Gaminio vaizdas
Objektyvo vaizdas iš kairės
Objektyvo vaizdas iš viršaus
Objektyvo vaizdas iš dešinės
Objektyvas pritvirtintas prie ZV-E10
Idealus 11 mm F1.8 APS-C priartinimas

11 mm (35 mm viso kadro atitikmuo: 16,5 mm) židinio nuotolis dinamiškiems itin plataus diapazono vaizdams ir didelė F1,8 maks. diafragma giliam suliejimui; objektyvas sveria vos 181 g (6,4 unc.). Kompaktiškų APS-C korpusų derinys, skirtas kurti stulbinančias nuotraukas ir filmus. Du tiesiniai varikliai užtikrina greitą ir tikslų AF, kuris palaiko ir nuotraukas, ir filmus.

Kompaktiškas 11 mm F1.8 nejudantiems vaizdams ir filmams

Žr. vaizdo įrašą

APS-C E tipo tvirtinimo logotipo vaizdas

APS-C E tipo objektyvai su α E tipo „Sony“ fotoaparatais užtikrina puikias savybes.

E 11 mm F1.8 nuotraukų galerija
Naktinis vaizdas
Gilus, išraiškingas suliejimo efektas

Dėl didelės F1,8 diafragmos lengva išgauti išraiškingą suliejimo efektą fotografuojant įspūdingus vaizdus. 0,12 metro (0,4 pėd.) minimalus fokusavimas ir 0,2 karto priartinimas leidžia fotografuoti stambiu planu plačiame ir tolygiai išfokusuotame fone. Tiksliai valdoma sferinė aberacija ir 7 dalių apskrita diafragma prisideda prie nuostabaus suliejimo efekto.

Spiralinių laiptų vaizdas
Didelė skyra itin plačiame 11 mm regėjimo lauke

Naujausia optika užtikrina nuolatinę didelę skyrą tiesiai prie vaizdo kraštų. Optimalus trijų asferinių elementų išdėstymas idealiai koreguoja lauko išlinkį, užtikrindamas puikią skyrą visoje vaizdo srityje, net esant didžiausiai diafragmai. Trys ED (itin mažos sklaidos) stiklo elementai veiksmingai slopina spalvinę aberaciją ir spalvų iškraipymą, kad būtų užtikrinta puiki vaizdo kokybė.

Modelis išima kamerą iš krepšio
Kompaktiškas ir lengvas, užtikrinantis išskirtinę laisvę

Dėl kompaktiško dydžio ir plono objektyvo lengvumo jis puikiai tinka APS-C fotoaparatų korpusams. Išskirtinis mobilumas ir lengvas valdymas puikiai tinka ilgoms šaudymo sesijoms laikant rankoje arba ant rankenos. Novatoriškas sferinių ir asferinių elementų derinys leidžia pasiekti stulbinančių optinių savybių tik 66 x 57,5 mm (2-5/8 x 2-3/8 col.) ir tik 181 g (6,4 unc.) objektyvuose 

Linijinių variklių iliustracija
Patobulintas AF maksimaliai padidina kūno greičio potencialą

Du tiesiniai varikliai suteikia šiam didelės diafragmos objektyvui įspūdingai greitą, tikslų automatinį fokusavimą ir sekimo našumą. AF ir sekimas yra tokie jautrūs, kad galima visiškai išnaudoti visą greičio potencialą, kad net greitai ar netolygiai judančius objektus būtų galima užfiksuoti tyliai ir patikimai.

Universalus įrankis filmų kūrėjams

Dėl 11 mm apžvalgos kampo ir didelės F1.8 diafragmos lengva užfiksuoti dinamiškas objekto perspektyvas, o fonas nesiskiria gražiu suliejimu. Patobulinta optinė konstrukcija sumažina židinio virpėjimą  ir nepageidaujamus apžvalgos kampo poslinkius filmuose. Šis unikalus itin plataus diapazono objektyvas taip pat suteikia galimybę naudoti priekinius filtrus, suteikiančius papildomo kūrybinio lankstumo įvairiose fotografavimo situacijose.

Dulkėms ir drėgmei atsparaus dizaino ir mygtukų iliustracija ir vaizdas
Puikus veikimas ir patikimumas

Mažas, tačiau įspūdingas objektyvas pasižymi išskirtiniu valdymu ir patikimumu. Tiesinis atsakas MF suteikia akimirksnį rankinį fokusavimą su natūraliu pojūčiu, o fokusavimo sulaikymo mygtukas ir fokusavimo režimo jungiklis suteikia universalumo. Siekiant užtikrinti maksimalų patikimumą sudėtingomis lauko sąlygomis, jis pasižymi veiksmingu atsparumu dulkėms ir drėgmei .

Objektyvo konfigūracijos iliustracija
Objektyvo konfigūravimas 

Įspūdingos „Sony“ fotoaparatų optinės charakteristikos – tikslūs inžineriniai sprendimai suteikia funkcionalumo ir patikimumo įvairiomis naudojimo aplinkybėmis.

[1] Asferinis objektyvas  [2] ED (itin mažos dispersijos) stiklas 

SEL11F18 moduliacijos perdavimo funkcija
MTF diagrama 

MTF (moduliacijos perdavimo funkcija) parodo, kaip gerai atkuriamos smulkios detalės – tai kontrasto tarp smulkių eilučių laipsnis.

[1] Kontrastas (%)  [2] Atstumas nuo objektyvo optinio centro (mm)  [3] Maks. diafragma  [4] F8 diafragma  [5] Erdvinis dažnis  [6] 10 eilučių porų / mm  [7] 30 eilučių porų / mm  [8] Radialinės vertės  [9] Tangentinės vertės

ILME-FX6 naudojamo filmavime stambaus plano vaizdas
„Sony“ objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumai

Sužinokite keturis unikalius „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumus. „Sony“ objektyvų ir fotoaparatų derinys išplečia jūsų vaizdo įrašų kūrimo galimybes.

Objektyvo valdymas
Produkto vaizdo paryškinimo mygtukas ir jungiklis

[1] Fokusavimo žiedas [2] Fokusavimo sulaikymo mygtukas [3] Fokusavimo režimo perjungiklis

E 11 mm F1.8 suderinamumas

Jei norite peržiūrėti išsamesnę objektyvų ir aparatų suderinamumo informaciją, spustelėkite toliau pateikiamą nuorodą.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • Didelė diagragma, itin plataus kampo APS-C priartinimas fotografuojant ir filmuojant

  • Dėl didelės F1,8 diafragmos lengva išgauti išraiškingą suliejimo efektą fotografuojant

  • Trys ED (itin mažos sklaidos) stiklo elementai, užtikrinantys puikią vaizdo kokybę

  • Du tiesiniai varikliai, užtikrinantys tylų ir patikimą AF sekimą

  • Kompaktiška ir lengva konstrukcija užtikrina išskirtinį mobilumą ir lengvą valdymą

Minimalus fokusavimo atstumas
0,15 m (AF), 0,12 m (MF) (0,5 pėd. (AF), 0,4 pėd. (MF))
Didžiausias didinimo santykis (x)
0,13 (AF), 0,20 (MF)
Filtro skersmuo (mm)
55
Svoris
181 g (6,4 unc.)
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka