E 15 mm F1.4 G produkto vaizdas
E 15 mm F1.4 G vaizdas iš kairės
E 15 mm F1.4 G vaizdas iš viršaus
E 15 mm F1.4 G vaizdas iš dešinės
E 15mm F1.4 G, pritvirtinto prie Alpha 6600, vaizdas
E 15mm F1.4 G, pritvirtinto prie Alpha 6400, vaizdas
Įspūdingas perteikimas ir suliejimas F1.4 G objektyve

Su įspūdingu „G Lens“ objektyvu ir F1.4 suliejimu šis 15 mm (35 mm viso kadro atitikmuo: 22,5 mm) plačiakampis nekintamo židinio objektyvas APS-C korpusams gali suteikti dinamiškų perspektyvų. Nesvarbu, ar fotografuojate, ar filmuojate, puikus veikimas ir AF našumas dera kompaktiško įrenginio universalumu.

Grožis ir gylis plačiame F1.4 G objektyve

Žr. vaizdo įrašą

APS-C E tipo tvirtinimo logotipo vaizdas

APS-C E tipo objektyvai su α E tipo „Sony“ fotoaparatais užtikrina puikias savybes.

E 15 mm F1.4 G  nuotraukų galerija
Pakrantės uolienų vaizdas
Įspūdinga „G Lens“ objektyvo skyra

Novatoriška optinė konstrukcija, apimanti tris asferinius elementus, veiksmingai koreguoja lauko išlinkį ir aberaciją, užtikrindama išskirtinę skyrą plačiame 15 mm objektyvo regėjimo lauke, net esant visai F1.4 diafragmai. Vienas ED (itin mažos sklaidos) stiklo elementas ir vienas „Super ED“ stiklo elementas slopina spalvinę aberaciją ir veiksmingai sumažina periferinių spalvų iškraipymą.

Geltonų gėlių atvaizdas
Kvapą gniaužiantis suliejimas esant F1.4

Didelė F1.4 diafragma leidžia išgauti nuostabų suliejimą, kurį sustiprina tiksliai valdoma sferinė aberacija ir 7 menčių apskrita diafragma. 0,17 metro minimalus fokusavimas ir 0,15 karto maksimalus priartinimas leidžia priartėti prie objekto sukuriant gilų fono suliejimą. Įspūdingos fotografavimo stambiu planu galimybės yra privalumas tiek filmuojant, tiek fotografuojant.

Vaizdas, kaip žmogus nešasi fotoaparatą rankoje
Kompaktiškas, teikiantis naujų fotografavimo galimybių

Dėl mažo dydžio ir lengvumo objektyvas puikiai tinka kompaktiškiems APS-C fotoaparatų korpusams. Dizainas, kuris maksimaliai išnaudoja asferinių elementų privalumus, ir trumpas atstumas be veidrodžio nugarėlėje užtikrina 66,6 x 69,5 mm (2-5/8 x 2-3/4 col.) objektyvo, sveriančio 219 g (7,8 unc.), našumą. Puikus pasirinkimas plataus kampo kraštovaizdžiams, architektūrai, interjerams ir momentinėms nuotraukoms.

Linijinių variklių iliustracija
Patobulintas AF išnaudoja viso kūno greičio potencialą

Du tiesiniai varikliai suteikia didelės diafragmos objektyvui tikslų automatinį fokusavimą ir sekimo našumą. AF ir sekimas yra tokie jautrūs, kad galima visiškai išnaudoti visą naudojamo kūno greičio potencialą, kad net greitai ar netolygiai judančius objektus būtų galima užfiksuoti tyliai ir patikimai.

Išraiškingas įrankis filmų kūrėjams

Šis objektyvas turi vidinį fokusavimo mechanizmą, kuris išlaiko pastovų bendrą objektyvo ilgį fokusuojant, todėl jį lengva naudoti įvairiose situacijose. Nuoseklus svorio centras taip pat reiškia, kad centrinis balansavimas yra lengvesnis. Mažas objektyvo dydis ir mažas svoris taip pat suteikia svarbių valdymo privalumų. Patobulinta optinė konstrukcija sumažina židinio virpėjimą  ir nepageidaujamus apžvalgos kampo poslinkius filmuose.

E 15mm F1.4 G gaminių vaizdai, dešinioji ir kairioji pusės
Puikus veikimas ir patikimumas

Fokusavimo žiede yra tiesinio atsako MF funkcija, skirta tiesioginiam rankiniam fokusavimui. Taip pat yra diafragmos žiedas su įjungimo/išjungimo mygtuku, kad būtų galima intuityviai valdyti diafragmą, fokusavimo užlaikymo mygtuku ir fokusavimo režimo jungikliu. Siekiant užtikrinti maksimalų patikimumą sudėtingomis lauko sąlygomis, šis tvirtas objektyvas yra atsparus dulkėms ir drėgmei.

Objektyvo konfigūracijos iliustracija
Objektyvo konfigūravimas 

Puikus „Sony“ G serijos dizainas pabrėžia didelės raiškos ir fono suliejimo pusiausvyrą, padidinančią menininko galimybes.

[1] Asferinis lęšis  [2] „Super ED“ stiklas  [3] ED (itin mažos dispersijos) stiklas

SEL15F14G moduliacijos perdavimo funkcija
MTF diagrama 

MTF (moduliacijos perdavimo funkcija) parodo, kaip gerai atkuriamos smulkios detalės – tai kontrasto tarp smulkių eilučių laipsnis.

[1] Kontrastas (%)  [2] Atstumas nuo objektyvo optinio centro (mm)  [3] Maks. diafragma  [4] F8 diafragma  [5] Erdvinis dažnis  [6] 10 eilučių porų / mm  [7] 30 eilučių porų / mm  [8] Radialinės vertės  [9] Tangentinės vertės

ILME-FX6 naudojamo filmavime stambaus plano vaizdas
„Sony“ objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumai

Sužinokite keturis unikalius „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumus. „Sony“ objektyvų ir fotoaparatų derinys išplečia jūsų vaizdo įrašų kūrimo galimybes.

Objektyvo valdymas
E 15mm F1.4 G gaminių vaizdai, kairėje pusėje.

[1] Fokusavimo žiedas  [2] Diafragmos žiedas  [3]  Diafragmos indeksas  [4] Fokusavimo režimo jungiklis  [5] Fokusavimo užlaikymo mygtukas

E 15mm F1.4 G gaminių vaizdai, dešinioji pusė

 [6] Diafragmos spragtelėjimo jungiklis 

E 15 mm F1.4 G  suderinamumas

Jei norite peržiūrėti išsamesnę objektyvų ir aparatų suderinamumo informaciją, spustelėkite toliau pateikiamą nuorodą.

Kad veiktų visos funkcijos, kai kuriems fotoaparatams gali reikėti atnaujinti programinę įrangą.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • Įspūdinga „G Lens“ objektyvo skyra

  • Kvapą gniaužiantis suliejimas esant F1.4

  • Kompaktiškas, teikiantis naujų fotografavimo galimybių

  • Patobulintas AF išnaudoja viso kūno greičio potencialą

  • Dulkėms ir drėgmei atspari konstrukcija

Minimalus fokusavimo atstumas
0,20 m (AF), 0,17 m (MF) (0,66 pėd. (AF), 0,56 pėd. (MF))
Didžiausias didinimo santykis (x)
0,12 (AF), 0,15 (MF)
Filtro skersmuo (mm)
55
Svoris
219 g (7,8 unc.)
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka