PREMIUM

„Walkman®“ su integruotu USB

NWZ-B183F
„Walkman®“ su integruotu USB nuotrauka

redpinkblueblack

4 GB (FM / AM)

NWZ-B183F

RMK

€ 67,00

(įsk. PVM)
„Walkman®“ su integruotu USB vaizdai
„Walkman®“ su integruotu USB vaizdai
„Walkman®“ su integruotu USB vaizdai
„Walkman®“ su integruotu USB vaizdai
„Walkman®“ su integruotu USB vaizdai
Daug vietos kūrėjams

„Sony“ M serijos „CFexpress“ A tipo atminties kortelės tikriems kūrėjams – didžiausia pasaulyje 1920 GB ir 960 GB talpa daugybei kadrų saugoti. Dėl VPG200 užtikrinamas stabilus, didelės duomenų spartos vaizdo įrašymas. 

Motociklo vairuotojo vaizdas.
Patikimas pajėgumas

Smarkiai išplėskite savo kūrybines galimybes, turėdami daug talpos, kad galėtumėte fotografuoti be rūpesčių. Didelė 960 GB arba 1920 GB atminties talpa nepakeičiama vaizdo operatoriams, filmuojantiems ilgesnį laiką filmavimo vietoje.

Vaizdo įrašus filmuojančio vyro, rankoje laikančio fotoaparatą, atvaizdas.
Tęstinis vaizdo įrašų įrašymas

M serijos „CFexpress“ A tipo atmint. kortelėse galima įrašyti didelės spartos duomenis, tai tinka didelės spartos vaizdo įrašams (pvz., XAVC S-I 4K 120p). Kad būtų užtikrintas saugumas, kortelės palaiko VPG200 VPG profilio 4.0 specifikaciją, užtikrinančią stabilumą, o šilumos sklaida sukurta atsižvelgiant į filmus. Be to, nesirūpindami saugykla, vietoje išsaugokite nuo dviejų iki trijų valandų filmų duomenų.

Asmens, redaguojančio vaizdo įrašą kompiuteriu ir planšetiniu kompiuteriu su rašikliu, atvaizdas.
Efektyvus darbo procesas

Pagreitinkite darbą naudodami MRW-G2 skaitytuvą ir iki 800 MB/s, kad perkeltumėte duomenis ir sukurtumėte atsarginę kopiją. Dirbkite sklandžiai tvarkydami didelės raiškos nuotraukas ir sparčius vaizdo įrašus, kad projektus įgyvendintumėte savo vaizduotės greičiu.

Tvirta. Patikima. Parengta.

„CFexpress Type A“ atminties kortelės, naudojamos su profesionalia įranga, tokia kaip FX6, FX3, α1, α7S III ir α7 IV, puikiai tinka nenuspėjamoms sporto ir peizažo fotografavimo sesijoms arba ekspedicijoms. Sukurta ilgalaikiam profesionaliam naudojimui sudėtingomis sąlygomis, kad galėtumėte drąsiai fotografuoti, keisti ir saugoti duomenis.

Uolėtos kalvos su apledėjusiais akmenimis ant žemės ir kalno viršūnės iš toli vaizdas.
Atšiauriausioms vietoms

Dėl unikalios „Sony TOUGH“ kortelės konstrukcijos M serijos „CFexpress“ A tipo atminties kortelės yra patikimos. Jos 10 kartų atsparesnės lenkimui nei „CFexpress 2.0“ specifikacija, išbandytos iki 150 niutonų, kad apsaugotų jūsų kortelę. Atsparumas kritimui yra 5 kartus didesnis, nei numatyta „CFexpress 2.0“ specifikacijoje, nes atlaiko kritimą iš 7,5 m aukščio.

Žemės spalvos sauso žemės paviršiaus su įtrūkimais vaizdas.
Sukurta sudėtingiausioms sąlygoms

Galite pasikliauti, kad šios atminties kortelės veiks ekstremalioje temp., atšiaurioje elektrostatinėje aplinkoje, intensyvioje UV šviesoje, rentgeno spinduliuose. Kruopščiai suprojektuota vidinė konstrukcija atitinka IP5X atsparumo dulkėms ir IP7X atsparumo drėgmei reikalavimus (IP57).

Atminties kortelės iliustracija su didinamojo lęšio piktograma ekrano srityje.
Nuskaitykite ir stebėkite savo atmintinę

Bėgant laikui atmintinės susidėvi ir nebeįrašo duomenų. Naudojant kartu su kortelių skaitytuvu MRW-G2, „Sony“ programa „Media Scan Utility“ automatiškai nuskaito „CFexpress“ A tipo atminties kortelę ir informuoja apie jos būklę, kad galėtumėte imtis veiksmų, kol ne vėlu.

Prarastų failų atkūrimas

Net nesėkmės atveju išvenkite nelaimės, naudodami atsisiunčiamą „Sony“ atminties kortelių savininkams skirtą gelbėjimo programinę įrangą, kuri atkuria netyčia pašalintus failus ir sugadintas įvairių formatų nuotraukas bei vaizdo įrašus..

Asmens, žiūrinčio į kompiuterio ekraną, atvaizdas.

Specifikacijos

  • Išskirtinis dizainas ir aliuminio apdaila

  • Žemųjų dažnių sustiprinimo funkcija galingiems bosams atkurti

  • 4 GB atmintyje telpa apytiksliai 900 dainų

  • Iki 20 val. akumuliatoriaus naudojimo trukmė

  • Greitas 3 minučių trukmės įkrovimas

Atminties dydis
4 GB
Akumul. pastoviam muzikos leidimui
20 val.
Svoris
30 g

Kas sudaro komplektą

Ausinės, Greito paleidimo vadovas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka