FE 24–70 mm F2.8 GM

Visi techniniai duomenys ir funkcijos

SEL2470GM

RMK

€ 2 605,00

(įsk. PVM)

Objektyvo specifikacijos

Laikiklis
„Sony“ E tipo tvirtinimas
Formatas
35 mm viso kadro
Židinio nuotolis (mm)
24–70 mm
Židinio nuotolis (35 mm) (APS-C)
36–105 mm
Objektyvų grupės / elementai
13 / 18
Žiūrėjimo kampas (35 mm)
84°–34°
Žiūrėjimo kampas (APS-C)
61–23°
Maksimali diafragma (F)
2,8
Minimali diafragma (F)
22
Diafragmos lapeliai
9
Diafragmos apskritimas
Taip
Minimalus fokusavimo atstumas
0,38 m
Didžiausias didinimo santykis (x)
0,24 x
Filtro skersmuo (mm)
82 mm

Dydis ir svoris

Matmenys (P x A x G) (mm)
87,6 x 136 mm
Svoris
886 g

Kas sudaro komplektą

  • Gaubtas (ALC-SH141)
  • Priekinis objektyvo dangtelis (ALC-F82S)
  • Galinis objektyvo dangtelis (ALC-R1EM)
  • Dėklas
Placeholder

Funkcijos

FE 24–70 mm F2.8 GM nuotrauka

Nauja standartinių kintamojo židinio nuotolio objektyvų era

Dėl nepriekaištingo dizaino F2.8 kintamojo židinio nuotolio objektyvuose panaudotų technologijų jie gali visiškai išnaudoti dabartinių ir būsimų didelės raiškos fotoaparatų galimybes. Šis neprilygstamas standartinis kintamo židinio nuotolio objektyvas apima 24–70 mm židinio nuotolio diapazoną ir puikiai tinka, jei norite užfiksuoti nepriekaištingos kokybės portretus, peizažus, momentines nuotraukas ir pan.

FE 24–70 mm F2.8 GM nuotrauka

Išskirtinė raiška ir „bokeh“

XA (ypatingas asferinis) objektyvo elementas su išskirtinai tiksliu paviršiumi padeda užtikrinti nepriekaištingą raišką nuo kampo iki kampo ir detales visame diapazone. Jis labai svarbus kuriant švelnų ir tolygų „bokeh“ efektą, kuris yra galingas išraiškos įrankis įvairiausiose fotografavimo situacijose.

Sužinoti daugiau

FE 24–70 mm F2.8 GM nuotrauka

Natūralus vaizdų atkūrimas ir spalvos

Vienas ED (mažos dispersijos) ir vienas ypač mažos dispersijos ED stiklo elementas pagal aukščiausius standartus sukurtoje optikoje padeda perteikti tikroviškus natūralių spalvų vaizdus, neleidžiant spalvinių nukrypimų prie ašies ir pakraščiuose, taip pat padidinant raišką, kad būtų perteikti detalūs išskirtinės tekstūros vaizdai. 

Sužinoti daugiau

FE 24–70 mm F2.8 GM nuotrauka

Šviesus ir greitas F2.8 esant bet kokiam židinio nuotoliui

Pastovi F2.8 maksimali diafragma padeda lengvai išlaikyti ekspozicijos nustatymus visame priartinimo diapazone, kad galėtumėte fiksuoti vaizdus prieblandoje arba naudojant itin didelį užrakto greitį. Nepriekaištinga vaizdo kokybė užtikrinama pasirinkus bet kokią diafragmą ar židinio nuotolį

FE 24–70 mm F2.8 GM nuotrauka

Tikslus fokusavimas ir stulbinamas greitis

„Direct Drive“ SSM (DDSSM) sistema ne tik pozicionuoja fokusuojant itin tikslius didelės diafragmos objektyvus, bet ir panaikina nepageidaujamus judesius, o pažangi valdymo sistema ir patobulinti algoritmai padidina AF veikimo greitį. DDSSM veikia sklandžiai ir tyliai, todėl puikiai tinka filmuojant ir fotografuojant.

Sužinoti daugiau

FE 24–70 mm F2.8 GM nuotrauka

9 plokštelių diafragma – dar gražesnis „bokeh“

Išskirtinį šiuo objektyvu fiksuojamo „bokeh“ grožį dar labiau ištobulina 9 plokštelių apvalios diafragmos konstrukcija, kuri užtikrina ne tik tolygumą, bet ir natūralius išryškinimus.

Sužinoti daugiau

FE 24–70 mm F2.8 GM nuotrauka

Išskirtinis aiškumas ir kontrastas

Originali „Sony“ AR nanodalelių danga panaikina nepageidaujamus atspindžius, dėl kurių nuotraukose gali atsirasti blyksnių ir dvigubinimų, ypač naudojant foninį apšvietimą. Rezultatas – didelis kontrastas, raiška ir sodrūs juodi tonai įvairiausiose fotografavimo situacijose. (1. AR nanodalelių danga / 2. Stiklas / 3. Skleidžiama šviesa)

Sužinoti daugiau

FE 24–70 mm F2.8 GM nuotrauka

Patogus fokusavimo valdymas

Gebėjimas greitai reaguoti į besikeičiančią fotografavimo situaciją nulemia, ar kadras bus užfiksuotas, ar ne. Rankinio / automatinio fokusavimo režimo jungiklis ir fokusavimo užlaikymo mygtukas yra lengvai pasiekiami ir užtikrina profesionalų valdymą fotografuojant objektus įvairiomis aplinkybėmis. 

FE 24–70 mm F2.8 GM nuotrauka

Mastelio keitimo fiksavimas palengvina mobilumą

Dėl savo svorio transportuojami kintamo židinio nuotolio objektyvai kartais juda, todėl padidėja atsitiktinių pažeidimų galimybė. Mastelio keitimo fiksavimo jungiklis – paprastas ir patikimas būdas užfiksuoti mastelio keitimo mechanizmą, kad transportavimas būtų saugus ir paprastas.

FE 24–70 mm F2.8 GM nuotrauka

Gaubto fiksavimas ir atlaisvinimas

Gaubto fiksavimo mechanizmas apsaugo nuo neatsargaus jo nuėmimo keliaujant iš vienos vietos į kitą, o gaubto atlaisvinimo mygtukas padeda lengvai nuimti gaubtą kada tik to prireikia.

FE 24–70 mm F2.8 GM nuotrauka

Itin patikimas esant ekstremalioms sąlygoms

Siekdami užtikrinti geriausią apsaugą ir patikimumą net ir esant sudėtingoms fotografavimo sąlygoms, naudojome patikimas nuo dulkių ir drėgmės apsaugančias priemones. Drąsiai fotografuokite dulkiant silpnam lietui ar vėjuotu oru.

Sužinoti daugiau