Konkurso „Judėjimas“ nugalėtojas: „Judėti pirmyn“

Pavadinimas buvo toks atviras interpretacijai, kad paskutiniame mūsų „Instagram“ konkurso etape liko be galo didelė skirtingų fotografijų įvairovė, turinti vieną bendrą elementą: judėjimą. Peržiūrėdami konkurse dalyvaujančias nuotraukas, kuriose buvo užfiksuoti sportininkai, automobiliai, gyvūnai, kai kur panaudojant šviesų juostas ir judesio suliejimą, žiuri komisijos nariai ieškojo kadrų, kurie atitiktų konkurso temą, būtų vizualiai įdomūs ir techniškai nepriekaištingi. Kaip ir kituose konkursuose, nebuvo lengva iš tūkstančių puikių nuotraukų išrinkti laimėtoją. Tačiau Roberto Manfredžio tobulai užfiksuotas šviesų juostų kadras Tokijo traukinyje padarė įspūdį žiuri nariams.

Roberto Manfredi sony alpha 6600 šviesų juostos gatvėje ilgas išlaikymas

© Roberto Manfredi | Sony α6600 + FE 16-55mm f/2.8 G | 1s @ f/2.8, ISO 100

„Šį vaizdą nufotografavau Tokijuje praėjusį lapkritį, – pasakoja Manfredis, – važiuodamas traukiniu iš miesto centro į Odaibos sritį. Kelis panašius kadrus užfiksavau keliaudamas dieną, tačiau tos nuotraukas nedarė tokio įspūdžio, kokio norėjau.“

Žinodamas, ką turi daryti, ir nepraradęs ūpo dėl nepavykusių fotografijų dienos metu, Robertas vakare grįžo į traukinį, pasiryžęs užfiksuoti kadrą, kurį įsivaizdavo savo galvoje. „Grįžau vakare, – tęsė jis, – ir atsisėdau pirmojo vagono pirmojoje eilėje, kad galėčiau nufotografuoti vaizdą traukinio judėjimo kryptimi. Neturėjau trikojo ar stovo, todėl fotoaparatą turėjau padėti ant lentynėlės po langu ir tvirtai jį laikyti. Fotografavau tol, kol buvau įsitikinęs, kad pavyko užfiksuoti norimą kadrą.“ Tapęs konkurso laimėtoju, Robertas gavo naują objektyvą savo „Sony“ rinkiniui: FE 70–200 mm f/2.8 „G Master“.

„Šiuo metu naudoju „α7RIII“ ir „α6600“, nes jais užfiksuoti vaizdai yra aukštos kokybės. Be to, jie yra maži ir lengvi, todėl puikiai tinka, kai keliauju. Man labiausiai patinka naujasis E 16–55 mm f/2.8 G objektyvas, kuris greitai tapo patikimiausiu palydovu dėl išskirtinio vaizdo aiškumo ir ryškumo. Žinoma, nekantrauju išbandyti FE 70–200 mm f/2.8 „G-Master“ objektyvą, ypač tais atvejais, kai būna prastas apšvietimas.“

Nepamirškite sekti @alphauniversebysony.eu tinkle „Instagram“, kur rasite informacijos apie naujausius konkursus ir galėsite pamatyti geriausias kiekvieno konkurso nuotraukas.

Sekite mus „Instagram“ Sekite „Alpha Universe“ tinkle „Instagram“

Sekite „α Universe“ tinkle „Instagram“, kad sužinotumėte naujausius patarimus, istorijas ir informaciją apie konkursus

Pažymėtini konkursantai

Christoph Oberschneider sony alpha 99II slidininkas staigiai stabdo sukeldamas sniego debesį

© Christoph Oberschneider | Sony α99 II + 70-400mm f/4-5.6 G SSM II | 1/1250s @ f/5.0, ISO 400

Dieter Thau sony alpha 850 ilgas išlaikymas trijų maratono bėgikų nuotrauka su sulietu judesiu

© Dieter Thau | Sony α850 + 45mm | 1/5s @ f/10, ISO 100

Malcolm Yates sony alpha 7II kalnų elnias purto nuo galvos vandenį

© Malcolm Yates | Sony α7 II + 150-600mm f/5-6.3 | 1/320s @ f/15.6, ISO 3200

Oliver Schabenberger sony alpha 7II paukštis ilgu snapu purtosi vandenyje

© Oliver Schabenberger| Sony α7 II + FE 70-200mm f/4 G OSS | 1/2000s @ f/5.6, ISO 400

Atrinkti gaminiai

Prisijunkite, kad gautumėte „α Universe“ naujienlaiškį

Sveikiname! Sėkmingai užsiprenumeravote „α Universe“ naujienlaiškį

Įveskite tinkamą el. pašto adresą

Atsiprašome! Įvyko netikėta klaida

Sveikiname! Jūs sėkmingai užsiprenumeravote