PRALENKIANTIS REALYBĘ

Šviesos meistrai

„Sony“ televizoriai atkuria platesnį ryškumo diapazoną, tiksliau atkuria natūralius vaizdus. Dėl platesnio diapazono ir geresnio kontrasto užtikrinamas detalesnis vaizdas su natūraliomis spalvomis.

„Sony 4K HDR“ paslaptis

4K didelis dinaminis diapazonas

Didelis dinaminis diapazonas – tai naujas vaizdo kokybės standartas, pasižymintis daug platesniu spalvų intervalu, kontrastu ir ryškumu. „Sony 4K HDR“ televizorius dar labiau pagerina vaizdą, kadangi naudojamos tokios technologijos, kaip „4K X-Reality PRO™“, „X-tended Dynamic Range™ PRO“ ir „TRILUMINOS Display™“, kuriomis išgaunamas anksčiau neregėtas tikroviškumas, todėl tikrai galite pasijusti scenos dalimi.

Be „Sony 4K HDR“
Su „Sony 4K HDR“
„Sony 4K HDR“
Standartinis dinaminis diapazonas

Neprilygstamas kontrastas – gilesnė juoda, ryškesnės šviesios vietos.

Foninis apšvietimas „Master Drive™“ 

Foninis apšvietimas „Master Drive™“ pateikia neregėtą dinaminį diapazoną su neįtikėtinai gilia juoda spalva ir itin ryškiomis šviesiomis sritimis. Tai įmanoma dėl „4K HDR Processor X1™ Extreme“. Ši foninio apšvietimo sistema pasižymi itin tankia šviesos diodų struktūra, unikaliu pritemdymo algoritmu ir optikos konstrukcija.

Foninis apšvietimas „Master Drive“
FONINIO APŠVIETIMO VALDYMAS
Foninio apšvietimo valdymas
FONINIS APŠVIETIMAS „MASTER DRIVE“

Atskiras šviesos diodų valdymas

Absoliuti kontrolė, visiškas meistriškumas

Siekiant didžiausio foninio apšvietimo „Master Drive™“ efektyvumo, naujas ir pažangus algoritmas valdo itin tankią šviesos diodų struktūrą. Kiekvienas šviesos diodas valdomas atskirai, todėl sukuriamas įspūdingai tikslus vaizdas.

Šviesa ten, kur jos reikia

Kalibruoto pluošto šviesos diodų dizainas

Foninis apšvietimas „Master Drive™“ pasižymi unikaliu dizainu – šviesos diodų skleidžiama šviesa sutelkiama į vieną vietą, todėl sumažėja šviesos išsklaidymas ir atspindžio efektas, kurį galima pastebėti kituose „Full array“ šviesos diodų televizoriuose. Užtikrinama, kad kiekvienas šviesos diodas skleistų tiesų spindulį, o vaizdas būtų aiškus, su ryškiomis šviesiomis vietomis ir tamsiomis juodomis sritimis.

Įprastinė konstrukcija

Įprastinė konstrukcija

Kalibruoto pluošto šviesos diodų dizainas

Kalibruoto pluošto šviesos diodų dizainas

Stulbinamai ryškus, neįtikėtinai plonas

Slim Backlight Drive™

Mūsų inovatyvioji „Slim Backlight Drive™“ technologija sumaniai šviesą nukreipia ten, kur jos ekrane reikia labiausiai. Galėsite mėgautis ne tik išskirtine vaizdo kokybe, bet itin plonu televizoriaus korpusu.

Kaip veikia „Slim Backlight Drive“

Dviejų sluoksnių „Edge“ foninis apšvietimas nukreipia šviesą ten, kur jos reikia

„Slim Backlight Drive™“ turi du šviesos kreipimo plokščių sluoksnius, todėl gali tiksliai kontroliuoti atskirų vaizdo sričių pritemdymą, kad kokybė prilygtų „Full Array“ LED foniniam apšvietimui. Kartu su „X-tended Dynamic Range™ PRO“ foninio apšvietimo algoritmu ši nauja struktūra sukuria neįtikėtiną kontrastą itin plonoje formoje.

Įprastas „Edge“ LED

Įprastas „Edge“ LED

Įprastas „Full array“ LED

Įprastas „Full array“ LED

Slim Backlight Drive

Slim Backlight Drive

Užfiksuojamas platus tamsių ir šviesų atspalvių diapazonas

X-tended Dynamic Range PRO™

Dėl subalansuoto skleidžiamos šviesos intensyvumo pritemdant ir išryškinant ekrano sritis, „X-tended Dynamic Range PRO™“ atkuria tris kartus platesnį šviesos diapazoną nei tradiciniai LED televizoriai, todėl atkuriamo šaltinio turinys patobulinamas beveik iki HDR kokybės.

X-tended Dynamic Range PRO
X-TENDED DYNAMIC RANGE PRO
Įprastas televizorius
TRADICINIS TELEVIZORIUS

Geriausios savybės

Kaip veikia „X-tended Dynamic Range PRO“

Išskirtinai tiksliai veikiantis „X-tended Dynamic Range PRO“ foninio apšvietimo valdymas tamsias sritis paverčia tamsesnėmis, o šviesias – dar šviesesnėmis, todėl atgyja kiekviena scena su įvairiausiomis šviesiomis sritimis.

Kaip veikia „X-tended Dynamic Range PRO“

Šviesumas reguliuojamas kiekvienam kadrui atskirai

„4K Processor X1™“ su dinaminio kontrasto didinimo priemone

4K televizoriuose su „4K Processor X1“ dinamiškai padidinamas šviesumo diapazonas, net be „X-tended Dynamic Range PRO“. Tai atliekama dinaminio kontrasto didinimo priemone, kuri optimaliai sureguliuoja šviesumą kiekviename kadre pagal ekrane rodomą vaizdą.

  • Kinas
  • Sportas

Platesnis šviesumo diapazonas

„4K Processor X1“ lustas suteikia galimybę mėgautis šviesesniais ir tamsesniais kiekvieno vaizdo atspalviais

Su „4K Processor X1“
SU „4K PROCESSOR X1“
Be „4K Processor X1“
BE „4K PROCESSOR X1“