„EXTRA BASS™“ AUSINĖS MDR-XB950AP

Visi techniniai duomenys ir funkcijos

MDR-XB950AP

RMK

€ 113,00

(įsk. PVM)

Dydis ir svoris

SVORIS
245 g (be laido)

Bendrosios funkcijos

Uždaro tipo
Taip
PAGRINDINIS ĮRENGINYS
Dinaminis 40 mm – kupolo formos
Dinaminio tipo
Taip
VARŽA (OMAIS)
40 Ω esant 1 kHz
DAŽNIO ATSAKAS
3–28 000 Hz
JAUTRUMAS (DB/MW)
106 dB/mW
LAIDO TIPAS
Y tipo
LAIDO ILGIS
1,2 m
KIŠTUKAS
L formos minijungtis su keturiais paauksuotais kontaktais
DĖVĖJIMO STILIUS
Ausinės Su Lankeliu, Uždengiančios ausis

Mikrofonas

Linijinio mikrofono kryptis
Daugiakryptis

Spalvų parinktys

black

Kas sudaro komplektą

  • Naudojimo instrukcijos
Placeholder

Funkcijos

„EXTRA BASS™“ ausinės MDR-XB950AP nuotrauka

Moderni „Direct Vibe“ konstrukcija užtikrina subalansuotus žemuosius dažnius

Moderni „Direct Vibe“ ausinių konstrukcija užtikrina subalansuotą žemųjų dažnių skambesį – kad ir koks būtų mėgstamas muzikos stilius. Kiekviename ausų gaubtelyje yra dvi lanksčios diafragmos, priekinė ir galinė, kurios yra gerai izoliuotos ir klausant muzikos sklandžiai perteikia rezonuojančias žemąsias natas.  

„EXTRA BASS™“ ausinės MDR-XB950AP nuotrauka

Tvirti bosai su ritmo jautrumo valdymu

Žemųjų dažnių valdymo technologija padeda atkurti galingus, sodrius žemųjų dažnių garsus, todėl galite mėgautis žemaisiais šiuolaikinės muzikos tonais. Ventiliacinė anga maksimaliai sustiprina oro cirkuliaciją atkuriant žemųjų dažnių diapazono garsus ir optimaliai sureguliuoja diafragmos veikimo efektyvumą, kad žemųjų dažnių tonai būtų atkuriami dar tiksliau.  

„EXTRA BASS™“ ausinės MDR-XB950AP nuotrauka

Dinamiški neodimio garsiakalbiai perteikia tikslų garsą

Lengvos 40 mm dinaminės neodimio tvarkyklės ausinėms suteikia įspūdingą ritmišką atsaką, perteikiant net ir sudėtingiausias dainas. O itin jautri diafragma leis padidinti garsumą ausinėse be jokių stiprintuvų ir tuo pat metu mėgautis švariu, tiksliu garsu per visą diapazoną.

„EXTRA BASS™“ ausinės MDR-XB950AP nuotrauka

Platus dažnių diapazonas – platus garso diapazonas

Patus dažnių diapazonas – nuo 3 Hz iki 28 kHz* – tiesiog idealiai tinka šiuolaikinei muzikai su itin žemais tonais. Nuo 3 Hz prasidedantis žemųjų dažnių diapazonas užfiksuoja net žemiausių tonų garsus, o 28 kHz aukštieji dažniai išskirtinai aiškiai perteikia vokalo melodijas. * Tik pasyvus veikimas; 20 Hz–20 kHz A2DP

„EXTRA BASS™“ ausinės MDR-XB950AP nuotrauka

Didelis jautrumas – stiprus, aiškus garsas

Didžiulis 106 dB/mW jautrumas šioms ausinėms padeda efektyviai konvertuoti elektros signalus į garso signalus. Vadinasi, galite mėgautis stipresniu garsu per visą garsų diapazoną (palyginti su mažiau jautriomis ausinėmis), kai klausotės muzikos iš to paties šaltinio ir tokiu pat garsumu. 

„EXTRA BASS™“ ausinės MDR-XB950AP nuotrauka

Nespaudžiančios ausų pagalvėlės sulaiko garsą viduje

 Ovalios formos ausinės su nespaudžiančiomis pagalvėlėmis puikiai prisitaiko prie jūsų ausų formos, todėl gerai priglunda ir izoliuoja garsą. Itin storos ausų pagalvėlės su 3D siūlėmis sulaiko garsą viduje ir atspindi garsą atgal į ausis. Todėl galite aiškiau klausytis muzikos su sodriais žemaisiais tonais be blaškančio išorės triukšmo.  

„EXTRA BASS™“ ausinės MDR-XB950AP nuotrauka

Sulankstoma konstrukcija patogi kelionėje

Tai puikus kompanionas gyvenantiems aktyviai. Reguliuojamas metalinis galvos lankelis bei pasukami ir užlenkiami kaušeliai suteikia galimybę patogiai ausines pasidėti, kai jų nenaudojate ar norite pasiimti į kelionę. Ausų kaušelius galite pasukti, kad ausines būtų patogu įsidėti į lagaminą ar krepšį.  

„EXTRA BASS™“ ausinės MDR-XB950AP nuotrauka

Metalinis lankelis patogiai priglunda 

Metalinis lankelis su minkšta pagalvėle gerai ir patogiai priglunda prie galvos, kad ir kur jus nuneštų muzikos melodijos. Be to, dėl jo ausinės atrodo kokybiškesnės.

„EXTRA BASS™“ ausinės MDR-XB950AP nuotrauka

Aliumininis skydelis galingiems žemiesiems tonams 

Lengvas, bet tvirtas aliumininis skydelis korpuso viršuje slopina nepageidaujamą vibraciją, todėl išlaikomas sodrus, galingas žemųjų tonų garsas. 

Laide įmontuotas nuotolinis valdiklis ir mikrofonas pokalbiams laisvomis rankomis

Naudodamiesi ausinių laide įmontuotu nuotoliniu valdikliu ir integruotuoju mikrofonu galite skambinti laisvomis rankomis iš „Android“ išmaniojo telefono ar „iPhone“ tuo pat metu, kai klausotės muzikos. Galite lengvai pereiti nuo dainų prie skambučių ir atvirkščiai – visai nereikia nusiimti ausinių.