INZONE H9

Aptik. Reaguok. Pergalė.

Sustiprinkite pojūčius, pasiruoškite veiksmui. Žaidimų ausinių INZONE H9 sukuriamas erdvinis garsas ir triukšmo slopinimo funkcija panardins į veiksmą ir sužadins pojūčius bei refleksus. Žaiskite geriau ir pastebėkite priešininkus, kol jie nepamatė jūsų.

ŽAIDIMŲ AUSINĖS

INZONE H9 belaidės triukšmą slopinančios žaidimų ausinės

INZONE H9
INZONE H9 belaidės triukšmą slopinančios žaidimų ausinės nuotrauka

whiteblack

Apdovanojimų pelnęs
Įgykite pranašumą prieš varžovus naudodami triukšmo slopinimo funkciją

Dėvėdami belaides INZONE H9 žaidimų ausines sustiprinsite garsą ir pagerinsite savo rezultatus. 360 laipsnių erdvinio garso žaidimams technologija ir pažangus triukšmo slopinimas leis visada būti žingsniu priekyje, o dėl patogesnio dizaino galėsite žaisti ilgiau. 

• Puiki garso kokybė

• Patogiai žaiskite valandų valandas

• Individualizuotas 360 laipsnių erdvinis garsas žaidimams

• Atlenkiamas mikrofonas su nutildymo funkcija

• Puikiai tinka „PlayStation®5“

• Triukšmo slopinimas

• Tinkinami „INZONE Hub“ nustatymai

Baltų ir juodų „INZONE H5“ ausinių, nufotografuotų skirtingais kampais, vaizdas.
Pasirinkite

Kuri iš dviejų spalvų – balta arba juoda – jums tinka labiausiai? Kad ir kurią pasirinktumėte, gausite tokias pačias idealias garso ir puikias žaidimų funkcijas, atitinkančias jūsų asmenybę.

Apžiūrėkite INZONE H9 ausines
Aštresnė klausa – naujas lygis

Sužinokite, kaip INZONE H9 triukšmą slopinančios belaidės žaidimų ausinės su 360 laipsnių erdviniu garsu padeda išgirsti subtiliausius garsus ir sureaguoti pirmiems.

Pirmiausia imkitės tiksliai aptikti taikinį

Išgirskite, kol jūsų nepamatė. Naudodami 360 laipsnių erdvinį garsą žaidimams ir patikrintą technologiją, galite nustatyti, kur ir kokiu atstumu yra jūsų priešininkai. Netgi žaidėjai, besislepiantys šešėlyje arba už sienų ir kliūčių, ilgai neliks nepastebėti.

Atraskite 360 laipsnių erdvinį garsą žaidimams

Mūsų „360 Spatial Sound for Gaming“ funkcija, aktyvinama kompiuterio programinės įrangos „INZONE Hub“, išsiskiria visiškai nauja virtualizavimo priemone žaidimams, atkuriančia erdvinį garsą iš kelių garso signalų, kaip to ir siekė žaidimo kūrėjai. Be to, naudodami išmaniojo telefono programą „360 Spatial Sound Personalizer“ optimizuosite erdvinį garsą pagal savo ausies formą, kad visiškai suasmenintumėte žaidimo patirtį.

Patirkite 360 laipsnių erdvinį garsą žaidimams

Norite išbandyti erdvinį garsą savo mėgstamuose įrenginiuose? Užsidėkite ausines ir pasinerkite. Pajuskite tikslią priešininko padėtį, judesius ir kt.

Pažangi technologija optimizuoja akustiką

Sukūrėme INZONE H9 ausines, kad jūsų žaidimo garso takelis būtų gyvas. Simetriška akustinė struktūra, pakankamai lanksti, kad patogiai prisitaikytų prie įvairių galvos formų ir dydžių, pagerina garso kokybę ir erdvinį akustinį tikslumą.

Kiekvienas žaidimo garsas, autentiškai atkurtas

Remiantis mūsų patirtimi muzikai skirtų ausinių srityje sukurta INZONE H9 diafragma yra unikalios formos, todėl gali tiksliai atkurti itin aukšto dažnio garsus ir autentiškus žemus dažnius, kad žaidimų patirtis būtų įtraukianti.

Galingi žemi dažniai 

INZONE H9 angos optimizuoja žemų dažnių garso atkūrimą, užtikrindamos galingus žemus dažnius, kad gilūs garsai, pavyzdžiui, sprogimai ir variklio ūžesys, atrodytų neįtikėtinai tikroviškai. Įsijauskite į žaidimų pasaulio dramą ir jus supantį veiksmą.

Patogiai žaiskite valandų valandas

Sukūrėme INZONE H9 tam, kad galėtumėte žaisti ilgiau. Ausinės, sukurtos taip, patikimai ir stabiliai priglustų dėvimos ir beveik nespaustų galvos šonų bei veiktų ištisas valandas.

Puiki atrama galvai

Platus galvos juostelės paminkštinimas tolygiai paskirsto svorį per visą galvą, kad būtų patogu dėvėti ilgą laiką.

Puikiai priglunda prie ausų

Lygūs odiniai ausų paminkštinimai suformuoti taip, kad sumažintų spaudimą ausims ir optimizuotų kontaktą su galvos šonu. Labai tampri ausų paminkštinimų medžiaga sukurta komfortui, stabilumui ir garso izoliacijai.

Jokių kitų garsų – tik žaidimas

Nuo šildytuvų ir kompiuterių ventiliatorių iki statybos darbų – INZONE H9 su kelių mikrofonų triukšmo slopinimu apsaugo nuo garsų, kurie trikdo veiklą. Neprilygstamai patirčiai įtraukėme tą pačią dvigubo triukšmo jutiklio technologiją, kuri naudojama 1000X serijos ausinėse.

Pasinerkite, bet neatitrūkite 

Nepraleiskite svarbių aplinkos garsų, tokių kaip telefono ar durų skambutis, jums žaidžiant kalbantis jūsų partneris. Aplinkos garso režimas mūsų muzikinėse ausinėse leidžia akimirksniu perjungti triukšmo slopinimą į aplinkos garsą ir atvirkščiai, paspaudus ausinių mygtuką. 

Vyras su INZONE H9 ausinėmis sėdi prie stalo su monitoriumi, žaidžia žaidimą ir kalbasi su partnere pirmame plane, dešinėje
Pelnykite savo komandai pergalę aiškiai bendraudami

Aiškiai ir ryžtingai koordinuokite misijas. Lankstus atverčiamas mikrofonas su nutildymo funkcija leidžia be vargo bendrauti su komandos nariais žaidimo metu.

Mikrofonas, orientuotas į balsą

Kokybiškas mikrofonas, kurį galima pritraukti arčiau burnos, ir visada užtikrinantis, kad esate aiškiai girdimi. Kadangi mikrofonas yra daugiakryptis, jūsų balsas girdisi švariai net pačiomis įnirtingiausiomis žaidimo akimirkomis.

INZONE H9 vaizdas stambiu planu, kuriame matomi ausų kaušeliai ir į kairę ištiestas mikrofonas
„Discord“ sertifikato logotipas
Sertifikuota naudoti „Discord“

Ausinės puikiai veikia naudojant „Discord“ susirašinėjimo balsu, vaizdu ir tekstu paslaugą, todėl galėsite sklandžiai kalbėtis su draugais žaisdami internete.

Žaiskite laisvai – be laidų ir beveik be vėlavimo

INZONE H9 belaidės žaidimų ausinės suteikia laisvę žaisti be laidų. Dėl mažos delsos, kuri užtikrina tiksliai sinchronizuojamą garsą ir vaizdą, niekas neprasprūs pro jūsų akis ir ausis. 

Ištisas diena misijų

Mėgaukitės žaidimais visą dieną ir net naktį – ausinės suteikia iki 32 valandų nepertraukiamo žaidimo vienu įkrovimu.

Paprastas ovalo formos dizainas, užtikrinantis paprastą valdymą

INZONE H9 turi praktiškai išdėstytus valdymo mygtukus ir ratukus, todėl žaisdami galite lengvai keisti funkcijas ir reguliuoti nuostatas. 

Kairės pusės valdikliai

Kairėje ausinėje yra pagrindiniai valdymo mygtukai, įskaitant garsumo ratuką, triukšmo mažinimo / aplinkos garso režimo mygtuką ir mikrofono nutildymą. Taip pat yra mikrofonas ir USB prievadas su įkrovimo LED.

Kairėje – garsumo ratukas, triukšmo mažinimo / aplinkos garso režimo, mikrofono nutildymo mygtukai, mikrofonas, USB prievadas
Dešinė ausinė su žaidimo / pokalbių mygtuku, maitinimo ir „Bluetooth“ mygtukais
Dešinės pusės valdikliai

Dešinėje ausinėje yra žaidimo / pokalbių mygtukas, taip pat maitinimo ir „Bluetooth“ mygtukai.

Suasmeninkite žaidimą

„INZONE Hub“ kompiuterio programinė įranga suteikia galimybę individualizuoti INZONE H9 patirtį, tinkinant įvairias operacijas, įskaitant įvairias garso ir aparatinės įrangos nuostatas. Tiksliai suderinkite žaidimo garso dažnius naudodami EQ funkciją, kad garsai būtų aiškesni ir labiau įtrauktų.

Tobulai tinka „PlayStation®5“

INZONE H9 leidžia mėgautis įtraukiančiu „PlayStation® 5 Tempest 3D AudioTech“ garsu žaidžiant žaidimus su didesne erdvine išraiška. Sklandžiai veikia su „PlayStation®5“ konsolėmis ir specialiomis PS5™ funkcijomis, padidindamos našumą.

Galvojame apie tvarumą

Mūsų gaminiai ne tik stilingi – juos kūrėme galvodami ir apie aplinką. INZONE H9 pakavimo medžiagoje nėra plastiko, joje naudojamos tik perdirbtos medžiagos ir neaustinė celiuliozė, o tai atspindi „Sony“ įsipareigojimą mažinti savo gaminių ir praktikos poveikį aplinkai.

Trys lėkštės su tvariomis medžiagomis
Grupinė nuotrauka, kurioje matyti ausinės, USB siųstuvas-imtuvas ir įkrovimo laidas
Kas dėžėje?

Atidarykite INZONE H9 ausinių pakuotę, kurioje rasite USB-C įkrovimo laidą (1,5 m) ir USB siųstuvą-imtuvą.

Patirkite daugiau su INZONE žaidimų monitoriais

INZONE monitoriai pagerina žaidimų patirtį ir padeda žaisti geriau.Techniniai duomenys ir funkcijos

Pasiruoškite pergalei su „Sony“ INZONE H9 kokybiškomis žaidimų ausinėmis. Naudojant 360 erdvinį garsą žaidimams, misijos eisis daug sklandžiau.
  • 360 laipsnių erdvinis garsas žaidimams, skirtas tiksliai aptikti varžovus

  • Galvos juostos paminkštinimas ir sintetinės odos ausų paminkštinimai patogiam dėvėjimui

  • Dvigubo triukšmo jutiklio technologija išjungia aplinkinius garsus

  • Aplinkos garso režimas informuoja apie svarbius garsus

  • Mikrofonas sklandžiam bendravimui su komanda

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka