Atminties kortelės ir SSD

„CEA-G“ serijos „CFexpress“ atminties kortelė

CEA-G160T / CEA-G80T
„CEA-G“ serijos „CFexpress“ atminties kortelė nuotrauka

80GB

CEA-G80T

Kaina nenurodyta

160GB

CEA-G160T

Kaina nenurodyta

Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Itin sparti atmintinė novatoriškiems kūrėjams

Naujasis „CFexpress“ A tipo standartas sukurtas suteikti kompaktiškoms kameroms našumo, būtino vaizdo įrašams kurti. Jis suteikia galimybę maksimaliai išnaudoti „α“ serijos fotoaparatų ir vaizdo apdorojimo modulių galimybes. Kūrėjams, ieškantiems didesnio našumo ir išraiškos galimybių, ši kortelė yra tiesiog būtina.

Naujos kartos našumas

„CFexpress“ A tipas – naujas kompaktiškos atmintinės standartas

Paspartinkite profesionalaus filmavimo arba fotografavimo darbą su „Sony CFexpress“ A tipo atminties kortelėmis, idealiai pritaikytomis pažangiems fotoaparatams, pvz., „α7S III“. Pirmosios pasaulyje „CFexpress“ A tipo kortelės, kurios išsiskiria neregėtų greičiu, maždaug dvigubai viršijančiu geriausias SDXC korteles, ir yra tokios pat kompaktiškos. Dėl 700 MB/s siekiančio įrašymo greičio ir profesionalaus lygio patvarumo, „Sony CFexpress“ A tipo kortelės atveria naujas vaizdo fiksavimo galimybes.

Vaizdo pavyzdys
Išskirtinė reakcijos sparta

Išplėskite savo fotografijos galimybes filmuodami greitą veiksmą, pvz. automobilių lenktynes ir laukinę gamtą, neglaudintu nepertraukiamu RAW srautu. Iki 700 MB/s įrašymo sparta gerokai pranoksta geriausias SDXC korteles ir užtikrina itin greitą kameros buferio valymą sparčiam, nuolatiniam filmavimui.

Naudojimo vaizdas
Patikimas filmavimas

„Sony CFexpress“ A tipo kortelės yra optimizuotos nepertraukiamam, sparčiam duomenų įrašymui, todėl jos idealiai pritaikytos profesionalios spartos vaizdo įrašymui, pvz., 4K 120p filmavimui naudojant, pvz., „α7S III“, kai būtinas patikimumas. Papildomai garantijai ir vaizdo įrašymo pastovumui suteikta VPG (vaizdo našumo garantija) 400.

Naudojimo vaizdas
Itin efektyvi darbo eiga

Pagreitinkite darbą su „MRW-G2“ kortelių skaitytuvu ir 800 MB/s siekiančiu nuskaitymo greičiu, duomenų perdavimui ir atsarginėms kopijoms. Dirbkite su didelės raiškos nuotraukomis ir didelės spartos vaizdo įrašais, kad projektai neatsiliktų nuo jūsų vaizduotės.

Tvirta. Patikima. Parengta.

Su tokia profesionalia įranga, kaip „α7S III“, „CFexpress“ A tipo atminties kortelės idealiai pritaikytos nenuspėjamų sporto varžybų arba renginių fotografavimui arba ekspedicijoms. Jos sukurtos išplėstiniam profesionaliam naudojimui sudėtingiausioje aplinkoje – nuo snieguotų kalnų viršūnių iki smėlio pustomų dykumų – todėl galite fotografuoti, pakeisti ir saugoti patikimai.

Vaizdo pavyzdys
Atšiauriausioms vietoms

Dėl „Sony“ TVIRTOS kortelių konstrukcijos „CFexpress“ A tipo kortelės pasižymi 10 kartų didesniu atsparumu lenkimui nei standartinės „CFexpress“ kortelės. Kortelių tvirtumas išbandytas 150 N jėga, kad duomenys būtų apsaugoti nukritus net iš 7,5 metro aukščio – 5 kartus daugiau, nei reikalauja standartas. 

Vaizdo pavyzdys
Sukurta sudėtingiausioms sąlygoms

„CFexpress“ A tipo atminties kortelės be priekaištų veiks ekstremalioje temperatūroje, agresyvioje elektrostatinėje aplinkoje ir intensyvioje rentgeno spindulių arba UV spinduliuotėje. Su IP57 apsauga nuo dulkių ir drėgmės jūsų duomenys bus apsaugoti net nukritę paplūdimyje arba netyčia išskalbti.

Iliustracija
Nuskaitykite ir stebėkite savo atmintinę

Ilgainiui atmintinė susidėvi ir nebeįrašo duomenų. Su kortelių skaitytuvu MRW-G2, „Sony Media Scan Utility“ nuskaito jūsų „CFexpress“ A tipo atminties kortelę ir nuolat jus informuoja apie jos būklę, kad galėtumėte imtis veiksmų, kol kortelės limitas neišnaudotas.

Prarastų failų atkūrimas

Net nesėkmės atveju išvenkite nelaimės, naudodami atsisiunčiamą „Sony“ atminties kortelių savininkams skirtą gelbėjimo programinę įrangą, kuri atkuria netyčia pašalintus failus ir sugadintas įvairių formatų nuotraukas bei vaizdo įrašus.

Naudojimo vaizdas

Techniniai duomenys ir funkcijos

Nepaprastas greitis, patikimumas ir kompaktiškumas profesionalams, kuriems būtinas didžiausias našumas ekstremaliausiomis sąlygomis. „CEA-G80T“ ir „CEA-G160G“ atminties kortelės saugo įrašus ir paspartina fotografų, operatorių ir entuziastų darbo srautą.
  • Kompaktiškas korpusas; matmenys 20 x 28 x 2,8 mm (P x A x G)

  • Galima rinktis 80 GB ir 160 GB talpą

  • Itin spartus įrašymas iki 700 MB/s nuotraukų serijoms ir didelei raiškai; VPG (vaizdo našumo garantija) 400

  • Itin didelis nuskaitymo greitis, siekiantis iki 800 MB/s, užtikrina sklandesnę darbo eigą

  • TVIRTUMAS, įvertintas IP57 reitingu, profesionaliam patikimumui

Perdavimo sparta (įrašymas)
700 MB/s
Perkėlimo sparta (nuskaitymas)
800 MB/s
Sąsaja
PCI Express Gen3 x1
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka