Programos ir programinė įranga

Mūsų programinė įranga, programos ir paslaugos, padedančios jums įgyvendinti kūrybinius sumanymus

„Imaging Edge Mobile“

„Imaging Edge Mobile“

Mobilioji programa

Su šia mobiliąja programa per „Wi-Fi®“ fotografuodami automatiškai perduokite nuotraukas ir iškart jas bendrinkite per SNS. Galite siųsti 4K filmus iš fotoaparato į mobilųjį įrenginį, peržiūrėti fotoaparato vaizdą mobiliajame įrenginyje, pridėti vietos duomenų prie vaizdo failų.

„Remote“ / „Viewer“ / „Edit“

„Remote“ / „Viewer“ / „Edit“

Darbalaukio programos

Tobulėkite naudodami „Imaging Edge“ programas: „Remote“, kad tiesiogiai kompiuterio ekrane valdytumėte ir stebėtumėte fotografavimą; su „Viewer“ greitai peržiūrėkite, vertinkite ir pasirinkite nuotraukas iš vaizdų bibliotekų; „Edit“ leis iš RAW duomenų gauti kokybiškų nuotraukų. Paverskite „Sony“ RAW failus kokybiškais vaizdais ir efektyviau vykdykite gamybą.

IPTC

IPTC metaduomenų išankstinis nustatymas

Kurkite ir eksportuokite IPTC metaduomenis į „α9“, kad padarę nuotrauką galėtumėte ją automatiškai pažymėti autorių teisių ir kitokiais identifikavimo ženklais.

„Capture One“, skirta „Sony“

„Capture One“, skirta „Sony“

Naudojant „Capture One Express“ (skirta „Sony“), galima konvertuoti RAW failus, tvarkyti ir efektyviai redaguoti vaizdus. Įsigiję „Capture One Pro“ (skirta „Sony“) gausite dar daugiau redagavimo įrankių ir fotografavimo susiejus įrangą galimybių.

„PlayMemories“

„PlayMemories“ pradžios tinklalapis

„PlayMemories“ pradžios tinklalapis

Lengvai kelkite nuotraukas ir vaizdo įrašus į „Mac“® ir PC kompiuterius bei naudokite nesudėtingus redagavimo ir bendrinimo įrankius, kad jūsų vaizdai atrodytų kuo geriau.

PlayMemories Online

PlayMemories Mobile

Tiesioginei peržiūrai ir nuotoliniam valdymui naudokite išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį. Puikiai tinka asmenukėms, makronuotraukoms ir nustačius lėtąjį užraktą. Vėliau galite išsaugoti vaizdus mobiliajame įrenginyje ir juos bendrinti.

Kita naudinga programinė įranga

Veiksmo kameros logotipas

Action Cam Movie Creator

Su šia programine įranga kurkite ir bendrinkite nuostabius veiksmo vaizdo įrašus. Sulėtintas vaizdas, GPS duomenys ir kelių kamerų vaizdo redagavimas leis kurti nuosavus veiksmo šedevrus.

Muzikos ir vaizdo įrašymo įrenginio logotipas

„MVR studio“

Naudokite „MVR studio“ įkeldami ir redaguodami garsą bei vaizdą, įrašytą naudojant HDR-MV1. Tobulinkite garso kokybę pasitelkdami garso efektus ir signalo formos redagavimą, tada bendrinkite tiesiai „YouTube“.