Žaidimų įranga

Žaidimų įranga

„Fnatic VALORANT“ komandos vaizdas tamsiame fone su „Fnatic“ logotipu priekyje „Fnatic VALORANT“ komandos vaizdas tamsiame fone su „Fnatic“ logotipu priekyje

Ištobulinta, kad laimėtumėte. Patarta „Fnatic“ profesionalų.

„Fnatic“ žaidimų meistriškumas ir INZONE technologinės naujovės. Kartu mūsų komandos sukūrė „INZONE Buds“ ir „INZONE H5“ ausines, kurias pripažįsta profesionalūs „Fnatic“ žaidėjai. INZONE buvo sukurtos ne tik tam, kad suteiktų žaidėjams technologijas, kurių jiems reikia konkurenciniam pranašumui įgyti, bet ir tam, kad padėtų žaidimų kultūrai augti visame pasaulyje. Dėl šios priežasties „Fnatic“ yra puikus INZONE žaidimų įrangos kūrimo partneris.

5 langeliuose rodomi įvairūs „Fnatic“ statistiniai duomenys, įskaitant veiklos metus, profesionalių žaidėjų, žaidimų, čempionatų ir sirgalių skaičių.

„Fnatic“ – esporto lyderė

2004 m. įkurta ir Londone įsikūrusi organizacija „Fnatic“ yra vienas sėkmingiausių visų laikų esporto prekės ženklų, laimėjusių daugiau pirmojo lygio žaidimų turnyrų nei bet kuri kita komanda visoje Žemėje. Londone, Berlyne, Tokijuje ir kituose miestuose žaidžiančias „Fnatic“ komandas seka daugiau nei 30 milijonų gerbėjų. Didžiuojamės, kad turime galimybę dirbti su pasaulyje pirmaujančia, rekordus mušančia ir žaidimų epochą apibrėžiančia organizacija.

„Fnatic VALORANT“ komandos profesionalių žaidėjų, bendradarbiaujančių su „Sony INZONE“ gamybos komanda, koliažas

Pergalės rungtynės

Kartu su „Sony“ inžinieriais ir produktų projektuotojais „Fnatic“ padėjo sukurti INZONE asortimentą. „Fnatic VALORANT“ ir „Apex Legends“ komandų profesionalūs žaidėjai išbandė kuriamus INZONE gaminius, pateikdami atsiliepimus apie įvairius aspektus, įskaitant garso kokybę, patogumą dėvėti, akumuliatoriaus veikimo trukmę ir delsą, o „Fnatic“ patvirtino, kad galutinis pasirinktas produktas taps jų naudojama žaidimų įranga. 

Dėvimos geriausių

Pažiūrėkite, kokius modelius pasirinko „Fnatic VALORANT“ komandos profesionalūs žaidėjai.

Boaster‘io pasirinkimas
„INZONE Buds“ ausinės

Profilio nuotrauka, kurioje Boaster‘is į ausis dedasi baltas „INZONE Buds“ ausines

Chronicle‘o pasirinkimas
„INZONE Buds“ ausinės

Profilio nuotrauka, kurioje matyti Chronicle‘as, dėvintis juodas „INZONE Buds“ ausines ir rodantis į jas kaire ranka

Derke‘o pasirinkimas
„INZONE H5“ ir „INZONE Buds“ ausinės

Profilio nuotrauka, kurioje matyti Derke‘as su juodomis „INZONE H5“ ausinėmis

Alfajer‘io pasirinkimas
„INZONE Buds“ ir „INZONE H9“ ausinės

Profilio nuotrauka, kurioje matyti Alfajer‘is su baltomis „INZONE Buds“ ausinėmis

Leo pasirinkimas
„INZONE H5“

Profilio nuotrauka, kurioje matyti Leo su juodomis „INZONE H5“ ausinėmis

INTO YOUR ZONE

Sustiprinkite pojūčius, pasiruoškite pergalei. „Sony INZONE“ žaidimų ausinės padeda aiškiau išgirsti ir greičiau reaguoti, kad visada laimėtumėte.
Baltų INZONE ausinių poros vaizdas mėlyname ir violetiniame pereinamame fone