XQD G serijos atminties kortelė vaizdai
XQD G serijos atminties kortelė vaizdai
XQD G serijos atminties kortelė vaizdai
XQD G serijos atminties kortelė vaizdai

Funkcijos

Išnaudokite visas fotografavimo serijomis galimybėmis

Dėl itin didelio įrašymo greičio „Sony“ XQD G serijos atminties kortelės puikiai tinka nepertraukiamai fotografuojant serijomis RAW vaizdus, naudojant modernius DSLR. Galite užfiksuoti iki 200 RAW vaizdų, o tai 1,5 k. daugiau kadrų serijoje, nei naudojant „CompactFlash®“ korteles .

Užfiksuokite dar daugiau svarbių akimirkų 

„Sony“ XQD G serijos atminties kortelės sukurtos prisitaikyti prie jūsų fotoaparato fotografavimo greičio, kad laikinoji atmintis būtų greitai atlaisvinta. Užfiksuokite dar daugiau svarbių akimirkų ir nepertraukiamai fotografuokite serijomis net ir naudodami modernius DSLR.

Patikimas 4K vaizdo įrašymas

„Sony“ sukurtas unikalus valdiklis užtikrina stabilų 4K vaizdo įrašymą naudojant 2 krypčių ryšį, kuris suderinamuose fotoaparatuose padeda išvengti duomenų spūsčių. 128 GB kortelėje telpa apie 100 min. 4K XAVC-S (150 Mbps) įrašų, jei naudojami tokie fotoaparatai kaip „Sony“ 4K FDR-AX1.

Itin tvirta korpuso struktūra

Dėl unikalių „Sony“ naudojamų technologijų padidinamas korpuso tvirtumas ir užtikrinamas ilgaamžiškumas, o integruoti kontaktiniai kištukai apsaugomi nuo pažeidimų, dulkių ir elektrostatinės iškrovos, kad galėtumėte saugiai naudotis net ir esant sudėtingoms sąlygoms.

Greitas duomenų perdavimas į kompiuterį

„Sony“ XQD/SD kortelių skaitytuvas ir USB adapteris geriausiai tinka XQD G serijos kortelėms ir labai sutrumpina duomenų atsarginių kopijų kūrimo laiką, kad darbas vyktų sklandžiau. Perdavimai yra du kartus greitesni nei naudojant „CompactFlash®“ kortelę .

Sužinokite daugiau apie XQD USB adapterį ir XQD/SD kortelės adapterį

Failų atkūrimo programinė įranga

Kartais kas nors nepasiseka ir duomenys, pavyzdžiui, nuotraukos ir failai, sugadinami arba prarandami. „Sony“ failų atkūrimo programa yra lengvai naudojamas galingas įrankis, padedantis atkurti sugadintus arba prarastus duomenis. Pritaikius modernų algoritmą, „Sony“ sukurta „File Rescue“ atkuria daugiau RAW vaizdų, MOV failų ir 4K XAVC-S vaizdo įrašų failų, užfiksuotų „Sony“ ir „Nikon“ įrenginiais. Atminties kortelių savininkai gali atsisiųsti nemokamai

Atsisiųskite failų atkūrimo programą

Sukurta profesionalams

„Sony“ XQD atminties kortelės atsparios smūgiams, magnetiniams laukams, yra antistatinės ir tvirtos. Jos nepriekaištingai veikia net ir esant itin aukštai arba žemai temperatūrai, veikiamos intensyvių UV spindulių ir oro uostuose naudojamų rentgeno įrenginių. Sukurtos profesionalams, šios „Sony“ XQD kortelės patikimai saugo duomenis, kad galėtumėte fotografuoti kada tik panorėję.

Specifikacijos
Itin greitas įrašymas ir spartus nuskaitymas kartu su profesionalams skirta atminties kortele išplečia modernių DSLR ir didelės raiškos 4K fotoaparatų galimybes.
  • Išnaudokite visas fotografavimo serijomis galimybes

  • Užfiksuokite dar daugiau svarbių akimirkų

  • Patikimas 4K vaizdo įrašymas

  • Greitas duomenų perdavimas į kompiuterį

  • Itin tvirta korpuso struktūra

Perkėlimo sparta (nuskaitymas)
440 MB/s
Perdavimo sparta (įrašymas)
400 MB/s
Sąsaja
„ExpressCard“ / „34 PCI Express“, 2 kartos, USB 3.1, 1 kartos („Super Speed“ USB)
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka