Objektyvo vaizdas iš priekio
Objektyvo vaizdas iš kairės
Objektyvo vaizdas iš viršaus
Objektyvo vaizdas iš dešinės
Objektyvo vaizdas iš kairės su objektyvo gaubtu SH-169
Objektyvo vaizdas iš priekio, pritvirtinta prie kameros ZV-E10
Gaminio vaizdas, pritvirtinta prie kameros korpuso ILCE-7IM4
Mažas, lengvas F4 su plačiu APS-C galingu priartinimu

Mažiausias ir lengviausias pastovus F4 su ypač plačiu APS-C galingu priartinimu sūlo puikų mobilumą ir nuotraukų bei filmų kokybę. Sklandus, universalus galingas priartinimas greičio ir kadravimo valdymui, suteikiant ypatingos raiškos dinamiškoms ypač plačioms vizualinėms perspektyvoms.

Kompaktiškas galingas priartinimas
10–20 mm F4 G objektyvas

Žr. vaizdo įrašą

APS-C E tipo tvirtinimo logotipo vaizdas

APS-C E tipo objektyvai su α E tipo „Sony“ fotoaparatais užtikrina puikias savybes.

E PZ 10–20 mm F4 G nuotraukų galerija
Žmogaus rankos, laikančios E PZ 10–20 mm F4 G vaizdas, rodantis, kad objektyvas yra pakankamai mažas, kad tilptų į ranką
Mažiausias ir lengviausias pasaulyje

Vos 55 mm ilgio ir 178 gramų (2-1/4 col., 6,3 oz.) svorio – tai mažiausiais, lengviausias F4 objektyvas pasaulyje su ypač plataus kampo galingu priartinimu. Vidinio priartinimo ir fokusavimo dėka, jis nepakeičia ilgio, todėl užtikrina stabilų svorio centrą, idealiai tinkantį tinklaraščių kūrimui ir filmavimui ant stabilizatoriaus. Dėl išskirtinio mobilumo tai puikus pasirinkimas įvairiose situacijose.

Vaizdas, kuriame rodoma, kad į kadrą gali tilpti keli žmonės net tada, jei fotografuojama asmenukė
Dinamiškos perspektyvos ir vaizdiniai

10 mm (35 mm viso kadro atitikmuo: 15 mm) židinio nuotolis priartinimo diapazono plačiame gale suteikia ypač plačius matymo kampus, kurie gali apimti dideles scenas ir daugiau atskleisti mažose erdvėse. Su universaliu objektyvu galima daryti dinamiškas nuotraukas naudojant unikalias perspektyvas, efektyviai atskiriant objektą nuo fono ir filmuose pabrėžiant atstumą ar greitį.

Pastato interjero vaizdas su didelės raiškos detalėmis
Išskirtinė optika kompaktiškame objektyve

Trys asferiniai elementai slopina lauko kreivumą ir astigmatizmą, o ED (ypač mažos sklaidos) asferinis elementas sumažina chromatinę aberaciją, kad būtų užtikrina didelė raiška visame vaizde, naudojant 10–20 mm priartinimo diapazoną (35 mm viso kadro atitikmuo: 15–30 mm). Natūraliai atrodančio G serijos objektyvo bokeh suteikia įspūdingą raišką su min. 0,2 metro AF atstumu ir min. 0,13~0,17-metro MF atstumu.

Vyro, filmuojančio vaizdo klipą ir naudojančio E PZ 10–20 mm F4 G serijos priartinimo svirtį, vaizdas
Reaktyvus galingas priartinimas 

Nauja elektroninė galingo priartinimo sistema iš karto priartina pasukus priartinimo žiedą, kad kūrėjo ketinimai būtų patikimai įgyvendinti. Taip pat naudojama priartinimo svirtis, kuri lengvai priartina lėtai, pastoviu greičiu, ką sunku padaryti su rankiniu priartinimu. Priartinimas valdomas ir nuotoliniu būdu, naudojant GP-VPT2BT rankeną, RMT-P1BT nuotolinio valdymo pultą arba programą „Imaging Edge Mobile“.

Optimizuota sklandiems filmams

Pažangi objektyvo technologija sumažina fokusavimo pokyčius, o taip pat fokusavimo ir ašinį poslinkį priartinant, kad visada būtų fiksuojamas sklandus, aukštos kokybės filmo įrašas. Kuo labiau sumažinti nepageidaujami, blaškantys matymo kampo ir kadravimo pokyčiai, kad žiūrovas galėtų visiškai pasinerti į vaizdinius.

Iliustracija, rodanti automatinio fokusavimo sistemos linijinio variklio konstrukciją
Išskirtinis AF nuotraukoms ir filmams   

Du linijiniai varikliai užtikrina greitą, tylų, mažai vibruojantį automatinį fokusavimą, galintį sklandžiai sekti objektus filmuojant didelio kadrų dažnio filmus ir patikimai seka greitai judančius objektus nuolat fotografuojant dideliu greičiu. Fokusavimas itin svarbus filmuojant 4K arba 8K filmus, ypač priartinant. Objektyvas lengvai fokusuoja, sklandžiai ir tyliai seka greitus objektus.

Iliustracija, rodanti objektyvo konfigūraciją
Objektyvo konfigūravimas 

Puikus „Sony“ G serijos dizainas pabrėžia didelės raiškos ir fono suliejimo pusiausvyrą, padidinančią menininko galimybes.

[1] Asferinis objektyvas  [2] ED (ypač mažos sklaidos) asferinis objektyvas  [3] ED (ypač mažos sklaidos) stiklas

E PZ 10–20 mm F4 G  Moduliacijos perdavimo funkcija
MTF diagrama 

MTF (moduliacijos perdavimo funkcija) parodo, kaip gerai atkuriamos smulkios detalės – tai kontrasto tarp smulkių eilučių laipsnis.

[1] Kontrastas (%)  [2] Atstumas nuo objektyvo optinio centro (mm)   [3] Esant 10 mm / maks. diafragmai  [4] Esant 10 mm / F8 diafragmai  [5] Esant 20 mm / maks. diafragmai  [6] Esant 20 mm / F8 diafragmai  [7] Erdvinis dažnis  [8] 10 eilučių porų / mm  [9] 30 eilučių porų / mm  [10] Radialinės reikšmės  [11] Tangentinės reikšmės

Filmavimui naudojamo FX6 stambaus plano vaizdas
„Sony“ objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumai

Sužinokite keturis unikalius „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumus. „Sony“ objektyvų ir fotoaparatų derinys išplečia jūsų vaizdo įrašų kūrimo galimybes.

Objektyvo valdymas
Rodomas fokusavimo žiedas, fokusavimo užlaikymo mygtukas, priartinimo svirtis, priartinimo žiedas ir fokusavimo jungiklis

[1] Fokusavimo žiedas [2] Fokusavimo užlaikymo mygtukas  [3] Priartinimo svirtis  [4] Priartinimo žiedas  [5] Fokusavimo režimo jungiklis

E PZ 10–20 mm F4 G suderinamumas

Jei norite peržiūrėti išsamesnę objektyvų ir aparatų suderinamumo informaciją, spustelėkite toliau pateikiamą nuorodą.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • Mažiausias ir lengviausias pasaulyje plataus kampo G serijos objektyvas su galingu priartinimu

  • ED (ypač mažos sklaidos) asferinis elementas didelei viso vaizdo raiškai

  • Reaktyvus galingas priartinimas tiesiogiai paverčia priartinimo žiedo judesį priartinimo veiksmu

  • Du linijiniai varikliai greitam, tyliam, mažai vibruojančiam automatiniam fokusavimui

  • Fokusavimo ir priartinimo žiedai, universalios valdymo funkcijos ir dulkėms bei drėgmei atspari konstrukcija

Minimalus fokusavimo atstumas
0,20 m (AF), Platus: 0,13 m / Tele: 0,17 m (MF) ((0.66 ft (AF), Platus: 0,43 pėd. / Tele: 0,56 pėd. (MF))
Didžiausias didinimo santykis (x)
0,14 (AF), 0,18 (MF)
Filtro skersmuo (mm)
62
Svoris
178 g (6,3 oz.)
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka