PRALENKIANTIS REALYBĘ

Šviesos meistrai

„Sony“ televizoriai atkuria platesnį ryškumo diapazoną, tiksliau atkuria natūralius vaizdus. Dėl platesnio diapazono ir geresnio kontrasto užtikrinamas detalesnis vaizdas su natūraliomis spalvomis.

„Sony 4K HDR“ paslaptis

4K didelis dinaminis diapazonas

Didelis dinaminis diapazonas – tai naujas vaizdo kokybės standartas, pasižymintis daug platesniu spalvų intervalu, kontrastu ir ryškumu. „Sony 4K HDR“ televizorius dar labiau pagerina vaizdą, kadangi naudojamos tokios technologijos, kaip „4K X-Reality PRO™“, „X-tended Dynamic Range™ PRO“ ir „TRILUMINOS Display™“, kuriomis išgaunamas anksčiau neregėtas tikroviškumas, todėl tikrai galite pasijusti scenos dalimi.

Be „Sony 4K HDR“
Su „Sony 4K HDR“
„Sony 4K HDR“
Standartinis dinaminis diapazonas
Neprilygstamas kontrastas – gilesnė juoda, ryškesnės šviesios vietos.

Backlight Master Drive™ 

„Backlight Master Drive™“ pateikia neregėtą dinaminį diapazoną su neįtikėtinai gilia juoda spalva ir itin ryškiomis šviesiomis sritimis. Tai įmanoma dėl „4K HDR Processor X1™ Extreme“. Ši foninio apšvietimo sistema pasižymi itin tankia šviesos diodų struktūra, unikaliu pritemdymo algoritmu ir optikos konstrukcija.

Backlight Master Drive
FONINIO APŠVIETIMO VALDYMAS
Foninio apšvietimo valdymas
BACKLIGHT MASTER DRIVE

Atskiras šviesos diodų valdymas

Absoliuti kontrolė, visiškas meistriškumas

Siekiant didžiausio „Backlight Master Drive™“ efektyvumo, naujas ir pažangus algoritmas valdo itin tankią šviesos diodų struktūrą. Kiekvienas šviesos diodas valdomas atskirai, todėl sukuriamas įspūdingai tikslus vaizdas.

Šviesa ten, kur jos reikia

Kalibruoto pluošto šviesos diodų dizainas

„Backlight Master Drive™“ pasižymi unikaliu dizainu – šviesos diodų skleidžiama šviesa sutelkiama į vieną vietą, todėl sumažėja šviesos išsklaidymas ir atspindžio efektas, kurį galima pastebėti kituose „Full Array LED“ televizoriuose. Užtikrinama, kad kiekvienas šviesos diodas skleistų tiesų spindulį, o vaizdas būtų aiškus, su ryškiomis šviesiomis vietomis ir tamsiomis juodomis sritimis.

Įprastinė konstrukcija
Įprastinė konstrukcija
Kalibruoto pluošto šviesos diodų dizainas
Kalibruoto pluošto šviesos diodų dizainas
Stulbinamai ryškus, neįtikėtinai plonas

Slim Backlight Drive+

Mūsų naujoviška „Slim Backlight Drive+“ technologija šviesą sumaniai nukreipia ten, kur jos ekrane reikia labiausiai. Ji užtikrina išskirtinį šviesumą ir sodresnius juodus atspalvius nei kitų standartinių itin plono dizaino LED televizorių.

Kaip veikia „Slim Backlight Drive+“

Dviejų sluoksnių „Edge“ foninis apšvietimas nukreipia šviesą ten, kur jos reikia

„Slim Backlight Drive+“ yra su dviem šviesos kreipimo plokščių sluoksniais, todėl galima tiksliai kontroliuoti vietinį pritemdymą, o kokybė yra geresnė nei įprasto „Edge LED“ televizoriaus atveju. Unikalioji „Quad-edge“ LED struktūra kartu su „X-tended Dynamic Range™ PRO“ foninio apšvietimo algoritmu sukuria aukščiausios kokybės šviesumą ir gražų kontrastą itin plonos formos televizoriuje.

Įprastas „Edge“ LED
Įprastas „Edge“ LED
Įprastas „Full array“ LED
Įprastas „Full array“ LED
Slim Backlight Drive
Slim Backlight Drive
Užfiksuojamas platus tamsių ir šviesų atspalvių diapazonas

X-tended Dynamic Range PRO™

Dėl subalansuoto skleidžiamos šviesos intensyvumo pritemdant ir išryškinant ekrano sritis, „X-tended Dynamic Range PRO™“ atkuria kelis kartus platesnį šviesos diapazoną nei tradiciniai LED televizoriai, todėl atkuriamo šaltinio turinys patobulinamas beveik iki HDR kokybės.

X-tended Dynamic Range PRO
X-TENDED DYNAMIC RANGE PRO
Įprastas televizorius
TRADICINIS TELEVIZORIUS
Geriausios savybės

Kaip veikia „X-tended Dynamic Range PRO™“

Išskirtinai tiksliai veikiantis „X-tended Dynamic Range PRO“ foninio apšvietimo valdymas tamsias sritis paverčia tamsesnėmis, o šviesias – dar šviesesnėmis, todėl atgyja kiekviena scena su įvairiausiomis šviesiomis sritimis.

Kaip veikia „X-tended Dynamic Range PRO“
Pažangiausia technologija – neįtikėtinas kontrastas

Televizoriai, kuriuose naudojama foninio apšvietimo technologija ir „X-tended Dynamic Range™ PRO“, kiekvieną sceną perteikia itin tikroviškai.

ZD9
ZD9

XDR kontrasto lygis didinamas 16 kartų

„Backlight Master Drive™“
„X-tended Dynamic Range™ PRO“

XE94/93
XE94/93

XDR kontrasto lygis didinamas 10 kartų

„Slim Backlight Drive+“
„X-tended Dynamic Range™ PRO“

X90E
XE90

XDR kontrasto lygis didinamas 5 kartus

X-tended Dynamic Range™ PRO

Šviesumas reguliuojamas kiekvienam kadrui atskirai

„4K Processor X1™“ su dinaminio kontrasto didinimo priemone

4K televizoriuose su „4K Processor X1“ dinamiškai padidinamas šviesumo diapazonas, net be „X-tended Dynamic Range PRO“. Tai atliekama dinaminio kontrasto didinimo priemone, kuri optimaliai sureguliuoja šviesumą kiekviename kadre pagal ekrane rodomą vaizdą.

Platesnis šviesumo diapazonas

„4K Processor X1“ lustas išryškina kiekvieno vaizdo šviesias ir juodas vietas

Su „4K Processor X1“
SU „4K PROCESSOR X1“
Be „4K Processor X1“
BE „4K PROCESSOR X1“