DIDELĖS RAIŠKOS GARSO NAMŲ GARSIAKALBIAI

Visi techniniai duomenys ir funkcijos

SS-HW1

RMK

€ 570,00

(įsk. PVM)

Priekinis garsiakalbis

Priekinio garsiakalbio korpuso tipas
Bosų atspindys
Priekinio garsiakalbio apdaila
Medis (korpusas), audinys (skydelis)
Priekinio garsiakalbio maks. įvesties galia
100 W
Priekinio garsiakalbio modelio pavadinimas
SS-HW1
Priekinio garsiakalbio nominali varža
4 omai
Priekinių garsiakalbių sistema:
3 diapazonų (žemųjų dažnių + aukštųjų dažnių + itin aukštų dažnių (2 vnt.)
Priekinio garsiakalbio įrenginiai: Aukštųjų dažnių garsiakalbis
25 mm / 19 mm
Priekinio garsiakalbio įrenginiai: Žemųjų dažnių garsiakalbis
130 mm
Priekinio garsiakalbio įvesties jungtis
Įsukamojo tipo
Priekinio garsiakalbio jautrumas
83 db
Priekinio garsiakalbio matmenys (P x A x G)
171 x 309 x 273 cm

Bendrosios funkcijos

Dažnio atsakas
50 Hz–50 kHz
Priekinis garsiakalbis
2

Dydis ir svoris

Matmenys (P x A x G) (mm)
427 x 338 x 404 cm
Svoris
11 kg

Spalvų parinktys

black

Kas sudaro komplektą

  • Garsiakalbio laidas (2)
  • Garsiakalbio padėkliukas (1)
  • Naudojimo instrukcijos (1)
  • Garantijos kortelė
Placeholder

Funkcijos

Didelės raiškos garso namų garsiakalbiai nuotrauka

Didelės raiškos garsas – išskirtinė garso kokybė

Didelės raiškos garsas perkels jūsų skaitmeninės muzikos kolekciją į kitą lygį. Muzika užfiksuojama didesne sparta nei CD diskuose, padidinamas garso elementų skaičius per vieną sekundę ir spartos bitais tikslumas kiekviename šių elementų, todėl didelės raiškos garsas beveik idealiai atitinka atlikėjo įrašytą muziką. Išgirsite kiekvieną atokvėpį ar pastebėsite net menkiausią judesį – tiesiog jaudinanti patirtis.

Didelės raiškos garso namų garsiakalbiai nuotrauka

Puikiai dera su MAP-S1

SS-HW1 garsiakalbiai atskleidžia geriausias MAP-S1 didelės raiškos garso grotuvo savybes. Jau patobulintas garso signalas iš MAP-S1 perleidžiamas per plačios sklaidos aukštųjų dažnių garsiakalbį, todėl SS-HW1s gali atkurti aiškius ir detalius aukštuosius tonus, būdingus didelės raiškos garsui.

Didelės raiškos garso namų garsiakalbiai nuotrauka

Prijunkite didelės raiškos kolekciją

SS-HW1 garsiakalbiai puikiai dera su kitais didelės raiškos garso komponentais – nuo jūsų kompiuteryje laikomų muzikos failų iki HDD garso grotuvo sistemos ar USB DAC stiprintuvo. Prijunkite garsiakalbius prie stiprintuvo ir įkvėpkite savo muzikos įrašams naujos gyvybės.

Didelės raiškos garso namų garsiakalbiai nuotrauka

3 diapazonų garsiakalbių sistema – visa apimanti garso kokybė

Išgirskite kiekvieną natą ar klausytumėtės soprano vokalo, ar galingų žemųjų dažnių. Žemųjų dažnių garsiakalbis, aukštų dažnių garsiakalbis ir du WD garsiakalbiai veikia kartu, kad atkurtų platų dažnių diapazoną. Nesvarbu, ko klausotės, mėgaukitės aiškiu ir natūraliu garsu.

Didelės raiškos garso namų garsiakalbiai nuotrauka

Itin aukštų dažnių garsiakalbiai spengiantiems aukštiesiems garsams

Mėgaukitės tiksliai atkuriamais muzikos ir pokalbių aukštaisiais tonais. Kiekvieno garsiakalbio priekyje ir viršuje sumontuoti WD aukštų dažnių garsiakalbiai sukuria platesnį garso lauką, kad garso kokybe galėtumėte mėgautis visame kambaryje. Itin aukšti garsai atkuriami aiškiai ir detaliai dėl didelės raiškos garso technologijos, todėl galėsite mėgautis tikrovišku ir jaudinančiu garsu, kad ir kur sėdėtumėte.

Didelės raiškos garso namų garsiakalbiai nuotrauka

Žėručiu sustiprintas tinklinis kūgis neiškraipo garso

Tai puikus kompanionas klausantis šiuolaikinės muzikos su stipriais žemaisiais dažniais. Daugelyje garsiakalbių naudojami popieriniai kūgiai, kurie lankstosi ir laikui bėgant susidėvi, o dėl to iškraipomas garsas. Žėručiu sustiprintos tinklinės (MRC) medžiagos žemųjų dažnių garsiakalbiai yra tvirti, išlaiko formą net judėdami esant dideliam slėgiui ir greičiui, todėl galite sustiprinti žemuosius tonus, o garso kokybė dėl to nesuprastės.

Didelės raiškos garso namų garsiakalbiai nuotrauka

Tvirta struktūra – galingi žemieji dažniai

Šiuose garsiakalbiuose svarbiausia garsas. Korpuso reflektorinė pertvara pagaminta iš 15 mm storio MDF, kad būtų nuslopintos visos nepageidaujamos vibracijos. Be to, korpusas yra papildomai sustiprintas panaudojant medines sutvirtinimo struktūras. Galutinis rezultatas – sodri, rezonuojanti akustika.

Atskiros kameros – galimybė mėgautis žemais ir aukštais dažniais

Mažiau vibracijų ir daugiau detalių muzikoje, kurios klausotės. Garsiakalbio atskirų kamerų struktūra izoliuoja aukštųjų dažnių garsiakalbį nuo kitų ir taip išvengiama nepageidaujamų vibracijų persidavimo, kad būtų atkuriamas aiškus ir natūralus garsas.

Didelės raiškos garso namų garsiakalbiai nuotrauka

Aukštos kokybės komponentai – aukštos kokybės garsas

Blogas sujungimas gali turėti stiprų poveikį bendrai garso kokybei. Dėl to šiuose garsiakalbiuose naudojami tik aukščiausios kokybės komponentai: plastikinis kondensatorius ir kokybiška vija užtikrina pralaidumą, o aukštos kokybės jungtys sumažina iškraipymą. Tai reiškia, kad galėsite išgirsti ir mėgautis kiekvienu didelės raiškos garso niuansu.

Didelės raiškos garso namų garsiakalbiai nuotrauka

Stilinga ir funkcionali medinė apdaila

Šis blizgančia fortepijono juodumo apdaila dekoruotas garsiakalbis puikiai tiks net ir prabangiausiame interjere. Medžio apdaila puikiai išlaiko formą ir užtikrina, kad garso atkūrimui nedarytų įtakos drėgmės ir temperatūros pokyčiai.