Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

„INZONE M3“

Ypač sparti reakcija su 240 Hz, sukurta laimėti
ŽAIDIMŲ MONITORIAI

INZONE M3 | 27'' Full HD IPS 1ms 240Hz HDR Žaidimų Monitorius

INZONE M3
INZONE M3 | 27'' Full HD IPS 1ms 240Hz HDR Žaidimų Monitorius nuotrauka

Greitai pasirodys

Praneškite man

RMK

€ 698,20

(įsk. PVM)
240Hz ir IPS 1 ms GtG, neįtikėtinai greitas

Labai svarbios sekundės dalys. Neįtikėtinai greitas INZONE M3 atnaujinimo dažnis suteikia pranašumą prieš konkurentus ir leidžia greitai pereiti scenas be vėlavimo, delsimo ar virpėjimo.

„Greitis“

240 Hz atnaujinimo dažnis
Suderinama su NVIDIA® G-SYNC®
„Variable Refresh Rate“
1 ms GtG

Vaizdo kokybė

sRGB 99 %
Patvirtinta pagal „DisplayHDR™ 400“
„PlayStation®5“ funkcijos

Dėl 240 Hz dažnio taikykitės tiksliau, šaukite greičiau

Reaguokite greičiau nei priešininkai. Dėl 240 Hz atnaujinimo dažnio įgysite gyvybiškai svarbų sekundės dalies pranašumą, kuris padės tiksliai sekti varžovus ir greičiau iššauti. Veiksmas vyksta itin sklandžiai naudojant „Full HD“, todėl matote, kas vyksta realiu laiku.

Dviejų ekranų vaizdas, kuriame erdvėlaivis skraido virš miesto, vaizdas kairėje – dvigubinimas, o dešinėje – didesnis aiškumas
Mėgaukitės greitu veiksmu su IPS 1 ms GtG 

Pasiekite visiškai naują lygį IPS ekrane su itin greitu 1 ms GtG atsako greičiu. Mažiau dubliavimosi ir liejimosi, kad viską aiškiai matytumėte ir galėtumėte priimti žaibiškus sprendimus bei nedelsiant reaguoti. 

Daugiau jokių trūkių su NVIDIA® G-SYNC® ir VRR

Dinamiškai koreguojant ekrano atnaujinimo dažnį, kad jis atitiktų kintamą žaidimų įrenginių kadrų dažnį, INZONE M3 monitorius su NVIDIA® G-SYNC® ir HDMI 2.1 „Variable Refresh Rate“ praktiškai pašalina ekrano vaizdo trūkius, mikčiojimą ir delsą, kad žaidimas vyktų sklandžiau.

Dviejų ekranų vaizdas, kuriame erdvėlaivis skrenda per miestą, vaizdas kairėje – vaizdo trūkis, o dešinėje – vaizdas be jo
DisplayHDR™ 400 sertifikato logotipas
DisplayHDR™ 400 sertifikatas, įtraukiantis žiūrėjimas

Pamatykite platesnę spalvų gamą, tamsesnius šešėlius ir ryškesnius akcentus. Dėl „DisplayHDR™ 400“ technologijos INZONE M3 vaizdus atkuria ryškiais atspalviais su sodriu tiksliu kontrastu ir dideliu 400 nitų ryškumu įtraukesniam žaidimui.

Platus ryškių spalvų asortimentas tikroviškiems žaidimams

Daugiau nei 99 % sRGB spektro aprėpties INZONE M3 monitorius užpildo žaidimą gausybe sodrių, ryškių spalvų. Daugiau atspalvių paverčia scenas itin tikroviškomis, todėl galima žaisti dramatiškus, įtraukiančius žaidimus.

INZONE M3 ant stovo su ryškių spalvų futuristinio miesto ekrano kopija
Sukurta, kad atitiktų jūsų žaidimo būdą

Žaiskite taip, kaip jums patinka naudodami universalų, prie žaidimo stiliaus prisitaikantį dizainą. Unikalus, žemas trikojo stovas užtikrina visišką žaidimo komfortą ir optimizuoja stalą periferiniams įrenginiams.

Tikroji išvaizda gali skirtis.

INZONE M3 nuotrauka iš viršaus, kurioje – įvairios klaviatūros ir pelės kilimėlio padėtys
Puikiai dera su žaidimų įranga

Lengvai išdėliokite apvalintą klaviatūrą ir didelį žaidimų pelės kilimėlį aplink ekraną arba po juo. Turėdami nedidelį monitoriaus plotą, atlaisvinsite vietos darbalaukyje.

Apžiūrėkite INZONE M3
„PlayStation®5“ funkcijos

Susiekite INZONE M3 su PS5™ konsole, kad pajustumėte fantastišką žaidimų patirtį. Maksimaliai išnaudokite INZONE monitoriaus galimybes naudodami specialiai PS5™ konsolėms sukurtas funkcijas.Be vargo prijunkite ir valdykite žaidimų sistemą

Įjunkite žaidimų įrenginį ir greitai prijunkite visus išorinius įrenginius. Įvairios parinktys, įskaitant HDMI 2.1 prievadus, „DisplayPort™“ 1.4 ir „USB Type-C“ („DisplayPort“ alternatyvų režimą), suteikia reikalingą ryšį.

[1] HDMI x2 (vers. 2.1) / [2] „DisplayPort“ x1 (vers. 1.4) / [3] „USB Type-C“ x1 („DP Alt Mode“, „Upstream“) / [4] „USB Type-B“ x1 („Upstream“) / [5] „USB Type-A“ x3 („Downstream“) / [6] ausinių išvestis x1 (3,5 mm kištukas)

Diagrama, kurioje – INZONE M3 viduryje, kompiuteris kairėje, nešiojamasis kompiuteris dešinėje, o klaviatūra ir pelė apačioje
Valdykite du kompiuterius tuo pačiu įrangos rinkiniu

Momentiškai mėgaukitės žaidimais neperjunginėdami laidų baigę darbą. Naudodami automatinį KVM jungiklį („Auto USB Hub Switch“), valdykite iki dviejų kompiuterių viena prie monitoriaus prijungta klaviatūra, pele ir ausinėmis.

Visos monitoriaus nuostatos valdomos programa 

Greitai ir lengvai sureguliuokite monitoriaus nuostatas vos keliais pelės spustelėjimai naudodami kompiuterio programą. Be nuostatų keitimo, atskiroms kompiuterio programoms ir žaidimams galite priskirti vaizdo režimą ir ausinių garso profilius.

Patirkite daugiau su INZONE žaidimų ausinėmis

INZONE ausinės pagerina žaidimų patirtį ir padeda žaisti geriau.

„Road to Zero“ logotipas
Galvojame apie tvarumą

„Sony“ įsipareigoja mažinti gaminių ir veiklos poveikį aplinkai. INZONE žaidimo monitoriai ne tik stilingi – juos kūrėme galvodami ir apie aplinką.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Tapkite tokiu žaidėju, kokiu visada norėjote būti 27 colių „Full HD“ INZONE M3 žaidimų monitorius su 240 Hz atnaujinimo dažniu ir IPS 1 ms GtG sukurtas būti greitas, kad pamatytumėte varžovus jiems jūsų nepastebėjus ir greitai reaguotumėte.