ZX500 „Walkman® ZX“ serija vaizdai
ZX500 „Walkman® ZX“ serija vaizdai
ZX500 „Walkman® ZX“ serija vaizdai
ZX500 „Walkman® ZX“ serija vaizdai
ZX500 „Walkman® ZX“ serija vaizdai
ZX500 „Walkman® ZX“ serija vaizdai
ZX500 „Walkman® ZX“ serija vaizdai

Funkcijos

Kiekviena nata skamba taip, kaip sumanė kūrėjas

Didelės raiškos garsas perkels jūsų skaitmeninės muzikos kolekciją į kitą lygį. Didelės raiškos garso technologija įrašo ir atkuria skaitmeninį garsą didesniu nei CD dažniu (24 bitų / 192 kHz ir didesniu), todėl galėsite priartėti prie originalaus studijos įrašo kokybės.

11,2 MHz pradinis DSD / PCM 384 kHz

Aukštesnė kokybė klausantis įrašų 11,2 MHz pradiniu DSD formatu per subalansuotas ausines ir PCM 384 kHz / 32 bitų palaikymu.

S-Master HX™

„S-Master HX™“ skaitmeninis stiprintuvas sumažina iškraipymus ir triukšmą plačiame dažnių diapazone, kad garsas būtų sodrus ir galingas.

DSEE HX™

Garso konvertavimą į didesnę raišką dar labiau patobulina mūsų naujasis DSEE HX™ procesorius, kuris sumaniai atpažįsta instrumentuotę, balsus ir muzikos žanrus. Identifikuodamas šiuos aspektus bei santykinę garso energiją, jis gali tiksliai atkurti garsą, prarastą skaitmeninio glaudinimo metu, todėl net ir klausydamiesi suglaudinto formato muzikos girdite tikrovišką garsą. DSEE HX veikia net ir kai srautu leidžiate muziką.

NFC™ vieno palietimo funkcija ir „Bluetooth®“ užtikrina momentinį jungiamumą

Dėl artimojo lauko ryšio (NFC) ir „Bluetooth®“ technologijos prie turimos muzikos prisijungsite greitai ir paprastai. Tiesiog palieskite NW-ZX500 serijos įrenginį įrenginiu su įjungta NFC funkcija ir greitai bei sklandžiai prisijunkite, o tada pradėkite transliuoti. Nėra NFC? Jokių problemų. Junkitės per „Bluetooth®“. Galimas LDAC ir aptX™ HD garso suderinamumas.

Belaidis didelės raiškos garsas

Mūsų aukštos kokybės belaidžio ryšio kodekas LDAC užtikrina didelės raiškos muzikos leidimą srautu. 3 kartus didesnis bitų srautas nei naudojant standartinę BLUETOOTH® technologiją užtikrina aukštesnę bet kokios muzikos kokybę.

Subalansuota išvestis

Ø 4,4 mm subalansuota jungtis užtikrina, kad suderinamose ausinėse sukuriami atskiri kairysis ir dešinysis kanalai, todėl garsas tampa aiškesnis, o triukšmo mažiau.

Apdoroto aliuminio korpusas

Tvirtas apdoroto aliuminio korpusas yra labai atsparus elektriniam triukšmui, todėl NW-ZX500 gali lengviau atkurti aiškias, galingas žemų dažnių natas.

Tekintas vario blokas

Kompaktiškame „Walkman“ korpuse dalys sumontuotos tekintame bloke, pagamintame iš vario. Dėl savo didesnių matmenų, palyginti su ankstesniais modeliais, šio bloko varža yra mažesnė bei pagerinamas skaitmeninio garso sekcijos elektrinių komponentų įžeminimas, todėl NW-ZX500 gali realizuoti dar aiškesnį garsą.

Naujai sukurtas FT CAP

Naujasis FT CAP (stambiamolekulių polimerų kondensatorius) sustiprina maitinimo tiekimą stiprintuvo blokui, todėl išvestis subalansuota. Tai padeda NW-ZX500 įrenginiui atkurti erdvų vokalą ir instrumentus bei galingas žemųjų dažnių natas.

Pažangus lydmetalis, kuriame yra aukso

Išskirtinis aukso laidumas užtikrina visiškai minimalų signalo praradimą. Kad garsas ir vokalas būtų aiškesni, NW-ZX500 grandinę su baterija jungia aukštos kokybės, garso perdavimui optimizuotas bešvinis lydmetalis su nedideliu aukso kiekiu.

Kvarcinis dažnių generatorius

Du kompaktiški mažos fazės triukšmo kvarciniai dažnio generatoriai užtikrina tikslaus laikrodžio stabilumą esant diskretizacijos dažnio 44,1 ir 48 kHz daugikliams. Dėl dviejų kvarcinių generatorių NW-ZX500 sugeba pasiekti gerą garso kokybę bei gerą signalo ir triukšmo santykį.

POSCAP pagerina žemųjų dažnių atkūrimą

POSCAP technologija NW-ZX500 įrenginyje sustiprina nesubalansuotos išvesties stiprintuvo bloko maitinimo tiekimą, todėl pagerinamas žemųjų dažnių atkūrimas ir galite geriau pasinerti į garsą.

Elektrinis dviejų sluoksnių kondensatorius

Elektrinis dviejų sluoksnių kondensatorius naudojamas kaip pagrindinis maitinimo šaltinis, teikiantis maitinimą iš baterijos. Jis gali akimirksniu paduoti didelį energijos kiekį ir užkerta kelią staigiems įtampos sumažėjimams, todėl tiksliai atkuriami signalai. Rezultatas – aiškus, galingas žemųjų dažnių garsas.

Optimizuotas grandynų plokštės išdėstymas

Grandynų plokštė optimizuota padalijant garso bloką (pažymėta raudonai) ir maitinimo / skaitmeninį bloką (mėlynai), todėl skaitmeninis garsas negadina garso kokybės.

Plėveliniai kondensatoriai

Aukštos kokybės plėveliniai kondensatoriai tiekia įtampą esant linijiniam atsakui visame dažnių diapazone, todėl sumažėja iškraipymas ir triukšmas.

Vinilinių plokštelių procesorius

Klausydamiesi savo skaitmeninių įrašų iš naujo pajuskite vinilinių plokštelių skleidžiamą šilumą ir autentiškumą, į savo namus grąžinkite melodijų natūralumą bei mėgstamų albumų dinamiką. Subtilus žemo dažnio rezonanso, adatos svirties judėjimo atsparumo ir paviršiaus triukšmo atkūrimas suteikia autentišką klausymosi pojūtį.

„Wi-Fi“ suderinamumas leidžia tiesioginį atsisiuntimą ir leidimą srautu

NW-ZX500 įrenginį palaiko „Android™“ ir jame veikia „Wi-Fi“, todėl dabar dar daugiau būdų klausytis muzikos. Mėgaukitės savo mėgstamiausiomis transliacijomis ir muzikos programomis pačiame „Walkman“ arba prijungę prie kompiuterio pasiekite savo muzikos kolekciją.

Palaiko „Android™“

NW-ZX500 įrenginį palaiko „Android™“, todėl galite patogiai pasiekti daugybę medijos programų ir muzikos paslaugų.

USB „Type-C™“ prievadas

NW-ZX500 turi USB „Type-C™“ prievadą, kuris leidžia lengvai prijungti prie įvairių įrenginių.

Kompaktiškas, patogus dydis

„NW-ZX500 Walkman“ – aukštos kokybės garsas kompaktiškame įrenginyje, todėl galėsite pasiimti savo mėgstamą muziką su savimi. 

Kasetinės juostos vartotojo sąsaja

NW-ZX500 turi specialią kasetinės juostos vartotojo sąsają ir ekrano užsklandą. Kasetinės juostos vaizdas, rodomas „Walkman®“ ekrane skiriasi atsižvelgiant į muzikos, kurios klausotės, kodeką.

Baterijos naudojimo laikas – 20 valandų

Mėgaukitės iki 20 valandų 128 kbps MP3 atkūrimu.

Didesnis jutiklinis skydelis paprastesniam naudojimui

NW-ZX500 3,6 colių jutiklinis skydelis yra 16 procentų didesnis už savo pirmtako NW-ZX300 jutiklinį skydelį. Valdyti ir mėgautis muzika dar niekada nebuvo lengviau.

Atmintį galite padidinti, todėl grojaraštis niekada nesibaigs

Be 64 GB integruotos atminties, taip pat yra lizdas SD kortelei, todėl keliaudami su savimi galite pasiimti dar didesnę muzikos kolekciją.

Aukščiausios kokybės dizainas

Išlenktas NW-ZX500 korpusas, padengtas aukštos kokybės aliuminiu, sukurtas taip, kad patogiai tilptų rankoje ir lengvai įlįstų į kišenę.

Intuityvūs šoniniai mygtukai

Lengvai pasiekite atkūrimo / pristabdymo funkciją, keiskite muziką ir reguliuokite garsumą naudodami patogiai išdėstytus valdiklius šoniniame skydelyje.

„Walkman“ 40 metų jubiliejus

Šiemet „Walkman®“ sukanka 40 metų. Pirmasis „Walkman TPS-L2“ buvo išleistas 1979 metais, tapo dizaino bei inžinerijos ikona ir visiems laikams pakeitė tai, kaip žmonės klausos muzikos. Pirmą kartą tapo įmanoma mėgautis mėgstamiausiais takeliais, albumais ir atlikėjais klausantis aukštos kokybės garso bet kada ir bet kur – nuo pat tada tai ir darome.

Sužinokite daugiau apie „Walkman®“ istoriją

Specifikacijos
Su didelės raiškos garsu suderinamas NW-ZX500 yra tiksliai sukurtas atkurti visiškai autentišką garsą iš įvairių muzikos šaltinių. Naudodamiesi „Android™“ ir „Wi-Fi“ galite mėgautis savo mėgstamiausiomis transliacijomis ir muzikos programomis pačiame „Walkman®“ arba prijungę prie kompiuterio pasiekti savo muzikos kolekciją. Klausytis mėgstamiausių garsų dar niekada nebuvo taip paprasta.
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • „S-Master HX™“ skaitmeninis stiprintuvas užtikrina puikią garso kokybę

  • DSEE HX™ konvertavimas į didesnę raišką – atkuriama suglaudintų failų kokybė

  • 4,4 φ subalansuota išvestis užtikrina mažesnį triukšmą ir aiškesnį garsą

  • Srautu leiskite ir atsisiųskite muziką per „Wi-Fi“ naudodami mėgstamiausias „Android“ programas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka