7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1080 vaizdai
7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1080 vaizdai
7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1080 vaizdai
Svarbiausių funkcijų apžvalga
Aukštos raiškos garsas
Tiksliai taip, kaip norėjo atlikėjai

Mėgaukitės didelės raiškos ir geresnės nei CD kokybės garsu, pajuskite subtilius studijos kokybės garso niuansus. Aistra muzikai sujungia visus komponentus – nuo signalo iki garsiakalbių, ir atrodo, lyg atlikėjo klausytumėtės čia pat.

Universalu. Rafinuota. Galinga.

STR-DN1080 suteikia galimybę lanksčiai išdėstyti garsiakalbius, palaiko „DTS:X“ bei „Dolby Atmos“ ir perteikia galingą kino teatrui prilygstantį erdvinį garsą, kuris puikiai prisitaiko prie jūsų ir jūsų aplinkos.

Tobulas namų garso sistemos išdėstymas

STR-DN1080 sukurtas taip, kad galėtumėte laisvai rinktis garsiakalbių išdėstymą pagal savo aplinką ir patirtumėte geriausių klausymosi pojūčių bet kokiu atveju.  

Išbandykite kokybę, visiškai prilygstančią kino teatrui

Pirmaujanti garso lauko technologija suderina pažangų automatinį kalibravimą ir sklandų garsiakalbių vietos keitimą, todėl atkuriamas kvapą gniaužiantis ir kino teatrui prilygstantis garsas – nieko panašaus dar nebūsite patyrę namuose.

Ieškokite „Inferno“ 4K „Ultra HD“ formatu

Sklandus automatinis kalibravimas

D.C.A.C EX sujungia automatinio kalibravimo technologiją su virtualiu garsiakalbių perkėlimu ir taip automatiškai optimizuoja garsiakalbių dažnius, fazes ir delsą, taigi garso laukas tampa puikiai pritaikytas jūsų kambariui.  

Didelis dinaminis diapazonas užtikrins ryškų vaizdą

Dėl didelio dinaminio diapazono (HDR) signalo pralaidumo galite mėgautis daug geresniu vaizdo kontrastu ir šviesumu, o detalių išryškinimas šešėliuose bei apšviestose zonose dar labiau pagerina vaizdo detalumą ir suteikia spalvoms tikroviškumo. Palaikomi tokie naujausi HDR standartai kaip HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma) ir „Dolby Vision™“.

HDR slankiklis
TRADICINIS
HDR
HDR
Optimalus garso atkūrimas
Palaikomi formatai
Didelės raiškos garso failų formatai

STR-DN1080 palaiko įvairius didelės raiškos garso formatus, įskaitant DSD ir tiesinį PCM. Be to, muziką galima leisti naudojant USB, HDMI ir DLNA ryšį, o kelių kanalų funkcija leidžia atkurti aukštos kokybės garsą per erdvinio garso sistemą.

Lengvai pasiekite savo muziką

Džiaukitės lengva prieiga prie įvairiausios muzikos ir kito turinio – tokią galimybę suteikia „Chromecast built-in“ (anksčiau – „Google Cast™“) ir „Spotify Connect“.

„Chromecast built-in“
„Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, internetines radijo laidas ir interneto transliacijas iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio į savo garso įrenginį. Tiesiog spustelėkite transliacijos mygtuką.

Spotify®
Spotify Connect

Leiskite „Spotify“ savo garso įrenginyje naudodami „Spotify“ programą kaip nuotolinio valymo pultą.

Transliuokite per „Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, tinklalaides ir radiją iš daugiau nei 100 garso programų, įskaitant „YouTube Music“ ir dar daugiau.

Prisijunkite

Tikrai dinamiškai namų pramogų sistemai sukurti yra šešios HDMI įvestys ir dvi išvestys, priekinis USB prievadas, optinė skaitmeninė ir analoginė AV jungtys. Todėl galite greitai ir lengvai prijungti televizorių, „Blu-ray Disc™“ leistuvą, išmanųjį telefoną ir kitą įrangą.

HDMI®
Šešios HDMI įvestys ir dvi išvestys

Naudodami šešias HDMI įvestis ir dvi HDMI išvestis, viena iš jų yra antros zonos HDMI išvestis, galėsite prijungti turimą įrangą ir turėsite galimybę plėstis.

USB
Pradinis DSD atkūrimas per DLNA, HDMI ar USB

Leiskite DSD per įrenginius, prijungtus prie DLNA tinklo, arba prijunkite per USB – palaikomas iki 24 bitų / 192 kHz didelės raiškos garso atkūrimas.

LDAC
LDAC™: pritaikyta didelės raiškos garso turiniui perduoti

LDAC perduoda apie tris kartus daugiau duomenų (esant didžiausiam perdavimo greičiui – 990 kbps) nei tradiciniai „Bluetooth®“ garso įrenginiai, todėl galite mėgautis išskirtine garso kokybe, kuri beveik prilygsta didelės raiškos garsui.1

Palieskite, prisijunkite ir klausykitės

Klausykitės be laidų, prijungę per NFC funkciją. Suderinamu išm. telefonu palieskite imtuvą ir įsijungs „Bluetooth“ garsas.

NFC BT
„AirPlay“
„AirPlay“ garsas

Klausykitės muzikos iš įrenginių su „AirPlay“.

„Wi-Fi®“
„Wi-Fi®“ ryšys

Leiskite muziką iš interneto paslaugų ir namų tinklo. 

Kokybiškas garsas

Leiskite muziką visuose namuose, naudodami programą „Sony | Music Center“

Tos pačios muzikos klausykitės visuose namuose, naudodami klausymosi keliuose kambariuose funkciją, valdomą per programą „Sony | Music Center“ (ankstesnis pavadinimas – „SongPal“). Naudokitės programa „Sony | Music Center“, kad sugrupuotumėte suderinamas „Sony“ garso sistemas, tada leiskite muziką keliuose kambariuose.

Kokybiškos dalys užtikrina puikų garsą

Kiekvienas STR-DN1080 komponentas buvo sukurtas taip, kad garso kokybė būtų optimali.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Atnaujinkite savo namų programų sistemą, papildydami ją STR-DN1080, palaikančiu „Dolby ATMOS“ ir DTS: X. „eARC“ suteikia galimybę mėgautis naujausiais garso formatais, vienu laidu su HDMI jungtimi prijungus prie suderinamo televizoriaus. Naudodamiesi pritaikomais ir fiktyvių garsiakalbių sprendimais galėsite susikurti tobulą garso sistemą. 4K ir su HDR suderinamas HDMI palaiko moderniausius vaizdo įrašų standartus, įskaitant HDCP 2.2 turinio apsaugą nuo 4K turinio transliacijos.
  • Suderinama su didelės raiškos garsu

  • Palaikoma „Dolby ATMOS“ ir DTS:X, todėl perteikiamas kokybiškas erdvinis garsas

  • 6 įvesties / 2 išvesties HDMI jungtys ir 4K / 60p (4:4:4) perdavimas, HDCP 2.2 palaikymas ir HDR palaikymas

  • Paprastas prijungimas per „Bluetooth®“ naudojant NFC vieno palietimo technologiją

  • Muzikos leidimas naudojant „Wi-Fi®“, „AirPlay“ ir įtaisytąjį „Chromecast“

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,

Apdovanojimai

Apdovanojimai