FE 24-105mm F4 G OSS objektyvas vaizdai
FE 24-105mm F4 G OSS objektyvas vaizdai
FE 24-105mm F4 G OSS objektyvas vaizdai
FE 24-105mm F4 G OSS objektyvas vaizdai
Kompaktiškas ir lengvas universalusis priartinimas

24–105 mm ir F4 diafragma visame priartinimo diapazone – galingasis G Lens užtikrina puikią vaizdo kokybę. Jam būdingos ne tik išskirtinės optinės charakteristikos, bet ir kompaktiška lengva konstrukcija, todėl patogu nešiotis su E tipo tvirtinimo sistema. Greitas, tikslus, patikimas AF išplečia šio kintamo židinio nuotolio objektyvo naudojimo galimybes.

FE 24-105mm F4 G OSS
Nuotraukų galerija
Puiki kokybė visame vaizde ir visame priartinimo diapazone
Puiki kokybė visame vaizde ir visame priartinimo diapazone

Pažangi optika užtikrina didelę raišką nuo vieno krašto iki kito visame priartinimo diapazone. Keturi asferiniai elementai efektyviai sumažina aberaciją, o ED (itin mažos dispersijos) stiklo elementai – chromatinę aberaciją. Apskrita diafragma ir kruopščiai kontroliuojama sferinės aberacijos forma prideda išraiškingumo su nuostabiu ir sklandžiu fono „bokeh“ efektu bei natūraliais akcentais, papildančiais išskirtinį fokusavimo ryškumą ir aiškumą.

Mobilus ir universalus fotografavimas vienu objektyvu
Mobilus ir universalus fotografavimas vienu objektyvu

Puikios optinės charakteristikos ir didelis priartinimo santykis mažame ir lengvame 663 g (23,4 oz.) fotoaparate. Kompaktiška lengva konstrukcija būdinga ir E tipo tvirtinimo korpusams, todėl įrenginius patogu nešiotis ir lengva naudoti. Vienu galingu objektyvu galėsite fotografuoti įvairius objektus ir situacijas. 0,38 m (1,25 ft.) min. fokusavimo atstumas ir integruotas optinis vaizdo stabilizavimas suteikia dar daugiau universalumo.

F4 diafragma, tikslus ir tylus AF nuotraukoms ir filmams
F4 diafragma, tikslus ir tylus AF nuotraukoms ir filmams

Ryški nuolatinė F4 maksimali diafragma visame priartinimo diapazone išlaiko ryškumą net ir pakeitus židinio nuotolį. „Sony“ „Direct Drive SSM“ (DDSSM) AF pavaros sistema užtikrina greitą, tikslų ir tylų fokusavimą. Tiksli optinė konstrukcija sumažina ryškumo svyravimus. Taigi FE 24-105mm F4 G OSS puikiai tinka ir nuotraukoms, ir filmams.

Naudojimo profesionalumas ir patikimumas
Profesionalus patikimumas ir naudojimo galimybės

Priekinis elementas dengtas fluoro danga, kuri apsaugo, kad teršalai, pvz., riebalai, nešvarumai ir vanduo, neprikibtų prie objektyvo priekio, o patekusius ant objektyvo paviršiaus būtų lengviau nuvalyti. Dulkėms ir drėgmei atspari konstrukcija bei pritaikomas fokusavimo užlaikymo mygtukas dar labiau padidina naudojimo profesionalumą ir patikimumą.

Objektyvo konfigūracija
Objektyvo konfigūracija

Nepriekaištingas „Sony“ G Lens dizainas pabrėžia grakščią didelės raiškos ir nuostabaus fono „bokeh“ efekto pusiausvyrą, padidinančią menininko galimybes.

[1] Pažangusis asferinis lęšis (AA lęšis) [2] Asferinis lęšis [3] Itin mažos dispersijos stiklas

MTF diagrama
MTF diagrama

MTF (moduliacijos perdavimo funkcija) apibūdina, kaip gerai objektyvas atkuria smulkias detales – tai kontrasto laipsnis tarp smulkių eilučių.

[1] Kontrastas (%) [2] Atstumas nuo objektyvo optinio centro (mm) [3] Ties 24 mm [4] Ties 105 mm [5] Erdvinis dažnis [6] 10 eilučių porų / mm [7] 30 eilučių porų / mm [8] Maks. diafragma [9] F8 diafragma [10] R: radialinės vertės T: tangentinės vertės

Objektyvo valdymas

1. Priartinimo žiedas / 2. Fokusavimo režimo jungiklis / 3. Fokusavimo žiedas / 4. Fokusavimo užlaikymo mygtukas / 5. Drebėjimo kompensavimo jungiklis

Suderinamumas su FE 24-105mm F4 G OSS

Jei norite peržiūrėti išsamesnę objektyvų ir aparatų suderinamumo informaciją, spustelėkite toliau pateikiamą nuorodą.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • G Lens įprastas priartinimo objektyvas

  • Du AA (patobulinti asferiniai) elementai išskirtinei raiškai

  • „Sony“ AR nanodalelių danga pašalina atspindžius ir dvigubinimą

  • „Direct Drive" SSM pavara užtikrina tylų, itin tikslų objektyvo fokusavimo valdymą

  • Atsparus dulkėms ir drėgmei

Minimalus fokusavimo atstumas
0,38 m (1,25 pėd.)
Didžiausias didinimo santykis (x)
0,31
Filtro skersmuo (mm)
77
Svoris
663 g (23,4 unc.)

Kas sudaro komplektą

Gaubtas (modelis): ALC-SH152, Priekinis objektyvo dangtelis: ALC-F77S, Galinis objektyvo dangtelis: ALC-R1EM, Dėklas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Įvertinimai ir apdovanojimai

Vartotojai sako