„CFEXPRESS“ ATMINTIES KORTELĖS

„CEA-G“ serijos „CFexpress“ atminties kortelė

CEA-G80T / CEA-G160T / CEA-G320T / CEA-G640T
„CEA-G“ serijos „CFexpress“ atminties kortelė nuotrauka

Kainos pradedant nuo:

RMK

€ 249,00

(įsk. PVM)

80GB

CEA-G80T

RMK

€ 249,00

(įsk. PVM)

160GB

CEA-G160T

RMK

€ 479,00

(įsk. PVM)

320GB

CEA-G320T

RMK

€ 809,00

(įsk. PVM)

640GB

CEA-G640T

RMK

€ 1 359,00

(įsk. PVM)
„CEA-G“ serijos „CFexpress“ atminties kortelė vaizdai
„CEA-G“ serijos „CFexpress“ atminties kortelė vaizdai
Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Itin sparti atmintinė novatoriškiems kūrėjams

Naujasis „CFexpress“ A tipo standartas sukurtas suteikti kompaktiškoms kameroms našumo, būtino vaizdo įrašams kurti. Jis suteikia galimybę maksimaliai išnaudoti „α“ serijos fotoaparatų ir vaizdo apdorojimo modulių galimybes. Kūrėjams, ieškantiems didesnio našumo ir išraiškos galimybių, ši kortelė yra tiesiog būtina.

Naujos kartos našumas

„CFexpress“ A tipas – naujas kompaktiškos atmintinės standartas

Patobulinkite profesionalias filmavimo ir fotografavimo darbo eigas naudodami „Sony CFexpress Type A“ atminties korteles, puikiai tinkančias pažangiems fotoaparatams, tokiems kaip FX6, FX3, α1, α7S III ir α7 IV. Pirmosios pasaulyje „CFexpress Type A“ kortelės užtikrina nepaprastą greitį, maždaug dvigubai didesnį nei geriausių SDXC kortelių, ir telpa į kompaktišką korpusą. Iki 700 MB/s rašymo spartos ir profesionalaus lygio patvarumo „Sony CFexpress Type A“ kortelės atveria daugybę vaizdo kūrimo galimybių.

Vaizdo pavyzdys
Išskirtinė reakcijos sparta

Išplėskite savo fotografijos galimybes filmuodami greitą veiksmą, pvz. automobilių lenktynes ir laukinę gamtą, neglaudintu nepertraukiamu RAW srautu. Iki 700 MB/s įrašymo sparta gerokai pranoksta geriausias SDXC korteles ir užtikrina itin greitą kameros buferio valymą sparčiam, nuolatiniam filmavimui.

Naudojimo vaizdas
Patikimas filmavimas

„Sony CFexpress“ A tipo kortelės yra optimizuotos nuolatiniam, didelio pralaidumo duomenų įrašymui, todėl puikiai tinka filmuoti didele sparta, pavyzdžiui, 4K 120p raiška su patikimais fotoaparatais, pavyzdžiui, FX6, FX3, α1 ir α7S III. Kad būtų dar patikimesnės ir užtikrintų vaizdo įrašymo pastovumą, joms tai pat suteikta VPG (vaizdo našumo garantija) 400.

Naudojimo vaizdas
Itin efektyvi darbo eiga

Pagreitinkite darbą su „MRW-G2“ kortelių skaitytuvu ir 800 MB/s siekiančiu nuskaitymo greičiu, duomenų perdavimui ir atsarginėms kopijoms. Dirbkite su didelės raiškos nuotraukomis ir didelės spartos vaizdo įrašais, kad projektai neatsiliktų nuo jūsų vaizduotės.

Tvirta. Patikima. Parengta.

„CFexpress Type A“ atminties kortelės, naudojamos su profesionalia įranga, tokia kaip FX6, FX3, α1, α7S III ir α7 IV, puikiai tinka nenuspėjamoms sporto ir peizažo fotografavimo sesijoms arba ekspedicijoms. Jos skirtos ilgalaikiam profesionaliam naudojimui sudėtingiausioje aplinkoje – nuo apsnigtų kalnų iki smėlėtų dykumų – todėl galite drąsiai fotografuoti, keisti korteles ir laikyti jose savo failus.

Vaizdo pavyzdys
Atšiauriausioms vietoms

Dėl „Sony“ TVIRTOS kortelių konstrukcijos „CFexpress“ A tipo kortelės pasižymi 10 kartų didesniu atsparumu lenkimui nei standartinės „CFexpress“ kortelės. Kortelių tvirtumas išbandytas 150 N jėga, kad duomenys būtų apsaugoti nukritus net iš 7,5 metro aukščio – 5 kartus daugiau, nei reikalauja standartas. 

Vaizdo pavyzdys
Sukurta sudėtingiausioms sąlygoms

„CFexpress“ A tipo atminties kortelės be priekaištų veiks ekstremalioje temperatūroje, agresyvioje elektrostatinėje aplinkoje ir intensyvioje rentgeno spindulių arba UV spinduliuotėje. Su IP57 apsauga nuo dulkių ir drėgmės jūsų duomenys bus apsaugoti net nukritę paplūdimyje arba netyčia išskalbti.

Iliustracija
Nuskaitykite ir stebėkite savo atmintinę

Ilgainiui atmintinė susidėvi ir nebeįrašo duomenų. Su kortelių skaitytuvu MRW-G2, „Sony Media Scan Utility“ nuskaito jūsų „CFexpress“ A tipo atminties kortelę ir nuolat jus informuoja apie jos būklę, kad galėtumėte imtis veiksmų, kol kortelės limitas neišnaudotas.

Prarastų failų atkūrimas

Net nesėkmės atveju išvenkite nelaimės, naudodami atsisiunčiamą „Sony“ atminties kortelių savininkams skirtą gelbėjimo programinę įrangą, kuri atkuria netyčia pašalintus failus ir sugadintas įvairių formatų nuotraukas bei vaizdo įrašus.

Naudojimo vaizdas

Techniniai duomenys ir funkcijos

Itin greita, patikima ir kompaktiška – tinkama profesionalams, kuriems reikia didžiausio efektyvumo ekstremaliausiomis sąlygomis. CEA-G80T, CEA-G160G, CEA-G320T ir CEA-G640T atminties kortelės apsaugo įrašus ir pagreitina fotografų, operatorių ir entuziastų darbo srautą.
  • Kompaktiškas korpusas; matmenys 20 x 28 x 2,8 mm (P x A x G)

  • Galima rinktis 80, 160, 320 ir 640 GB talpą

  • Itin spartus įrašymas iki 700 MB/s nuotraukų serijoms ir didelei raiškai; VPG (vaizdo našumo garantija) 400

  • Itin didelis nuskaitymo greitis, siekiantis iki 800 MB/s, užtikrina sklandesnę darbo eigą

  • TVIRTUMAS, įvertintas IP57 reitingu, profesionaliam patikimumui

Perdavimo sparta (įrašymas)
700 MB/s
Perkėlimo sparta (nuskaitymas)
800 MB/s
Sąsaja
PCI Express Gen3 x1
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka