Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

„INZONE M9“

Pasinerkite į žaidimą su 4K pilno masyvo LED
ŽAIDIMŲ MONITORIAI

„INZONE M9“ | 27'' 4K IPS 1 ms 144 Hz HDR žaidimų monitorius

INZONE M9
„INZONE M9“ | 27'' 4K IPS 1 ms 144 Hz HDR žaidimų monitorius nuotrauka

RMK

€ 1 098,68

(įsk. PVM)
Apdovanojimų pelnęs
Didelis kontrastas išryškina kiekvieną detalę

Įsijauskite ir tyrinėkite detalių kupinus pasaulius. INZONE M9 žaidimų monitorius su 4K HDR, „Full Array Local Dimming“, IPS ir daugiau nei 95 % DCI-P3 aprėptimi užpildo ekraną išskirtiniu kontrastu ir spalvomis. Dėl 144 Hz atnaujinimo dažnio ir IPS 1 ms GtG (nuo pilkos iki pilkos) reaguosite greičiau. 

Vaizdo kokybė

4K raiška
Patvirtinta pagal „DisplayHDR™ 600“
„Full Array Local Dimming“
Tobulai tinka „PlayStation®5“

„Greitis“

144 Hz atnaujinimo dažnis
Suderinama su NVIDIA® G-SYNC®
„Variable Refresh Rate“
1 ms GtG

Realus kontrastas ir detalės verčia žaidimų pasaulius atgyti
„Local LED dimming“ didina kontrastą, kad viską matytumėte 

Naudojant „Full Array Local Dimming“, šviesa patenka būtent ten, kur reikia, kad matytumėte daugiau šešėlių ir šviesių vietų. Pastebėkite tamsoje slypinčius priešininkus ir greičiau atraskite objektus. Didesnis kontrastas visame ekrane atveria žaidimą kaip niekada anksčiau.

Keturi INZONE M9 ekranai iš kairės į dešinę: robotų futuristiniame mieste ekrano kopija, tuščias įprastas televizoriaus ekranas, detalesnė robotų futuristiniame mieste ekrano kopija, „Full Array Local Dimming“ ekranas su šviesos dėmėmis
Ekrano kopija su robotais futuristiniame mieste, kairėje – ryškus robotas, neryškios detalės, dešinėje – ryškus robotas, ryškios 4K detalės
Nepasitenkinkite mažesniu nei krištolo skaidrumo 4K vaizdu

4K žaidimų monitoriai turi keturis kartus daugiau pikselių nei „Full HD“. Mėgstate šaudyti, lenktyniauti ar žaisti vaidmenimis? Mėgausitės nepriekaištingais vaizdais su krištolo skaidrumo detalėmis ir didesniu pikselių tankiu.

Patvirtinta pagal „DisplayHDR™ 600“, tikra vaizdinė patirtis

Dėl „DisplayHDR™ 600“ technologijos INZONE M9 vaizdus atkuria ryškiomis spalvomis su sodriu tiksliu kontrastu ir dideliu 600 nitų ryškumu. Dabar matysite įspūdingų akcentų, kaip ir norėjo žaidimo kūrėjai.

DisplayHDR™ 600 sertifikato logotipas
Ryškios ir tikroviškos spalvos su daugiau nei 95 % DCI-P3 

Daugiau nei 95 % DCI-P3 spektro aprėpties INZONE M9 4K HDR žaidimų monitorius atskleidžia platų daugiau nei milijardo sodrių, ryškių spalvų diapazoną. Daugiau atspalvių sukuria kvapą gniaužiančias scenas įtraukiam žaidimui.

TBC
Sklandus ir greitas – ekranas, sukurtas veiksmui
6 pakopinių ekranų vaizdas, kuriame viršuje – robotai futuristiniame mieste; 14 pakopiniai ekranai, kuriuose apačioje – robotai futuristiniame mieste; 144 Hz dažnio pranašumas
Dėl 144 Hz dažnio taikykitės tiksliau, šaukite greičiau

Paaštrinkite pojūčius ir reaguokite greičiau. Atnaujinimo dažnis iki 144 Hz suteikia sekundės dalies pranašumą, kuris labai svarbus tiksliai sekant priešininkus. 

Mėgaukitės greitu veiksmu su IPS 1 ms GtG 

Pasiekite visiškai naują lygį IPS ekrane su itin greitu 1 ms GtG atsako greičiu. Mažiau dubliavimosi ir liejimosi, kad viską aiškiai matytumėte ir galėtumėte priimti žaibiškus sprendimus bei nedelsiant reaguoti. 

Dviejų ekranų vaizdas, kuriame erdvėlaivis skraido virš miesto, vaizdas kairėje – dvigubinimas, o dešinėje – didesnis aiškumas
Dviejų ekranų vaizdas, kuriame erdvėlaivis skrenda per miestą, vaizdas kairėje – vaizdo trūkis, o dešinėje – vaizdas be jo
Daugiau jokių trūkių su NVIDIA® G-SYNC® ir VRR

Dinamiškai koreguojant ekrano atnaujinimo dažnį, kad jis atitiktų kintamą žaidimų įrenginių kadrų dažnį, INZONE M9 monitorius su NVIDIA® G-SYNC® ir HDMI 2.1 „Variable Refresh Rate“ praktiškai pašalina ekrano vaizdo trūkius, mikčiojimą ir delsą, kad žaidimas vyktų sklandžiau.

Sukurta, kad atitiktų jūsų žaidimo būdą

Žaiskite taip, kaip jums patinka naudodami universalų, prie žaidimo stiliaus prisitaikantį dizainą. Unikalus, žemas trikojo stovas užtikrina visišką žaidimo komfortą ir optimizuoja stalą periferiniams įrenginiams.

Tikroji išvaizda gali skirtis.

INZONE M9 nuotrauka iš viršaus, kurioje – įvairios klaviatūros ir pelės kilimėlio padėtys
Puikiai dera su žaidimų įranga

Lengvai išdėliokite apvalintą klaviatūrą ir didelį žaidimų pelės kilimėlį aplink ekraną arba po juo. Turėdami nedidelį monitoriaus plotą, atlaisvinsite vietos darbalaukyje.

Apžiūrėkite INZONE M9
Perfect for PlayStation®5

Susiekite INZONE M9 su PS5™ konsole, kad pajustumėte fantastišką žaidimų patirtį. Maksimaliai išnaudokite INZONE monitoriaus galimybes naudodami specialiai PS5™ konsolėms sukurtas funkcijas.

Be vargo prijunkite ir valdykite žaidimų sistemą

Įjunkite žaidimų įrenginį ir greitai prijunkite visus išorinius įrenginius. Įvairios parinktys, įskaitant HDMI 2.1 prievadus, „DisplayPort™“ 1.4 ir „USB Type-C“ („DisplayPort“ alternatyvų režimą), suteikia reikalingą ryšį.

[1] Ausinių išvestis x1 (3,5 mm lizdas) / [2] „USB Type-A“ x3 („Downstream“) / [3] „USB Type-B“ x1 („Upstream“) / [4] „USB Tyep-C“ x1 („DP Alt Mode“, „Upstream“) / [5] „DisplayPort“ x1 (vers. 1,4) / [6] HDMI x2 (vers. 2.1)

Diagrama, kurioje – INZONE M9 viduryje, kompiuteris kairėje, nešiojamasis kompiuteris dešinėje, o klaviatūra ir pelė apačioje
Valdykite du kompiuterius tuo pačiu įrangos rinkiniu

Momentiškai mėgaukitės žaidimais neperjunginėdami laidų baigę darbą. Naudodami automatinį KVM jungiklį („Auto USB Hub Switch“), valdykite iki dviejų kompiuterių viena prie monitoriaus prijungta klaviatūra, pele ir ausinėmis.

Visos monitoriaus nuostatos valdomos programa 

Greitai ir lengvai sureguliuokite monitoriaus nuostatas vos keliais pelės spustelėjimai naudodami kompiuterio programą. Be nuostatų keitimo, atskiroms kompiuterio programoms ir žaidimams galite priskirti vaizdo režimą ir ausinių garso profilius.

Patirkite daugiau su INZONE žaidimų ausinėmis

INZONE ausinės pagerina žaidimų patirtį ir padeda žaisti geriau.

„Road to Zero“ logotipas
Galvojame apie tvarumą

„Sony“ įsipareigoja mažinti gaminių ir veiklos poveikį aplinkai. INZONE žaidimo monitoriai ne tik stilingi – juos kūrėme galvodami ir apie aplinką.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Tyrinėkite žaidimų pasaulius, kupinus nuostabių atspalvių ir detalių. 27 col. INZONE M9 žaidimų monitorius su 4K HDR, „Full Array Local Dimming“, IPS ir daugiau nei 95 % DCI-P3 aprėptimi užpildo ekraną išskirtiniu kontrastu ir spalvomis. Dėl 144 Hz atnaujinimo dažnio ir IPS 1 ms GtG reaguosite greičiau.