GARSIAKALBIAI

Didelės raiškos garso namų garsiakalbiai

SS-HW1
Didelės raiškos garso namų garsiakalbiai nuotrauka

RMK

€ 570,00

(įsk. PVM)
Didelės raiškos garso namų garsiakalbiai vaizdai

Funkcijos

Didelės raiškos garsas – išskirtinė garso kokybė

Didelės raiškos garsas perkels jūsų skaitmeninės muzikos kolekciją į kitą lygį. Muzika užfiksuojama didesne sparta nei CD diskuose, padidinamas garso elementų skaičius per vieną sekundę ir spartos bitais tikslumas kiekviename šių elementų, todėl didelės raiškos garsas beveik idealiai atitinka atlikėjo įrašytą muziką. Išgirsite kiekvieną atokvėpį ar pastebėsite net menkiausią judesį – tiesiog jaudinanti patirtis.

Puikiai dera su MAP-S1

SS-HW1 garsiakalbiai atskleidžia geriausias MAP-S1 didelės raiškos garso grotuvo savybes. Jau patobulintas garso signalas iš MAP-S1 perleidžiamas per plačios sklaidos aukštųjų dažnių garsiakalbį, todėl SS-HW1s gali atkurti aiškius ir detalius aukštuosius tonus, būdingus didelės raiškos garsui.

Prijunkite didelės raiškos kolekciją

SS-HW1 garsiakalbiai puikiai dera su kitais didelės raiškos garso komponentais – nuo jūsų kompiuteryje laikomų muzikos failų iki HDD garso grotuvo sistemos ar USB DAC stiprintuvo. Prijunkite garsiakalbius prie stiprintuvo ir įkvėpkite savo muzikos įrašams naujos gyvybės.

3 diapazonų garsiakalbių sistema – visa apimanti garso kokybė

Išgirskite kiekvieną natą ar klausytumėtės soprano vokalo, ar galingų žemųjų dažnių. Žemųjų dažnių garsiakalbis, aukštų dažnių garsiakalbis ir du WD garsiakalbiai veikia kartu, kad atkurtų platų dažnių diapazoną. Nesvarbu, ko klausotės, mėgaukitės aiškiu ir natūraliu garsu.

Itin aukštų dažnių garsiakalbiai spengiantiems aukštiesiems garsams

Mėgaukitės tiksliai atkuriamais muzikos ir pokalbių aukštaisiais tonais. Kiekvieno garsiakalbio priekyje ir viršuje sumontuoti WD aukštų dažnių garsiakalbiai sukuria platesnį garso lauką, kad garso kokybe galėtumėte mėgautis visame kambaryje. Itin aukšti garsai atkuriami aiškiai ir detaliai dėl didelės raiškos garso technologijos, todėl galėsite mėgautis tikrovišku ir jaudinančiu garsu, kad ir kur sėdėtumėte.

Žėručiu sustiprintas tinklinis kūgis neiškraipo garso

Tai puikus kompanionas klausantis šiuolaikinės muzikos su stipriais žemaisiais dažniais. Daugelyje garsiakalbių naudojami popieriniai kūgiai, kurie lankstosi ir laikui bėgant susidėvi, o dėl to iškraipomas garsas. Žėručiu sustiprintos tinklinės (MRC) medžiagos žemųjų dažnių garsiakalbiai yra tvirti, išlaiko formą net judėdami esant dideliam slėgiui ir greičiui, todėl galite sustiprinti žemuosius tonus, o garso kokybė dėl to nesuprastės.

Tvirta struktūra – galingi žemieji dažniai

Šiuose garsiakalbiuose svarbiausia garsas. Korpuso reflektorinė pertvara pagaminta iš 15 mm storio MDF, kad būtų nuslopintos visos nepageidaujamos vibracijos. Be to, korpusas yra papildomai sustiprintas panaudojant medines sutvirtinimo struktūras. Galutinis rezultatas – sodri, rezonuojanti akustika.

Atskiros kameros – galimybė mėgautis žemais ir aukštais dažniais

Mažiau vibracijų ir daugiau detalių muzikoje, kurios klausotės. Garsiakalbio atskirų kamerų struktūra izoliuoja aukštųjų dažnių garsiakalbį nuo kitų ir taip išvengiama nepageidaujamų vibracijų persidavimo, kad būtų atkuriamas aiškus ir natūralus garsas.

Aukštos kokybės komponentai – aukštos kokybės garsas

Blogas sujungimas gali turėti stiprų poveikį bendrai garso kokybei. Dėl to šiuose garsiakalbiuose naudojami tik aukščiausios kokybės komponentai: plastikinis kondensatorius ir kokybiška vija užtikrina pralaidumą, o aukštos kokybės jungtys sumažina iškraipymą. Tai reiškia, kad galėsite išgirsti ir mėgautis kiekvienu didelės raiškos garso niuansu.

Stilinga ir funkcionali medinė apdaila

Šis blizgančia fortepijono juodumo apdaila dekoruotas garsiakalbis puikiai tiks net ir prabangiausiame interjere. Medžio apdaila puikiai išlaiko formą ir užtikrina, kad garso atkūrimui nedarytų įtakos drėgmės ir temperatūros pokyčiai.

Specifikacijos

  • 3 juostų lentynoje statomi garsiakalbiai

  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • Plačios sklaidos itin aukštų dažnių garsiakalbiai užtikrina tikrovišką skambesį

  • Žėručiu armuoti ląstelinio pluošto garsiakalbiai perteikia dinamišką garsą

  • Autentiška tikro medžio apdaila

Dažnio atsakas
50 Hz–50 kHz
Priekinis garsiakalbis
2

Kas sudaro komplektą

Garsiakalbio laidas (2), Garsiakalbio padėkliukas (1), Naudojimo instrukcijos (1), Garantijos kortelė

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka