Kainos pradedant nuo:

RMK

€ 302,80

(įsk. PVM)

32 GB

QD-G32E

Kaina nenurodyta

64 GB

QD-G64E

RMK

€ 302,80

(įsk. PVM)

128 GB

QD-G128E

Kaina nenurodyta

256 GB

QD-G256E

Kaina nenurodyta

64 GB

QD-G64F

Kaina nenurodyta

XQD G serijos atminties kortelė vaizdai
XQD G serijos atminties kortelė vaizdai
XQD G serijos atminties kortelė vaizdai
XQD G serijos atminties kortelė vaizdai
XQD G serijos atminties kortelė vaizdai

Funkcijos

Išnaudokite visas fotografavimo serijomis galimybes

Itin didele įrašymo sparta išsiskiriančios „Sony“ XQD G serijos atminties kortelės puikiai tinka norint fotografuoti serijomis RAW formatu naudojant modernius DSLR fotoaparatus. Užfiksuokite iki 200 RAW vaizdų per vieną seriją – 1,5 k. daugiau nei naudojant sparčiausiai veikiančias „Compact Flash“ korteles.

Užfiksuokite dar daugiau svarbių akimirkų 

„Sony“ XQD G serijos atminties kortelės pritaikytos jūsų fotoaparato fotografavimo spartai, kad laikinoji atmintis būtų greitai atlaisvinta. Užfiksuokite dar daugiau svarbių akimirkų ir nepertraukiamai fotografuokite serijomis net ir naudodami modernius DSLR fotoaparatus.

Patikimas 4K vaizdo įrašymas

Unikalus „Sony“ duomenų valdiklis, užmezgantis abipusį ryšį, padeda užtikrinti stabilų 4K vaizdo įrašymą naudojant suderinamus fotoaparatus, taip išvengiant su duomenų apdorojimu kylančių problemų. 240 GB kortelėje galima įrašyti maždaug 45 minučių trukmės „4K XAVC Intra“ įrašą, naudojant „Sony“ 4K PXW-FS7 II. 

Itin tvirtas korpusas

Unikalios „Sony“ technologijos pagerina korpuso tvirtumą, todėl kortelės yra gerokai patvaresnės. Kontaktiniai kištukai yra įleisti į korpusą, siekiant juos apsaugoti nuo sugadinimo, dulkių ir elektrostatinio smūgio, todėl patikimas veikimas užtikrinamas dirbant net ir itin sudėtingomis sąlygomis.

Spartus duomenų perdavimas į kompiuterį

Su G serijos XQD atminties kortelėmis geriausia naudoti „Sony“ XQD/SD kortelių skaitytuvą ir USB adapterius. Šių kortelių duomenų perdavimo greitis yra dvigubai didesnis už sparčiausiai veikiančių „Compact Flash“ kortelių, todėl užtikrinamas gerokai efektyvesnis duomenų atsarginis kopijavimas ir apdorojimas. 1) „Sony“ XQD G serija 2) „Compact Flash“ 3) Minutės.

Sužinokite daugiau apie XQD USB adapterį ir XQD/SD kortelės adapterį

Išskirtinis patvarumas intensyvaus darbo metu

QD-G240F, QD-G120F ir QD-G64F yra iki 5 kartų patvaresnės lyginant su XQD standartu. Naujausios G serijos kortelės išbandomos taip, kad atlaikytų numetus iš 5 m (16,4 col.) aukščio ir jūs galėtumėte užtikrintai naudoti arba keisti korteles tuomet, kai fotografuojate įtemptomis sąlygomis, paskubomis arba tamsoje.(1)XQD standartas (2)QD-G240F/QD-G120F/QD-G64F

Nepaprastas tvirtumas

Profesionaliam naudojimui sukurtos QD-G240F, QD-G120F ir QD-G64F yra labai atsparios – jos yra iki 2,5 karto tvirtesnės už XQD standartą. Kad kortelės nesusilankstytų gabenimo metu ir pakartotinai įdedant į angas, papildomas tvirtumas išbandytas taikant 50 niutonų jėgą . (1)XQD standartas (2)QD-G240F/QD-G120F/QD-G64F

Sukurta profesionalams

„Sony“ XQD atminties kortelės atsparios smūgiams, magnetiniams laukams, yra antistatinės ir tvirtos. Jos nepriekaištingai veikia net ir esant itin aukštai arba žemai temperatūrai, veikiamos intensyvių UV spindulių ir oro uostuose naudojamų rentgeno įrenginių. Šios profesionalams sukurtos „Sony“ XQD kortelės patikimai saugo duomenis, kad galėtumėte fotografuoti kada tik panorėję.

Failų atkūrimo programinė įranga

Kartais kas nors nepasiseka ir duomenys, pavyzdžiui, nuotraukos ir failai, sugadinami arba prarandami. „Sony“ failų atkūrimo programa yra lengvai naudojamas galingas įrankis, padedantis atkurti sugadintus arba prarastus duomenis. Pritaikius modernų algoritmą, „Sony“ sukurta „File Rescue“ atkuria daugiau RAW vaizdų, MOV failų ir 4K XAVC-S vaizdo įrašų failų, užfiksuotų „Sony“ ir „Nikon“ įrenginiais. Atminties kortelių savininkai gali atsisiųsti nemokamai.

Atsisiųskite failų atkūrimo programą

Specifikacijos

Dėl itin didelės įrašymo ir nuskaitymo spartos ši profesionalams skirta atminties kortelė puikiai tinka didele sparta fotografuojamoms nuotraukoms ir 4K vaizdo įrašams įrašyti.
  • Išnaudokite visas fotografavimo serijomis galimybes

  • Užfiksuokite dar daugiau svarbių akimirkų

  • Patikimas 4K vaizdo įrašymas

  • Greitas duomenų perdavimas į kompiuterį

  • Itin tvirta korpuso struktūra

Perdavimo sparta (įrašymas)
400 MB/s
Perkėlimo sparta (nuskaitymas)
440 MB/s
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka