G serijos „CFast 2.0“ atminties kortelė vaizdai
G serijos „CFast 2.0“ atminties kortelė vaizdai
G serijos „CFast 2.0“ atminties kortelė vaizdai
G serijos „CFast 2.0“ atminties kortelė vaizdai

Funkcijos

Profesionalaus naudojimo fotoaparatams idealiai tinkanti kortelė „CFast“

Jei jūsų profesionaliam naudojimui ar mėgėjams skirtas fotoaparatas suderinamas su „CFast“, galite būti tikri, kad kortelė „CFast“ optimaliai veiks įrašant ir bendrinant.

Žaibiškas įrašymo greitis

Įrašymo greitis siekia iki 510 MB/s, todėl tai puikus pasirinkimas norint suderinamais fotoaparatais nepertraukiamai fotografuoti serijomis RAW formatu.

Patikimas, kinematografinės kokybės 4K vaizdo įrašymas

Stabilų, kinematografinės kokybės vaizdo įrašymą užtikrina „Video Performance Guarantee-130“ (VPG130) palaikymas, suteikiantis 130 MB/s minimalų nuolatinį įrašymo greitį.

Sukurta profesionalams

„Sony“ atminties kortelės „CFast“ yra antistatinės, atsparios smūgiams ir lūžiams, puikiai veikia net esant ekstremaliai temperatūrai. Sukurtos profesionalams, šios „Sony CFast“ kortelės patikimai saugo duomenis, kad galėtumėte fotografuoti kada tik panorėję.

Pramonės srityje pirmaujantis nuskaitymo greitis 

Nuskaitymo greitis iki 530 MB/s leidžia per kelias sekundes perduoti net didžiulius failus, įskaitant 4K vaizdo įrašus ar pluoštą didelės raiškos nuotraukų.

Failų atkūrimo programinė įranga

Kartais kas nors nepasiseka ir duomenys, pavyzdžiui, nuotraukos ir failai, sugadinami arba prarandami. „Sony“ programa „File Rescue“ yra lengvai naudojamas galingas įrankis, padedantis atkurti sugadintus arba prarastus duomenis. Pritaikydama pažangų algoritmą „Sony“ programa „File Rescue“ suteikia galimybę atkurti daugiau RAW vaizdų ar MOV failų, užfiksuotų „Canon“ įrenginiais. Turintys atminties korteles gali atsisiųsti nemokamai.

Specifikacijos
  • Žaibiškas įrašymo greitis, siekiantis iki 510 MB/s, puikiai tinka suderinamais fotoaparatais fotografuoti serijomis RAW formatu

  • Maks. 530 MB/s perdavimo greitis leidžia perduoti didelius failus, pavyzdžiui, 4K vaizdo įrašus ar didelės raiškos nuotraukas

  • Sukurta kinematografinės kokybės vaizdo įrašymui, minimalus įrašymo greitis – 130 MB/s (VPG130)

  • Galima talpa: 32 GB, 64 GB ir 128 GB

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka