4K HDR televizoriai

Sustiprinkite žiūrėjimo pojūčius – 4K HDR televizorių vaizdas yra keturiskart detalesnis nei „Full HD“. Skaitykite toliau, kad daugiau sužinotumėte apie 4K technologiją ir įsigytumėte 4K HDR televizorių.

Pamatykite 4K HDR detalumą

4K didelis dinaminis diapazonas

Siekiant atkurti itin aukštos kokybės vaizdą, šiame televizoriuje derinamas 4K aiškumas su didelio dinaminio diapazono (HDR) ryškumu, spalvomis ir detalumu. Anksčiau tamsių šešėlių ir saulės šviesos slepiamos sritys dabar itin aiškios ir detalios.

4K HDR
Išplėskite „Full HD“ galimybių ribas
4K technologija: daugiau nei „Full HD“

Per „Sony“ 4K televizorių viskas atrodo geriau. Dėl modernių 4K technologijų „X-Reality™ PRO“, „X-tended Dynamic Range™ PRO“ ir TRILUMINOS™ ekrano, filmai, laidos, nuotraukos ir kitas turinys iš išmaniojo telefono konvertuojamas į 4K kokybę. Mūsų „Ultra HD“ televizoriai palaiko HEVC kodeką, todėl yra pritaikyti ateities 4K formatui.

Su 4K HDR suderinami modeliai

Pasakykite, ką norite žiūrėti

Naudodamiesi savo balso galia, mėgstamą turinį raskite greičiau nei bet kada. Dėl paieškos balsu funkcijos nebereikia sudėtingai naršyti ar nuobodžiai įvedinėti tekstą – tiesiog pasakykite.

Paieška balsu
Turinio juosta
Viską pasieksite akimirksniu

Išbandykite naujos kartos pramogas – čia puikiai dera transliuojami kanalai ir interneto turinys, o naudotis ypač paprasta. Tereikia paspausti mygtuką ir viską pasieksite akimirksniu.

Sukurtas klausytis

ClearAudio+

Klausykitės itin tikroviškų garsų. „ClearAudio+“ funkcija suderina televizoriaus skleidžiamą garsą, todėl galėsite mėgautis tarsi supančiais emocijas žadinančiais garsais. Klausykitės dar aiškesnio muzikos ir kalbos garso, kad ir ką žiūrėtumėte.

ClearAudio+