FE 24–240 mm F3.5–6.3 OSS vaizdai
FE 24–240 mm F3.5–6.3 OSS vaizdai
Vienas objektyvas visiems atvejams

24–240 mm 10x priartinimo diapazonas leidžia šiuo vienu objektyvu naudotis įvairiose fotografavimo situacijose, todėl jis bus idealus kelionių kompanionas, kai reikia sutaupyti vietos lagamine, bet tuo pat metu juo galėsite užfiksuoti kraštovaizdžius, architektūrą, momentines nuotraukas, portretus ir pan. Perjunkite plataus kampo ir teleobjektyvo režimus nekeisdami objektyvų, taip galėsite užfiksuoti daugiau įsimintinų akimirkų. Moderni optinė įranga efektyviai pašalina aberaciją ir leidžia išlaikyti didelę raišką visoje nuotraukoje, o aukštos kokybės linijinis variklis užtikrina spartų ir sklandų fokusavimo veikimą. Kai fotografuojate aparatą laikydami rankose ir naudodami teleobjektyvo režimą arba fiksuojate prieblandoje, viską atlikti lengviau dėl integruotojo optinio „SteadyShot“ (OSS) vaizdo stabilizavimo; o korpusas yra apsaugotas nuo dulkių ir drėgmės, kad aparatas veiktų patikimai sudėtingomis sąlygomis.

FE 24–240 mm F3.5–6.3 OSS suderinamumas
E tipo tvirtinimas, viso kadro fotoaparatai
E tipo tvirtinimas, viso kadro fotoaparatai
E tipo tvirtinimo APS-C fotoaparatai
E tipo tvirtinimo APS-C fotoaparatai
Nuotraukų pavyzdžiai
Objektyvo konfigūracija

Įspūdingos „Sony“ fotoaparatų su E tipo tvirtinimo jungtimi optinės charakteristikos – tikslūs inžineriniai sprendimai suteikia funkcionalumo ir patikimumo įvairiomis naudojimo aplinkybėmis.

MTF diagrama

MTF (moduliavimo perdavimo funkcija) apibūdina, kaip gerai objektyvas atkuria smulkias detales, kurios matuojamos kaip kontrasto laipsnis, gaunamas tarp smulkių eilučių.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • 24 mm plačiakampė padėtis – dinamiškesnė perspektyva

  • 10 k. priartinimas

  • 7 plokštelių diafragmos apskritimas – nepakartojami nesufokusuotų sričių efektai

  • Integruota OSS (optinio „SteadyShot“) vaizdo stabilizavimo funkcija

  • Atsparus dulkėms ir drėgmei

Minimalus fokusavimo atstumas
0,5–0,8 m (1,64–2,63 pėd.)
Didžiausias didinimo santykis (x)
0,27x
Filtro skersmuo (mm)
72 mm
Svoris
780 g (27,6 oz)

Kas sudaro komplektą

Objektyvo gaubtas (ALC-SH136: žiedlapio formos, bajonetinio tipo), Priekinis objektyvo dangtelis, Galinis objektyvo dangtelis

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako