E 15 mm F1,4 G
Su įspūdingu „G Lens“ objektyvu ir F1.4 suliejimu šis 15 mm (35 mm viso kadro atitikmuo: 22,5 mm) plačiakampis nekintamo židinio objektyvas APS-C korpusams gali suteikti dinamiškų perspektyvų. Nesvarbu, ar fotografuojate, ar filmuojate, puikus veikimas ir AF našumas dera kompaktiško įrenginio universalumu.
Žr. vaizdo įrašą
APS-C E tipo objektyvai su α E tipo „Sony“ fotoaparatais užtikrina puikias savybes.
Novatoriška optinė konstrukcija, apimanti tris asferinius elementus, veiksmingai koreguoja lauko išlinkį ir aberaciją, užtikrindama išskirtinę skyrą plačiame 15 mm objektyvo regėjimo lauke, net esant visai F1.4 diafragmai. Vienas ED (itin mažos sklaidos) stiklo elementas ir vienas „Super ED“ stiklo elementas slopina spalvinę aberaciją ir veiksmingai sumažina periferinių spalvų iškraipymą.
Didelė F1.4 diafragma leidžia išgauti nuostabų suliejimą, kurį sustiprina tiksliai valdoma sferinė aberacija ir 7 menčių apskrita diafragma. 0,17 metro minimalus fokusavimas ir 0,15 karto maksimalus priartinimas leidžia priartėti prie objekto sukuriant gilų fono suliejimą. Įspūdingos fotografavimo stambiu planu galimybės yra privalumas tiek filmuojant, tiek fotografuojant.
Dėl mažo dydžio ir lengvumo objektyvas puikiai tinka kompaktiškiems APS-C fotoaparatų korpusams. Dizainas, kuris maksimaliai išnaudoja asferinių elementų privalumus, ir trumpas atstumas be veidrodžio nugarėlėje užtikrina 66,6 x 69,5 mm (2-5/8 x 2-3/4 col.) objektyvo, sveriančio 219 g (7,8 unc.), našumą. Puikus pasirinkimas plataus kampo kraštovaizdžiams, architektūrai, interjerams ir momentinėms nuotraukoms.
Du tiesiniai varikliai suteikia didelės diafragmos objektyvui tikslų automatinį fokusavimą ir sekimo našumą. AF ir sekimas yra tokie jautrūs, kad galima visiškai išnaudoti visą naudojamo kūno greičio potencialą, kad net greitai ar netolygiai judančius objektus būtų galima užfiksuoti tyliai ir patikimai.
Šis objektyvas turi vidinį fokusavimo mechanizmą, kuris išlaiko pastovų bendrą objektyvo ilgį fokusuojant, todėl jį lengva naudoti įvairiose situacijose. Nuoseklus svorio centras taip pat reiškia, kad centrinis balansavimas yra lengvesnis. Mažas objektyvo dydis ir mažas svoris taip pat suteikia svarbių valdymo privalumų. Patobulinta optinė konstrukcija sumažina židinio virpėjimą ir nepageidaujamus apžvalgos kampo poslinkius filmuose.
Fokusavimo žiede yra tiesinio atsako MF funkcija, skirta tiesioginiam rankiniam fokusavimui. Taip pat yra diafragmos žiedas su įjungimo/išjungimo mygtuku, kad būtų galima intuityviai valdyti diafragmą, fokusavimo užlaikymo mygtuku ir fokusavimo režimo jungikliu. Siekiant užtikrinti maksimalų patikimumą sudėtingomis lauko sąlygomis, šis tvirtas objektyvas yra atsparus dulkėms ir drėgmei.
Puikus „Sony“ G serijos dizainas pabrėžia didelės raiškos ir fono suliejimo pusiausvyrą, padidinančią menininko galimybes.
[1] Asferinis lęšis [2] „Super ED“ stiklas [3] ED (itin mažos dispersijos) stiklas
MTF (moduliacijos perdavimo funkcija) parodo, kaip gerai atkuriamos smulkios detalės – tai kontrasto tarp smulkių eilučių laipsnis.
[1] Kontrastas (%) [2] Atstumas nuo objektyvo optinio centro (mm) [3] Maks. diafragma [4] F8 diafragma [5] Erdvinis dažnis [6] 10 eilučių porų / mm [7] 30 eilučių porų / mm [8] Radialinės vertės [9] Tangentinės vertės
Sužinokite keturis unikalius „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumus. „Sony“ objektyvų ir fotoaparatų derinys išplečia jūsų vaizdo įrašų kūrimo galimybes.
[1] Fokusavimo žiedas [2] Diafragmos žiedas [3] Diafragmos indeksas [4] Fokusavimo režimo jungiklis [5] Fokusavimo užlaikymo mygtukas
[6] Diafragmos spragtelėjimo jungiklis
Jei norite peržiūrėti išsamesnę objektyvų ir aparatų suderinamumo informaciją, spustelėkite toliau pateikiamą nuorodą.
Kad veiktų visos funkcijos, kai kuriems fotoaparatams gali reikėti atnaujinti programinę įrangą.
Techniniai duomenys ir funkcijos
- Minimalus fokusavimo atstumas
- 0,20 m (AF), 0,17 m (MF) (0,66 pėd. (AF), 0,56 pėd. (MF))
- Didžiausias didinimo santykis (x)
- 0,12 (AF), 0,15 (MF)
- Filtro skersmuo (mm)
- 55
- Svoris
- 219 g (7,8 unc.)