Naujos kartos projektoriai

Projektuokite puikius vaizdus, darydami didesnį įspūdį savo auditorijai ir mažesnį poveikį aplinkai. „Sony“ lazeriniams projektoriams reikia minimalios priežiūros, jie pasižymi didžiausiu efektyvumu, puikiai reaguoja ir yra patogūs.

Projektuokite į ateitį

„Sony“ siekia kurti efektyviai veikiančius gaminius, todėl jų kūrimas turi būti itin kruopštus. Lazerinis šviesos šaltinis, kurio faktiškai nereikia prižiūrėti, padeda sumažinti išteklių eikvojimą, o dėl itin greito 3LCD sistemos paleidimo sutaupoma laiko ir energijos.

[1] Modelis su įprasta lempa [2] „Sony“ lazeriniai modeliai [3] Laikas

Išvenkite poreikio keisti lempas
Išvenkite poreikio keisti lempas 

Kadangi projektoriuose yra lazeriniai šviesos šaltiniai, veikiantys iki 20 000 valandų, ir jų lempų nereikia keisti, jie yra praktiški ir ekonomiški. Lazeriniai šviesos šaltiniai yra efektyvūs, todėl eikvojama mažiau išteklių, o kadangi nereikia keisti lempų, projektorius galima montuoti ant lubų ir pan.

Greitas paleidimas, kad sutaupytumėte laiko ir energijos

Dėl „Sony“ lazerinio šviesos šaltinio „Z-Phosphor™“ projektorius greitai paleidžiamas ir išjungiamas, taupant laiką ir energiją. Automatinio šviesos pritemdymo režimas leidžia sutaupyti dar daugiau energijos (iki 95 %), nes šviesa pritemdoma, kai projektorius įjungtas, bet nenaudojamas. Automatinio vaizdo režimas pritaiko šviesos kiekį pagal projektuojamą vaizdą.

Greitas paleidimas, kad sutaupytumėte laiko ir energijos

[1] Ryškumas [2] Praėjęs laikas
[3] „Sony“ lazeriniai modeliai [4] Modelis su įprasta lempa

Lazerinis šaltinis be gyvsidabrio

Skirtingai nuo kitų aukštos kokybės projektorių, kuriuose naudojamos įprastos keičiamos lempos, „Sony“ lazerinis šviesos šaltinis „Z-Phosphor™“ yra be gyvsidabrio. Projektorių paprasta naudoti, jis perteikia išskirtinės kokybės vaizdą ir daro mažesnį poveikį aplinkai.

Naujausios kartos lazerių projekcija

„Sony“ naujausi 3LCD lazeriniai projektoriai perteikia panašų šviesumą ir vaizdo kokybę, kaip įprasti projektoriai su UHP lempomis, bet pasižymi tokiais pranašumais, kaip ilgesnė lempų naudojimo trukmė, lengvesnė priežiūra, greitesnis paleidimas ir išjungimas.

Lazerio projekcijos technologija
Lazerio projekcijos technologija

Kalbant paprastai, lazeriniame šviesos šaltinyje naudojamas ryškiai mėlynas lazeris, sužadinantis fosforo medžiagą, kuri vėliau sukuria viso spektro šviesą. Rezultatas: tolygi, ryški RGB spalva.

Nauja lazerio projekcijos era
Nauja lazerio projekcijos era

„Sony“ sukurtas naujos kartos LCD skydelis „BrightEra™“ yra pakankamai patvarus ir gali veikti iki 20 000 darbo valandų.

Tsuneharu Nomura
Dizainas ateičiai

Tsuneharu Nomura

Vyriausiasis šviesos šaltinių inžinierius, projektorių konstravimas

Ilgus metus įprasti verslui skirti didelio našumo projektoriai buvo su lempomis, kuriose yra gyvsidabrio. Palyginimui – puslaidininkių lazerinis šviesos šaltinis pradeda veikti akimirksniu ir jo nereikia keisti daugybę metų.
Visada vadovaujuosi mūsų plėtros politika „Ko nori klientai?“ Turime ne tik žinoti klientų išsakytus norus, pavyzdžiui, „nekeisti lempų“, „greitai paleisti“, bet ir atsižvelgti į aplinką, o tai gali būti ir neišreikšti klientų lūkesčiai.
Visada yra kliūčių, kurias reikia įveikti kuriant naujas technologijas ir gaminius, tačiau, lazeriniams projektoriams vis labiau atitinkant klientų lūkesčius, norėčiau sąmoningai žvelgti į aplinką, kurdamas būsimus gaminius.

3LCD projektoriai su lazeriniu šviesos šaltiniu
Projektorių nuotrauka

Sužinokite daugiau apie „Sony“ technologijas