiliojo telefono programoje „SongPal“.

Sukurtas jums, kad ir kokie jūsų klausymosi įpročiai

Klausykitės naujausios muzikos naudodamiesi įvairiomis muzikos paslaugomis, įskaitant „Spotify®“ ir „Deezer“.

Interneto muzikos paslaugos
NFC ir „Bluetooth®“ ryšys
Leiskite muziką vienu palietimu

Jei norite pradėti leisti įrašus belaidžiu ryšiu, tiesiog pridėkite išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį su NFC prie MAP-S1, kad užmegztumėte ryšį. Arba transliuokite garsą susieję su „Bluetooth®“ rankiniu būdu.

Suvienykite muziką

Lengvas perdavimas naudojant naująją „SongPal“ programą

Naudodami „SongPal“ programą galite lengvai ir intuityviai tvarkyti klausomus įrašus. Tiesiog įdiekite ją savo mobiliajame telefone ir valdykite atkuriamą muziką, įrenginio nustatymus ir pan. – visa tai galėsite daryti vienoje programoje.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Papildykite savo „Hi-Fi®“ sistemą kompaktišku MAP-S1 garso grotuvu, kuris naudodamas didelės raiškos garsą perteikia originaliems įrašams artimą skambesį. Skaitmeninio garso pagerinimo procesorius HX (DSEE HX) atkuria suglaudintų muzikos failų kokybę. Prijunkite visus savo garsiakalbius ir stiprintuvus – čia yra ir integruotas CD grotuvas.
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • DSEE HX konvertavimas į didesnę raišką – atkuriama suglaudintų failų kokybė

  • „S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas užtikrina puikią garso kokybę

  • Paprastas prijungimas per „Bluetooth®“ naudojant NFC vieno palietimo technologiją

  • „Wi-Fi®“ su DLNA ir „AirPlay“ muzikai perduoti

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka