Į AUSIS ĮKIŠAMOS

XBA-N3AP / XBA-N3BP į ausis kišamos ausinės

XBA-N3AP
XBA-N3AP / XBA-N3BP į ausis kišamos ausinės nuotrauka

RMK

€ 311,58

(įsk. PVM)
XBA-N3AP / XBA-N3BP į ausis kišamos ausinės vaizdai
XBA-N3AP / XBA-N3BP į ausis kišamos ausinės vaizdai
XBA-N3AP / XBA-N3BP į ausis kišamos ausinės vaizdai
Neįtikėtinas garsas mažoje erdvėje

Girdėkite visą garso spektrą aiškiau visame dažnių diapazone. Šios modernios į ausį dedamos ausinės su naujai sukurta „HD Hybrid Driver“ sistema sutelkia daugybę smulkių dalelių mažoje erdvėje.

Didelės raiškos garsas
Didelės raiškos garsas

Mėgaukitės subtiliais studijos kokybės didelės raiškos garso niuansais, kokybiškesniais nei CD. 

LCP HD hibridinių pagrindinių įrenginių sistema
LCP HD hibridinių pagrindinių įrenginių sistema 

Dinaminis pagrindinis įrenginys su LCP diafragma, perteikiantis sodrius žemus garsus ir tolygius vidutinio diapazono garsus, suderintas su „Balanced Armature“ pagrindiniu įrenginiu, perteikiančiu aukštus garsus.     

„Sound Space Control“
„Sound Space Control“

Didesnės angos ir gausesnis oro srautas gerina garsinę aplinką ir perteikia sodresnį, natūralesnį garsą.     

Galios pusiausvyra

Įvairių dažnių garsus optimizuoja HD hibridinių pagrindinių įrenginių sistema

9 mm dinaminis pagrindinis įrenginys išlaiko galią sodriems žemiems garsams ir aiškiems vidutinio diapazono garsams perteikti, jų nežemindamas kaip kiti pagrindiniai įrenginiai, o „Balanced Armature“ pagrindinis įrenginys ilgiau išlaiko natūralius aukštus garsus. Abu įrenginiai veikdami kartu palaiko pastovų įvairių dažnių garsų atsaką.

Oro srauto naudojimas

„Sound Space Control“

Gausesnis oro srautas padidintoje angoje suteikia daugiau vietos pagrindiniam įrenginiui judėti ir garsui rezonuoti. Dėl to garsas yra natūralesnis, vidutinio diapazono natos sodresnės ir palaikoma aukštų ir žemų garsų pusiausvyra. 

Didelės raiškos garsas

Perduodama 3,2 karto daugiau duomenų

Išgirskite kiekvieną garsą

Kaip skiriasi standartinės raiškos ir HD vaizdas, taip ir didelės raiškos garsas yra kur kas geresnės kokybės nei MP3 ar net CD įrašai, todėl išgirsite kiekvieną atodūsį, silpniausią būgnų dūžį, subtiliausią toną. 

Įmantri miniatiūra

Ypač tikslaus garso technologija sutelpa mažame korpuse. O dar turėdami pridedamą nešiojimo dėklą, su šiomis lengvomis ausinėmis džiaugsmingai judėkite. 

Visiškas komfortas

Trigubo komforto trijų dydžių ausų kištukai stipriai priglunda įvairių formų ausų landose. Pagaminti iš kietos silikoninės gumos ir specialaus putinto silikono, jie užtikrina stabilų garsą ir komfortą.         

Atnaujinkite laidą

Perjunkite laidus ir mėgaukitės kokybiškų laidų pranašumais, užtikrinančiais dar tikslesnį garsą. Prijunkite simetrinį kabelį su atskirais kairiuoju ir dešiniuoju įžeminimo laidais kryžminiams trukdžiams silpninti.

Sertifikuotos ausinės individualiems potyriams

Su „360 Reality Audio“ sertifikuotomis ausinėmis ir „Sony | Headphones Connect“ optimizuokite klausymosi patirtį išanalizavę ausies formą ir mėgaukitės geriausiais betarpiškais muzikos potyriais.

Artist_connection
Klausykitės demonstraciniame grotuve atsisiuntę programą „Artist Connection“

Techniniai duomenys ir funkcijos

Klausykitės dar aiškiau perteikiamo viso dažnių diapazono garsų spektro. Šios įmantrios į ausis įdedamos ausinės su nauja HD hibridinių pagrindinių įrenginių sistema, LCP dinaminiu pagrindiniu įrenginiu ir technologija „Sound Space Control“ mažoje erdvėje sukuria didesnę garsinę aplinką.
  • Didelės raiškos garso galimybė

  • HD Hibridinių pagrindinių įrenginių sistema atkuria sodrius žemus garsus ir aiškius aukštus garsus.

  • Ritmo valdymas – sumažinami galingų žemųjų dažnių iškraipymai

  • Patogūs, gerai besilaikantys silikoniniai ausų kištukai

  • Mažas svoris – puikus muzikos mobilumas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka