„X-Series“ – naujas garsiakalbių asortimentas

LIVE LIFE LOUD

Gyventi reikia visu garsu. Tai reiškia suburti draugus, paleisti muziką visu garsu ir šokti visą naktį klausantis skaidrių ir sodrių garsų. Su naujosios „X-Series“ serijos garsiakalbiais visos akimirkos bus ypatingos, vakarėliai – neužmirštami, o gyvenimas vyks visu garsu.

Pagarsinkite linksmybes

Muzika kuriama tam, kad ja būtų dalijamasi, o su X serijos garsiakalbiais tai galite daryti su dar daugiau žmonių nei anksčiau. Visi mūsų X serijos garsiakalbiai sukurti taip, kad skleistų galingą erdvinį garsą tiek klausantis namuose, tiek lauke, tiek vienam, tiek su draugais. Todėl reikia atsakyti tik į vieną klausimą: kur norite eiti paskui?

 Tebus kaip norite jūs

Jūs norite vieno garsiakalbio, tinkamo naudoti įvairiose vietose, kur norite klausytis muzikos, ir atspindinčio skirtingą jūsų nuotaiką. X serijoje rasite jūsų stilių tobulai atitinkantį garsiakalbį, ypač galėdami rinktis iš tiek daug garso kokybės, mobilumo, patvarumo ir apšvietimo pasirinkimo galimybių.

Pažangi technologija sodresniam garsui

Mes visada stengiamės diegti pažangias naujoves – ne išimtis ir X serijos gaminiai. „X-Balanced Speaker Unit“ – tai unikalus būdas perteikti galingą erdvinį garsą ir suteikti jums dar malonesnių klausymosi pojūčių. Nors plika akimi ir nesimato, paspaudę mygtuką „Leisti“ skirtumą girdėsite kiekviename ritmo dūžyje.

Didesnis plotas, geresni žemieji dažniai

Vietoj įprastos apskritos diafragmos naudojama neapskrita diafragma padidina garsiakalbio plotą ir garso slėgį, kad žemieji dažniai būtų sodresni ir gilesni, kartu sumažinant diafragmos judėjimo amplitudę, kad garsas būtų mažiau iškraipomas, o vokalas aiškesnis. Todėl neikite į kompromisus. Čiupkite X serijos garsiakalbį ir gyvenkite garsiai.