ATMINTIES KORTELĖS

CEB-G serijos „CFexpress“ B tipo atminties kortelė

CFEXPRESS TYPE B MEMORY CARD

CEB-G serijos „CFexpress“ B tipo atminties kortelė nuotrauka

Rodyti 3 modelius ir kainas

Slėpti 3 modelius ir kainas

128 GB

CEB-G128

Kaina nenurodyta

256 GB

CEB-G256

Kaina nenurodyta

512 GB

CEB-G512

Kaina nenurodyta

CEB-G serijos „CFexpress“ B tipo atminties kortelė vaizdai
CEB-G serijos „CFexpress“ B tipo atminties kortelė vaizdai
CEB-G serijos „CFexpress“ B tipo atminties kortelė vaizdai

Nepalyginamai greita, kad ir kur vyktumėte

Naudodami naująją „CFexpress“ atminties kortelę džiaukitės puikiu greičiu

Ši atminties kortelė, pasižyminti neįtikėtinu greičiu – iki 1 700 MB/s (nuskaitymo) ir 1 480 MB/s (įrašymo) – yra paruošta būsimiems fotoaparatams ir vaizdo kameroms. „Sony CFexpress“ atminties kortelė skirta profesionaliems fotografams, videografams ir mėgėjams, norintiems paspartinti darbo eigą ir ieškantiems neprilygstamo greičio bei išskirtinio patikimumo. 

Operatorius filmuoja greitai judantį veiksmą

Sukurtos kvapą gniaužiančiam greičiui

Nesvarbu, ar viso kadro DSLR / veidrodiniu fotoaparatu fotografuojate didelės raiškos kadrų seriją, ar profesionalia kamera filmuojate aukštos kokybės vaizdo įrašą, šios kortelės greičio tikrai pakaks. Pasiruoškite spartiems ateities fotoaparatams ir vaizdo kameroms.

„CFexpress“ kortelė atšiaurioje aplinkoje

Neįtikėtinai atspari

Patvari konstrukcija ir didelis stiprumas – atsparumas lenkimui daugiau kaip 3 kartus didesnis nei numato „CFexpress“ standartas, papildomas atsparumas išbandytas veikiant 70 niutonų jėga. Kortelės gali atlaikyti kritimą iš 5 metrų aukščio, atsparios ekstremaliai temperatūrai, rentgeno spinduliams, elektrostatinei iškrovai ir intensyviai UV spindulius skleidžiančiai saulės šviesai, todėl tinka naudoti net sudėtingiausioje aplinkoje.

Dirbkite greičiau, būkite produktyvesni

„CFexpress“ atminties kortelės, sukurtos patobulinus XQD® ir CFAST® standartus, profesionalams suteikia daug naujų galimybių. Nedidelės, bet tvirtos kortelės puikiai susitvarko su didelės raiškos failais ir didelės spartos įrašais, todėl idealiai tinka darbo eigai pagreitinti ir našumui padidinti, kad jums liktų daugiau laiko kūrybai.

Didelės raiškos kadrų serijos fotografavimas

Greitojo reagavimo fotografija

Įrašymo greitis siekia iki 1 480 MB/s, todėl tai yra viena iš greičiausių atminties kortelių. Idealiai tinka greitam veiksmui, pvz., motosportui ar laukinei gamtai, nepertraukiamai fotografuoti neglaudintu RAW formatu.

Didelės spartos bitais vaizdo medžiagos filmavimas

Aukštos kokybės vaizdo įrašai

„CFexpress“ leidžia stabiliai filmuoti didelės bitų spartos vaizdo įrašus 4K ir didesne raiška, todėl puikiai tinka naudoti su aukštos kokybės vaizdo kameromis.

Duomenų perkėlimas dideliu greičiu iš vaizdo kameros į kompiuterį naudojant kortelę

Itin efektyvi darbo eiga

Su optimizuotu kortelių skaitytuvu MRW-G1 greičiau nei bet kada perkelkite į kompiuterį didelės apimties duomenis, pvz., nuotraukų ar vaizdo įrašų partijas, ir darykite jų atsargines kopijas – taip liks daugiau laiko turiniui retušuoti ir redaguoti.

Dirbkite greičiau, naudodami „CFexpress“ kortelių skaitytuvą

Dirbkite greičiau, naudodami „CFexpress“ kortelių skaitytuvą

Optimizuotas „Sony CFexpress“ atminties kortelėms, kortelių skaitytuvas MRW-G1 leidžia perkelti duomenis per USB sąsają, greitai padaryti atsargines kopijas ir paspartinti darbo eigą. Tai kompaktiškas ir lengvas įrenginys, veikiantis su „Sony CFexpress“ B tipo, „Sony XQD“ G serijos ir M serijos atminties kortelėmis.

Tvirta. Patikima. Parengta.

Pasiimkite „CFexpress“ atminties kortelę į sporto renginius, fotografuodami vietoves ar žygius lauke. Ji sukurta profesionaliai naudoti ilgą laiką sudėtingiausioje aplinkoje, pvz., snieguotuose kalnuose ir dykumų kopose, tad galėsite drąsiai fotografuoti, perkelti ir laikyti failus.

Operatorius, dirbantis atšiaurioje aplinkoje

Atšiauriausioms vietoms

Patvarios konstrukcijos „CFexpress“ atminties kortelės pasižymi dideliu stiprumu: daugiau nei 3 kartus atsparesnės lenkimui nei numato „CFexpress“ standartas, papildomai atsparios iki 70 niutonų jėgai ir gali atlaikyti kritimą iš 5 metrų aukščio.

„CFexpress“ kortelė veikia sudėtingiausiomis sąlygomis

Sukurta sudėtingiausioms sąlygoms

„CFexpress atminties“ kortelėmis galite pasikliauti – jos nepriekaištingai veikia esant ekstremaliai temperatūrai, atsparios rentgeno spinduliams, elektrostatinei iškrovai ir intensyviai UV spindulius skleidžiančiai saulės šviesai.

„Media Scan Utility“ nuskaito ir stebi jūsų atmintį

Nuskaito ir stebi jūsų atminties būseną

Bėgant laikui atmintinė nusidėvi ir nebeįrašo duomenų. „Media Scan Utility“ automatiškai nuskaito „CFexpress“ atminties kortelę ir informuoja apie jos būseną, todėl galite iš anksto imtis veiksmų. Norint nuskaityti „Sony CFexpress“ B tipo atminties korteles, reikia kortelių skaitytuvo MRW-G1.

Atkuria prarastus failus

Net nesėkmės atveju išvenkite nelaimės, naudodami atsisiunčiamą „Sony“ atminties kortelių savininkams skirtą gelbėjimo programinę įrangą, kuri atkuria netyčia pašalintus failus ir sugadintas daugumos įprastų formatų nuotraukas bei vaizdo įrašus.

„File Rescue“ atkuria prarastus failus
Techniniai duomenys ir funkcijos
Itin greita ir patikima – tinkama profesionalams, kuriems reikia didžiausio efektyvumo ekstremaliausiomis sąlygomis. Ši naujos kartos „CFexpress“ atminties kortelė apsaugo įrašus ir pagerina fotografų, videografų bei mėgėjų darbo eigą.
  • Itin didelis įrašymo greitis – iki 1 480 MB/s, tinkamas serijomis fotografuoti didelės raiškos vaizdus

  • Itin didelis nuskaitymo greitis, siekiantis iki 1 700 MB/s, užtikrina sklandesnę darbo eigą

  • Puikios techninės charakteristikos, pritaikytos sudėtingai aplinkai

  • „Media Scan Utility“ stebi kortelės būseną ir atminties talpą

  • Galima atsisiųsti atminties kortelėms skirtą programą „File Rescue“

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka