UBP-X800

Susikurkite kino teatrą namie

Šis 4K „Ultra HD“ „Blu-ray“ leistuvas suteiks kino teatro pojūčių. Dėl 4K UHD raiškos jausitės lyg stebėtumėte vaizdą dideliame ekrane, o „Dolby Atmos“ ir DTS:X sukurs autentišką kino teatro atmosferą.

„BLU-RAY DISC“ LEISTUVAI

Grotuvas „4K Ultra HD Blu-ray™“ | Didelės raiškos garsą perteikiantis UBP-X800

UBP-X800
Grotuvas „4K Ultra HD Blu-ray™“ | Didelės raiškos garsą perteikiantis UBP-X800 nuotrauka
4K HDR logotipas
Konvertavimas į 4K realiuoju laiku

Mėgaukitės geriausia vaizdo kokybe, žiūrėdami „4K Ultra HD“ raiškos „Blu-ray“, o dėl 4K konvertavimo į didesnę raišką technologijos viską, ką žiūrite, matykite itin detalia 4K raiška.

Unikalus „Sony“ pagrindas
Atkuria itin aiškų garsą

Didelės raiškos garso ir DSEE HX konvertavimo į didesnę raišką funkcijos suteikia galimybę mėgautis itin aiškiu garsu.

USB, HDMI, optinė ir analoginė išvestys
Universalus jungiamumas

Prijunkite per dvigubą HDMI, kad galėtumėte naudotis atskiromis garso / vaizdo išvestimis, USB, skaitmenine koaksialine išvestimi, „Wi-Fi“, LAN.

Didelės raiškos garso logotipas
Tiksliai taip, kaip norėjo atlikėjai

Mėgaukitės didelės raiškos ir geresnės nei CD kokybės garsu, pajuskite subtilius studijos kokybės garso niuansus. Aistra muzikai sujungia visus komponentus – nuo signalo iki garsiakalbių, ir atrodo, lyg atlikėjo klausytumėtės čia pat.

Priartėkite prie realybės

4K „Ultra HD“ raiškos „Blu-ray“

Pasijuskite bet kokio filmo ar serialo veiksmo centre. 4K „Ultra HD“ raiškos „Blu-ray“ viską rodo taip detaliai, kaip niekada iki šiol, todėl jausitės, tarsi stebėtumėte realybę.

Ieškokite „Inferno“ 4K „Ultra HD“ formatu

Atraskite naują tikrovės matmenį

4K didelis dinaminis diapazonas

Didelis dinaminis diapazonas (HDR) atskleis daug daugiau detalių. Suderinus 4K ir HDR, anksčiau paslėptos sritys atgis, matysite daugiau šviesumo, tonų ir spalvų.

Vaizdas, rodantis HDR signalo perteikiamą vaizdo kokybę
HDR SIGNALAS
Vaizdas, rodantis SDR signalo perteikiamą vaizdo kokybę
SDR SIGNALAS

HDR palyginti su SDR

HDR signalai yra iki 100 k. ryškesni nei standartinis (SDR) signalas, dar geriau išryškinamos šviesiausios vietos ir išlaikomos sodrios bei detalios juodos sritys, todėl žiūrėjimo pojūčiai visiškai nauji.

Visos gamtos spalvos

Naujos BT.2020 spalvų erdvės palaikymas reiškia galimybę pasiekti daug platesnį spalvų diapazoną, nei siūlo įprasti TV signalai. Dėl to turinio kūrėjai gali perteikti daug sodresnes ir tikroviškesnes spalvas – nuo gilaus vandenyno mėlio iki natūraliai žalių ir ryškiai raudonų atspalvių.

Visos gamtos spalvos
BT.2020 SPALVŲ ERDVĖ
Visos gamtos spalvos
REC.709 SPALVŲ ERDVĖ
Garsas, perkeliantis jus
į kitą vietą

Dėl „Dolby Atmos“ ir DTS:X pajusite tikrą kino teatro garsą

„Dolby Atmos“ ir DTS:X – pirmaujantys garso kodekai, naudojami viso pasaulio kino teatruose, – suteiks galimybę neįtikėtinai aiškiai girdėti aplink jus besitrankantį griaustinį, kaukiančias sirenas ar automobilių garsinius signalus. 

Dabar „Vaiduoklių medžiotojai“ 4K „Ultra HD“ formatu

„Dolby Atmos“ logotipas
„Dolby Atmos“

„Atmos“ garsus traktuoja tarsi atskirus objektus, atskiria juos nuo įprastų kanalų, kad jie galėtų judėti laisvai aplink jus ar net virš jūsų, o erdvinis garsas jus visiškai įtrauktų.

DTS:X logotipas
DTS:X

DTS:X gali sukurti neribotą garso objektų skaičių, kurie prisitaikys prie jūsų garsiakalbių realiuoju laiku, todėl kiekvienas filmo garso takelis skambės maksimaliai įspūdingai.

Tobula namų kino pora 

Susiekite UBP-X800 su imtuvu STR-DN1080, kad patirtumėte geriausių namų pramogų suteikiamų pojūčių. Grožis slypi detalėse – nuo suderinto stiliaus dizaino iki patobulintos vaizdo ir garso kokybės.

Didelės raiškos garso iliustracinė histograma

Perduodama 3,2 karto daugiau duomenų

Išgirskite kiekvieną garsą

Panašiai, kaip pereinant nuo HD vaizdo įrašų prie 4K, didelės raiškos garso įrašai yra gerokai aukštesnės kokybės nei MP3 ir net CD įrašai, todėl girdėsite kiekvieną atokvėpį, kiekvieną būgnų smūgį, kiekvieną natą.

DSEE HX konvertavimas į didesnę raišką

Konvertuokite į didesnę raišką MP3 failų, kitos suglaudintos muzikos ir net kompaktinių diskų dažnį ir dinaminį diapazoną, kad pasiektumėte didelei raiškai artimą kokybę ir galėtumėte klausytis originalui prilygstančio įrašo.

DSEE HX konvertavimo į didesnę raišką histograma
Gaminio rėmo ir skersinės sijos pagrindas
Unikalus „Sony“ pagrindas

Mūsų unikali rėmo ir skersinės sijos pagrindo konstrukcija yra tvirta ir pašalina mažiausias vibracijas, taip pat efektyviai izoliuoja elektrą, taigi galėsite džiaugtis tiesiog aukščiausia garso ir vaizdo kokybe.

Leiskite ką panorėję

UBP-X800 atkūrimo galia gerokai pranoksta 4K UHD „Blu-ray“ diskus. Galite žiūrėti, klausytis ir transliuoti faktiškai bet kokį norimą turinį, įskaitant didžiausios raiškos vaizdo įrašus ir didelės raiškos garso formatus, taip pat naudotis populiariomis transliavimo paslaugomis.

Suderinamų diskų formatų logotipai
Kokybiškas diskų įrenginys

Norite šokti klausydamiesi „Super Audio CD“ kolekcijos? Jokių problemų. Jei tai diskas, UBP-X800 tikrai galės jį atkurti.

Suderinamų garso formatų logotipai
Klausymosi malonumas be jokių apribojimų

UBP-X800 palaiko daugumą aukštos kokybės 24 bitų garso formatų, nuo AAC ir WAV iki DSD 11,2 MHz ir pan.

Suderinamų transliavimo formatų logotipai
Transliuokite ir leiskite, ką tik norite

Žiūrėkite filmus naudodamiesi USB ir namų tinklu. Šis „Blu-ray“ leistuvas palaiko visus populiariausius vaizdo failų tipus, kad galėtumėte žiūrėti savo mėgstamus filmus.

Namai visai geriausiai jūsų įrangai

Universalios jungtys visiems pažangių technologijų įrenginiams

Visą turimą garso ir vaizdo techniką naudokite kartu ir prijunkite prie UBP-X800. Puikiai tinka saviems vaizdo įrašams peržiūrėti ir naudotis muzikos transliavimo paslaugomis, pvz., „Spotify“, nes kokybiškos jungtys patenkins įnoringiausių technikos mėgėjų poreikius.

Visos pramogos vienoje vietoje

Transliacijos iš įvairių paslaugų teikėjų sparčios ir stabilios. Dėl belaidžio ryšio ir 2 dažnių juostų MIMO technologijos signalas yra stiprus, todėl UBP-X800 gali transliuoti iki 4K raiškos vaizdą net belaidžio tinklo veikimo zonos pakraščiuose.

Privatus žiūrėjimas naudojant ausines

Dabar „5-oji banga“ 4K „Ultra HD“ formatu

Jūsų mėgstamas turinys bus dar įspūdingesnis

Belaidis garsas per „Bluetooth“, kad galėtumėte žiūrėti privačiai

Žiūrėdami privačiai sustiprinkite kiekvienos kinematografinės akimirkos efektą. UBP-X800 palaiko garso perdavimą „Bluetooth“ ryšiu, todėl galite naudoti mėgstamas ausines su „Bluetooth“ funkcija ir nevaržomi laidų žiūrėti privačiai.

Aiškiai girdėkite dialogus

HDMI ir „Bluetooth“ garso perdavimas vienu metu

Mėgaukitės, klausydamiesi visiškai aiškių dialogų ir garso takelių, nepaisant to, ar būtumėte arti, ar toli. UBP-X800 gali vienu metu siųsti garsą į televizorių per HDMI ir į belaidį garsiakalbį per „Bluetooth“.

Pora, žiūrinti televizorių; vienas iš jų arti, kitas – toliau

Dabar „Šaunioji septyniukė“ 4K „Ultra HD“ formatu

LDAC logotipas
LDAC

LDAC perduoda 3 kartus daugiau duomenų nei įprastas „Bluetooth®“, kad galėtumėte mėgautis aukštos kokybės garsu.

„Wi-Fi®“ logotipas
„Wi-Fi®“

Transliuokite garsą visuose namuose, naudodami integruotą „Wi-Fi“ ryšį ir programą „Sony | Music Center“ (anksčiau vadintą „SongPal“) – užmegzkite greitą bei kokybišką belaidį ryšį ir mėgaukitės klausymosi pojūčiais.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Šis 4K „Ultra HD“ „Blu-ray“ leistuvas suteiks kino teatro pojūčių. Dėl 4K UHD raiškos jausitės lyg stebėtumėte vaizdą dideliame ekrane, o „Dolby Atmos“ ir DTS:X sukurs autentišką kino teatro atmosferą.
  • Pamatykite neprilygstamai aiškų vaizdą, kokį perteikia 4K UHD „Blu-ray“

  • Didelės raiškos garsas ir DSEE HX – klausykitės detalesnio garso

  • Konstrukcija su apsauga nuo vibracijos – švaresnis garsas

  • Paleiskite beveik bet kurį diską ir failo formatą

  • Įspūdingas vaizdas – konvertavimas į 4K 60p

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,

Apžvalgos

Specialistai sako