NW-ZX500

Daugiau būdų mėgautis garsu

„NW-ZX500 Walkman®“ palaiko „Android™“, jame yra atsisiuntimo ir leidimo srautu per „Wi-Fi“ galimybė, leidžianti mėgautis tikrai autentišku garsu iš visų jūsų mėgstamų muzikos šaltinių.

PREMIUM

ZX500 „Walkman® ZX“ serija

NW-ZX507
ZX500 „Walkman® ZX“ serija nuotrauka

RMK

€ 806,70

(įsk. PVM)
Pamatykite, kuo išsiskiria šis „Walkman®“

Pažvelkite į technologiją, kuria sukuriamas išties autentiškas garsas.

„Hi-Res Audio“ ir „Hi-Res Audio Wireless“ logotipai
Aukšta garso kokybė
Grandynų plokštės vaizdas
Sukurta siekiant geriausio garso
Juodas „NW-ZX500 Walkman®“, palaikomas „Android™“
Atsisiuntimas ir leidimas srautu per „Wi-Fi“
Didelės raiškos garso logotipas
Kiekviena nata skamba taip, kaip sumanė kūrėjas

Didelės raiškos garsas perkels jūsų skaitmeninės muzikos kolekciją į kitą lygį. Didelės raiškos garso technologija įrašo ir atkuria skaitmeninį garsą kokybiškesniu nei CD dažniu (24 bitų / 96 kHz ir didesniu), todėl galėsite priartėti prie originalaus studijos įrašo kokybės.

DSD logotipas
11,2 MHz pradinis DSD / PCM 384 kHz

Aukštesnė kokybė klausantis įrašų 11,2 MHz pradiniu DSD formatu per subalansuotas ausines ir PCM 384 kHz / 32 bitų palaikymu.

„S-Master HX™“ logotipas
S-Master HX™

„S-Master HX™“ skaitmeninis stiprintuvas sumažina iškraipymus ir triukšmą plačiame dažnių diapazone, kad garsas būtų sodrus ir galingas.

„DSEE Ultimate“ logotipas
„DSEE Ultimate™“

„DSEE Ultimate™“ naudoja DI technologiją, kad būtų atkurtos visos glaudinant garsą dažnai prarandamos garso subtilybės ir aiškūs aukšto dažnio garsai.

„Hi-Res Audio wireless“ 

Mūsų aukštos kokybės belaidžio ryšio kodekas LDAC užtikrina didelės raiškos muzikos leidimą srautu. 3 kartus didesnis bitų srautas nei naudojant standartinę BLUETOOTH® technologiją užtikrina aukštesnę bet kokios muzikos kokybę. 

„Hi-Res Audio wireless“ ir LDAC logotipai
„NW-ZX500 Walkman®“ su subalansuota išvestimi
Subalansuota išvestis

Ø 4,4 mm subalansuota jungtis užtikrina, kad suderinamose ausinėse sukuriami atskiri kairysis ir dešinysis kanalai, todėl garsas tampa aiškesnis, o triukšmo mažiau.

Sukurta siekiant geriausio garso

„NW-ZX500 Walkman®“ yra preciziškai sukurtas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir komponentus, kad galėtumėte mėgautis išskirtine klausymosi patirtimi.

Apdoroto aliuminio korpusas
Apdoroto aliuminio korpusas

Tvirtas apdoroto aliuminio korpusas yra labai atsparus elektriniam triukšmui, todėl NW-ZX500 gali lengviau atkurti aiškias, galingas žemų dažnių natas.

Tekintas vario blokas

Kompaktiškame „Walkman“ korpuse dalys sumontuotos tekintame bloke, pagamintame iš vario. Dėl savo didesnių matmenų, palyginti su ankstesniais modeliais, šio bloko varža yra mažesnė bei pagerinamas skaitmeninio garso sekcijos elektrinių komponentų įžeminimas, todėl NW-ZX500 gali realizuoti dar aiškesnį garsą.

Vario blokas prieš tekinimą
PRIEŠ TEKINIMĄ
Tekintas vario blokas
PO TEKINIMO
Grandynų plokštės FT CAP iš arti
Naujai sukurtas FT CAP

Naujasis FT CAP (stambiamolekulių polimerų kondensatorius) sustiprina maitinimo tiekimą stiprintuvo blokui, todėl išvestis subalansuota. Tai padeda NW-ZX500 įrenginiui atkurti erdvų vokalą ir instrumentus bei galingas žemųjų dažnių natas.

„Bluetooth®“, „NFC™“ ir „Qualcomm® aptX™ HD“ logotipai
NFC™ vieno palietimo funkcija ir „Bluetooth®“ užtikrina momentinį jungiamumą

Dėl artimojo lauko ryšio (NFC) ir belaidės „Bluetooth®“ technologijos prie muzikos prisijungsite greitai ir paprastai. Palieskite NW-ZX500 įrenginiu su įjungta NFC funkcija ir greitai bei sklandžiai prisijunkite, o tada pradėkite transliuoti. Nėra NFC? Jokių problemų. Junkitės per „Bluetooth®“. Galimas LDAC ir aptX™ HD garso suderinamumas.

„Vinyl Processor“ piktograma
Vinilinių plokštelių procesorius

Klausydamiesi savo skaitmeninių įrašų iš naujo pajuskite vinilinių plokštelių skleidžiamą šilumą ir savitumą, vėl pasinerkite į melodijų sodrumą bei mėgstamų albumų dinamiką. Subtilus žemo dažnio rezonanso, adatos svirties judėjimo atsparumo ir paviršiaus triukšmo atkūrimas suteikia autentišką klausymosi pojūtį.

„MQA™“ logotipas
Leidžia ir dekoduoja MQA™

„Master Quality Authenticated“ yra garso formatas, skirtas suglaudinti didelius, studijos kokybės failus neprarandant garso kokybės, kad didelės raiškos garso muzikos galėtumėte klausytis naudodami „Walkman®“.

„Wi-Fi“ suderinamumas leidžia tiesioginį atsisiuntimą ir leidimą srautu

NW-ZX500 įrenginį palaiko „Android™“ ir jame veikia „Wi-Fi“, todėl dabar dar daugiau būdų klausytis muzikos. Mėgaukitės savo mėgstamiausiomis transliacijomis ir muzikos programomis pačiame „Walkman“ arba prijungę prie kompiuterio pasiekite savo muzikos kolekciją.

NW-ZX500 šoninis vaizdas, kuriame rodomas USB „Type-C™“ prievadas
USB „Type-C™“ prievadas

NW-ZX500 turi USB „Type-C™“ prievadą, kuris leidžia lengvai prijungti prie įvairių įrenginių.

Kasetinės juostos vaizdas
Kasetinės juostos vartotojo sąsaja

NW-ZX500 turi specialią kasetinės juostos vartotojo sąsają ir ekrano užsklandą. Kasetinės juostos vaizdas, rodomas „Walkman®“ ekrane skiriasi atsižvelgiant į muzikos, kurios klausotės, kodeką.

20 val. baterijos naudojimo laiko piktograma
20 val. baterijos naudojimo laikas

Atkuriant 128 kbps MP3 įrašus, energijos pakanka maždaug 20 val., o atkuriant didelės raiškos garso 96 kHz FLAC įrašus – maždaug 18 val.

„NW-ZX500 Walkman“ su dideliu jutikliniu skydeliu
Didesnis jutiklinis skydelis paprastesniam naudojimui

NW-ZX500 3,6 colių jutiklinis skydelis yra 16 procentų didesnis už savo pirmtako NW-ZX300 jutiklinį skydelį. Valdyti ir mėgautis muzika dar niekada nebuvo lengviau.

„NW-ZX500 Walkman“ šoninis vaizdas su lizdu SD kortelei
Atmintį galite padidinti, todėl grojaraštis niekada nesibaigs

Be 64 GB integruotos atminties, taip pat yra lizdas SD kortelei, todėl keliaudami su savimi galite pasiimti dar didesnę muzikos kolekciją.

Kompaktiškas, patogus dydis

„NW-ZX500 Walkman“ – aukštos kokybės garsas kompaktiškame įrenginyje, todėl galėsite pasiimti savo mėgstamą muziką su savimi. 

Aukščiausios kokybės dizainas

Išlenktas NW-ZX500 korpusas, padengtas aukštos kokybės aliuminiu, sukurtas taip, kad patogiai tilptų rankoje ir lengvai įlįstų į kišenę.

„NW-ZX500 Walkman“ su pagrindiniais valdikliais šoninis vaizdas
Intuityvūs šoniniai mygtukai

Lengvai pasiekite atkūrimo / pristabdymo funkciją, keiskite muziką ir reguliuokite garsumą naudodami patogiai išdėstytus valdiklius šoniniame skydelyje.

Toks įtraukiantis. Toks tikras.

Pasinerkite į garsą, sklindantį iš visų pusių. Tokį tikrą, lyg būtumėte koncerte ar įrašų studijoje. Muzika dar niekada nebuvo tokia įtraukianti ir tokia tikra, kaip su „360 Reality Audio“. NW-ZX500 serijos gaminiai leidžia mėgautis „360 Reality Audio“.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Su didelės raiškos garsu suderinamas NW-ZX500 yra tiksliai sukurtas atkurti visiškai autentišką garsą iš įvairių muzikos šaltinių. Naudodamiesi „Android™“ ir „Wi-Fi“ galite mėgautis savo mėgstamiausiomis transliacijomis ir muzikos programomis pačiame „Walkman®“ arba prijungę prie kompiuterio pasiekti savo muzikos kolekciją. Klausytis mėgstamiausių garsų dar niekada nebuvo taip paprasta.
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • „S-Master HX™“ skaitmeninis stiprintuvas užtikrina puikią garso kokybę

  • DSEE HX™ konvertavimas į didesnę raišką – atkuriama suglaudintų failų kokybė

  • 4,4 φ subalansuota išvestis užtikrina mažesnį triukšmą ir aiškesnį garsą

  • Srautu leiskite ir atsisiųskite muziką per „Wi-Fi“ naudodami mėgstamiausias „Android“ programas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka