GALVOS LANKELIS

„EXTRA BASS™“ ausinės MDR-XB950AP

MDR-XB950AP
„EXTRA BASS™“ ausinės MDR-XB950AP nuotrauka

RMK

€ 113,00

(įsk. PVM)
„EXTRA BASS™“ ausinės MDR-XB950AP vaizdai
„EXTRA BASS™“ ausinės MDR-XB950AP vaizdai
„EXTRA BASS™“ ausinės MDR-XB950AP vaizdai
Veikia „EXTRA BASS™“ ausinės MDR-XB950AP
Trankūs bosai, suderinamas su išmaniuoju telefonu

Klausykitės mėgstamų ritmų nepraleisdami skambučių

Pajuskite drebinančius ritmus ir bosų virpesį. Gerai prie ausų priglundantys galingi 40 mm neodimio garsiakalbiai užtikrina sodrų, subalansuotą garsą net klausantis dideliu garsumu. Atsiliepkite į skambučius laisvomis rankomis naudodami ant laido sumontuotą nuotolinio valdymo pultą ir mikrofoną.

40 mm garsiakalbiai
Intensyvūs bosai

Pajuskite drebinančius šokių ritmus per galingus garsiakalbius.

Itin platus dažnių diapazonas
Platus dažnių diapazonas

Išplėstas garsų diapazonas leis klausytis itin žemų ir spengiančių aukštųjų garsų.

Judėti verčiantis ritmas

Sugražinkite jėgą savo muzikai dinamiškais, subalansuotais ritmais. Pajuskite visos klausomos muzikos gylį ir aiškumą net klausydami dideliu garsumu.

Žemų dažnių garso stiprintuvas
Sulaiko garsą

Moderni „Direct Vibe Structure“ technologija sukuria akustiškai sandarų gaubtą aplink ausis sulaikydama bosus. „Bass Booster" sustiprina žemuosius dažnius ir perteikia gilų subalansuotą ritmą.

Takto valdymas
Tegul valdo ritmas

Pasitelkus išskirtinės formos oro angas žemųjų dažnių valdymo funkcija padeda atkurti švarius, neiškraipytus žemuosius garsus. Šios angos leidžia optimaliai sureguliuoti žemųjų dažnių garso srautą ir tiksliai atkurti sodrius žemuosius tonus ir ritmą.

Suteikite savo muzikai galios

Dideli 40 mm garsiakalbiai su galingais neodimio magnetais puikiai subalansuoja galią ir tikslumą – nuo drebinančių būgnų smūgių iki spiegiančių gitaros solo.

3 Hz žemieji dažniai
Sodresnis garsas

Šių ausinių žemųjų dažnių diapazonas nuo 3 Hz atkuria drebinančius žemiausių bosų ritmus.

1000 mW galia
Bosų galia

OFC garsinė ritė nuolat užtikrina galingus 1000 mW dunksinčius žemuosius tonus.

Visiškas komfortas

Dėvėkite ištisas valandas – ausis apgaubianti pliušinė apdaila

Su šiomis šokiams pritaikytomis ausinėmis su metaliniu lankeliu, paminkštinta galvos atrama ir patogiai ausis apgaubiančiais kaušeliais mėgaukitės muzika kur tik bebūtumėte. Gaubtelių apdailai panaudotas aliuminis. Ši lengva bet tvirta medžiaga suteikia puikią išvaizdą ir malonius pojūčius nei sumažina vibracijas atkuriant trankius ritmus.

Spaudimą mažinančios ausinės

Pastorintos ausų pagalvėlės užtikrina komfortą ir izoliuoja garsą. Spaudimą sumažinanti pagalvėlių forma puikiai apgaubia ausis sulaikydamos muziką ir neleisdamos patekti pašaliniams triukšmams.

Spaudimą mažinančios ausinės
Keliaukite bet kur

Visur pasiimkite muziką su savimi. Dėl sustumiamo metalinio lankelio ir užlenkiamų ausų kaušelių ausinės neužims daug vietos lagamine ar kuprinėje.

Puikiai tiks prie jūsų išmaniojo telefono

Klausykitės muzikos ir palaikykite ryšį

Ant laido yra patogus nuotolinis valdiklis ir mikrofonas, kuriais galite naudotis priimdami skambučius „Android“ arba „iPhone“ išmaniuoju telefonu.

Muzika taip, kaip jums patinka

Naudodamiesi „Sony SmartKey“ programa galite lengvai konfigūruoti „Xperia™“ išmaniojo telefono muzikos funkcijas. Paleiskite, pristabdykite, perjunkite įrašus ir reguliuokite garsumą – viską galite atlikti naudodamiesi ausinėmis.

Telefono skambučiai

Pritaikykite skambinimo mygtuką „Xperia™“ išmaniajam telefonui. Atsiliepkite ir užbaikite pokalbius arba reguliuokite garsumą naudodamiesi ant laido įtaisytu nuotoliniu valdikliu. Naudojant „Sony SmartKey“ programą viskas įmanoma.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Pajuskite drebinančius ritmus ir bosų virpesį. Gerai prie ausų priglundantys galingi 40 mm neodimio garsiakalbiai užtikrina sodrų, subalansuotą garsą net klausantis dideliu garsumu. Atsiliepkite į skambučius laisvomis rankomis naudodami ant laido sumontuotą nuotolinio valdymo pultą ir mikrofoną.
  • Suderinamas su išmaniaisiais telefonais naudojant laido nuotolinį mikrofoną

  • EXTRA BASS – muzikos garsas kaip klube

  • Ritmo valdymas – sumažinami galingų žemųjų dažnių iškraipymai

  • Užlenkiami ausų gaubteliai užtikrina mobilumą

  • Daugiagyslis suvytasis laidas, 1,2 m ilgio

Pagrindinis įrenginys
Dinaminis 40 mm – kupolo formos
Dažnio atsakas
3–28 000 Hz
Laido ilgis
1,2 m
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka