„CFEXPRESS“ ATMINTIES KORTELĖS

CEB-G serijos „CFexpress“ B tipo atminties kortelė

CFEXPRESS TYPE B MEMORY CARD
CEB-G serijos „CFexpress“ B tipo atminties kortelė nuotrauka

128 GB

CEB-G128

Kaina nenurodyta

256 GB

CEB-G256

Kaina nenurodyta

960GB

CEB-G960T

Kaina nenurodyta

512 GB

CEB-G512

Kaina nenurodyta

1920GB

CEB-G1920T

Kaina nenurodyta

CEB-G1920T gaminio nuotrauka
CEB-G960T gaminio nuotrauka
CEB-G512 gaminio nuotrauka
CEB-G256 gaminio nuotrauka
CEB-G128 gaminio nuotrauka
Nepalyginamai greita, kad ir kur vyktumėte

Naudodami naująją „CFexpress“ B tipo atminties kortelę džiaukitės puikiu greičiu

Iki 1850 MB/s (skaitymo) ir 1750 MB/s (rašymo) neįtikėtina sparta pasižyminti CEB-G serija skirta profesionaliems fotografams, videografams ir entuziastams, norintiems pagerinti darbo eigą dėl didelės spartos ir išskirtinio patikimumo.

Dirbkite greičiau, būkite produktyvesni

„CFexpress“ B tipo atminties kortelės, sukurtos patobulinus XQD® ir CFAST® standartus, profesionalams suteikia daug naujų galimybių. Nedidelės, bet tvirtos kortelės puikiai susitvarko su didelės raiškos failais ir didelės spartos įrašais, todėl idealiai tinka darbo eigai pagreitinti ir našumui padidinti, kad jums liktų daugiau laiko kūrybai.

Stabilus ir patikimas aukštos kokybės vaizdo įrašymas

CEB-G960T ir CEB-G1920T turi VPG400 sertifikatą , todėl leidžia stabiliai fiksuoti didelės spartos ar kadrų dažnio vaizdo įrašus 4K raiška ir didesne sparta, todėl yra natūralus aukštos klasės fotoaparatų partneris .

Didelės raiškos kadrų serijos fotografavimas
Greitojo reagavimo fotografija

Iki 1750 MB/s rašymo sparta užtikrina puikią fotografavimo patirtį. Dėl spartaus rašymo greičio jis puikiai tinka didelės raiškos fotoaparatams.  

Duomenų perkėlimas dideliu greičiu iš vaizdo kameros į kompiuterį naudojant kortelę
Efektyvus darbo procesas

Pagreitinkite darbą naudodami MRW-G1 skaitytuvą ir iki 1850 MB/s, kad perkeltumėte duomenis ir sukurtumėte atsarginę kopiją. Dirbkite sklandžiai tvarkydami didelės raiškos nuotraukas ir sparčius vaizdo įrašus, kad projektus įgyvendintumėte savo vaizduotės greičiu. 

Neįtikėtinai atspari

Pasiimkite „CFexpress“ B tipo atminties kortelę į sporto renginius, fotografuodami vietoves ar žygius lauke. Ji sukurta profesionaliai naudoti ilgą laiką sudėtingiausioje aplinkoje, pvz., snieguotuose kalnuose ir dykumų kopose, tad galėsite drąsiai fotografuoti, perkelti ir laikyti failus.

Operatorius, dirbantis atšiaurioje aplinkoje
Atšiauriausioms vietoms

Patvarios konstrukcijos „CFexpress“ B tipo atminties kortelės pasižymi dideliu stiprumu: daugiau nei 3 k. atsparesnės lenkimui nei numato „CFexpress“ B tipo standartas, atsparios iki 70 niutonų jėgai, gali atlaikyti kritimą iš 5 m aukščio.

„CFexpress“ kortelė veikia sudėtingiausiomis sąlygomis
Sukurta sudėtingiausioms sąlygoms

„CFexpress“ B tipo atminties kortelėmis galite pasikliauti – jos nepriekaištingai veikia esant ekstremaliai temperatūrai, atsparios rentgeno spinduliams, elektrostatinei iškrovai ir intensyviai UV spindulius skleidžiančiai saulės šviesai.

„Media Scan Utility“ nuskaito ir stebi jūsų atmintį
Nuskaito ir stebi jūsų atminties būseną

Bėgant laikui atmintinės susidėvi ir nebeįrašo duomenų. Naudojant kartu su kortelių skaitytuvu MRW-G1, „Sony“ programa „Media Scan Utility“ automatiškai nuskaito „CFexpress“ B tipo atminties kortelę ir informuoja apie jos būklę, kad galėtumėte imtis veiksmų, kol ne vėlu.

Galima atkurti prarastus failus

Net nesėkmės atveju išvenkite nelaimės, naudodami atsisiunčiamą „Sony“ atminties kortelių savininkams skirtą gelbėjimo programinę įrangą, kuri atkuria netyčia pašalintus failus ir sugadintas daugumos įprastų formatų nuotraukas bei vaizdo įrašus.

„File Rescue“ atkuria prarastus failus
Dirbkite greičiau, naudodami „CFexpress“ kortelių skaitytuvą
Greitesnis darbas su „CFexpress“ B tipo kortelių skaitytuvu

Optimizuotas „Sony CFexpress“ B tipo atminties kortelėms, kortelių skaitytuvas MRW-G1 leidžia perkelti duomenis per USB sąsają, greitai padaryti atsargines kopijas ir paspartinti darbo eigą. Tai kompaktiškas ir lengvas įrenginys, veikiantis su „Sony CFexpress“ B tipo, „Sony XQD“ G serijos ir M serijos atminties kortelėmis.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Itin greita ir patikima, skirta profesionalams, kuriems reikalinga aukščiausia kokybė dirbant ekstremaliausiomis sąlygomis. Ši naujos kartos „CFexpress“ B tipo atminties kortelė apsaugo įrašus ir paspartina fotografų, videografų bei mėgėjų darbo eigą.
  • Itin didelis įrašymo greitis – iki 1750 MB/s, tinkamas serijomis fotografuoti didelės raiškos vaizdus

  • Itin didelis nuskaitymo greitis, siekiantis iki 1850 MB/s, užtikrina sklandesnę darbo eigą

  • Puikios techninės charakteristikos, pritaikytos sudėtingai aplinkai

  • „Media Scan Utility“ stebi kortelės būseną ir atminties talpą

  • Atminties kortelės failų atkūrimas, norint susigrąžinti prarastus failus

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka