ZX SERIJOS „WALKMAN®“ ZX2

Visi techniniai duomenys ir funkcijos

NW-ZX2

RMK

€ 1 259,00

(įsk. PVM)

Dydis ir svoris

Matmenys (P x A x G) (mm)
6,5 x 13,1 x 1,8 cm
Svoris
235 g

Kas sudaro komplektą

  • USB kabelis
  • Odinis nešiojimo dėklas
  • Skyriklis
  • Greito paleidimo vadovas
Placeholder

Maitinimas

Akumul. pastoviam muzikos leidimui
33 val. (didelė raiška), 60 val. (MP3)
Įkrovos trukmė (visiškai įkrauta)
4,5 val.

Saugojimo laikmenos

Atminties dydis
128 GB

Prijungiamumas

USB jungtis
Didelės spartos USB (suderinamas su USB 2.0)
WM-PORT
22 kontaktai
Belaidžio tinklo funkcijos
NFC, „Bluetooth®“, „Wi-Fi®“
Įvesčių ir išvesčių lizdai
Stereofoninė mažoji jungtis, WM-PORT, „microSD“ lizdas

Atkūrimas ir vaizdavimas

„Dynamic Normaliser“
Taip
Clear Bass
Taip
DSEE HX
Taip
Glodintuvas
Taip
Ekrano raiška
854 x 480 (FWVGA)
Ekrano tipas
TFT spalvoto vaizdo ekranas
Ekrano dydis (coliais)
4" (10,2 cm)
MP3
Taip
WMA (Ne DRM)
Taip
WMA (DRM)
Taip
AAC-LC (Ne DRM)
Taip
Linijinis PCM
Taip
Nuotraukų atkūrimas
JPEG, PNG
MPEG4
Taip
AVC (H.264/AVC)
Taip
WMV 9
Taip
Garso efektai
ClearAudio+, DSEE HX, Erdvinis garsas, Vienodinuvas (5 juostų), švarūs bosai, „Dynamic Normalizer“
Garso atkūrimas
AAC (ne DRM), AIFF, ALAC, DSD, FLAC, HE-AAC, Linijinis PCM, MP3, WMA (Ne DRM)
Vaizdo atkūrimas
AVC (H.264/AVC), MPEG4, WMV 9

Programinė įranga

Operacinė sistema
„Android“ platforma
Sistemos reikalavimai
Microsoft Windows® 8, „Mac OS® X“ (v10.6 ar naujesnė), „Windows Vista®“ (SP2 ar naujesnė), „Windows® 7“ (SP1 ar naujesnė)
Ekranas
Jutiklinis ekranas

Spalvų parinktys

black

Funkcijos

ZX serijos „Walkman®“ ZX2 nuotrauka

Didelės raiškos garso technologija – itin kokybiškas garsas

Mėgaukitės skaitmenine muzika didelės raiškos garso formatu. Muzika įrašoma didesne sparta nei CD diskuose, padidinamas garso elementų skaičius per vieną sekundę ir spartos bitais tikslumas kiekviename šių elementų, todėl didelės raiškos garsas tiksliai perteikia atlikėjo įrašytą muziką. Išgirsite kiekvieną atokvėpį ar pastebėsite net menkiausią judesį – tiesiog jaudinanti patirtis.

ZX serijos „Walkman®“ ZX2 nuotrauka

„S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas: didžiausias garso tikslumas

Mėgaukitės geriausiais didelės raiškos garso privalumais, perteikiamais „S-Master HX“ skaitmeniniu stiprintuvu. Naudodamas supaprastintą ir visiškai skaitmeninį signalo kelią, „S-Master HX“ atkuria subtilius niuansus ir platų didelės raiškos formatų dažnių diapazoną. Skirtingai nei įprasti stiprintuvai, jis išlaiko skaitmeninį signalą iki pat garsiakalbio išvesties – taip išvengiama iškraipymų ir didelės raiškos garsas atkuriamas taip, kaip numatė atlikėjas.

ZX serijos „Walkman®“ ZX2 nuotrauka

DSEE HX atkuria jūsų muzikos failus

Aukštesnė nei CD kokybė. DSEE HX sistema, paremta mūsų sukurta DSEE technologija, konvertuoja į didesnę raišką suglaudintus garso failus iki didelės raiškos garsui artimo lygio. Atkurdama subtiliausius originalaus įrašo niuansus, kurie dingo suglaudinimo procese, DSEE HX sistema visą jūsų muziką perteikia sodriu, studijos kokybės garsu.

ZX serijos „Walkman®“ ZX2 nuotrauka

„ClearAudio+“ – kokybiškesnė muzika

Unikali „Sony“ technologija „ClearAudio+“ automatiškai sureguliuoja garso nustatymus, kad garsas būtų tiesiog jaudinantis. Suvienijus patirtį ir žinias skaitmeninių signalų apdorojimo srityje, „ClearAudio+“ optimizuoja garso formatus, kad nuolat būtų atkuriamas aiškus ir kokybiškas garsas, nesvarbu, kokios muzikos klausotės.

ZX serijos „Walkman®“ ZX2 nuotrauka

„Direct Stream Digital“ (DSD) didelės raiškos garso atkūrimas 

Mėgaukitės studijos kokybės garsu naudodami „Direct Stream Digital“ (DSD) garso kodeką, kuris yra specialiai sukurtas didelės raiškos garsui. Šis 1 bito formatas naudoja labai didelio dažnio srauto 1 ir 0, kad garso bangos būtų atkurtos didesne raiška, nei tai daro standartiniai kodekai. Rezultatas – aiškesnis, švaresnis didelės raiškos garsas.

ZX serijos „Walkman®“ ZX2 nuotrauka

Aukščiausios kokybės „Bluetooth®“ transliavimas: LDAC

„Sony“ sukurtas „Bluetooth®“ LDAC kodekas perkels jūsų muzikos transliavimą į naują lygį. Jis palaiko iki trijų kartų didesnę bitų perdavimo spartą nei įprastas „Bluetooth®“ transliavimas. 96 kHz diskretizacijos dažnis ir dar efektyvesnis CD kokybės belaidžio garso kodavimas. 

ZX serijos „Walkman®“ ZX2 nuotrauka

Didelio skaidrumo garsas išgaunamas specialių takto generatorių

Du specialūs takto generatoriai (vieno diskretizacijos dažniai 44,1 kHz, 88,2 kHz ir 176,4 kHz (CD/DSD), o kito 48 kHz, 96 kHz ir 192 kHz) užtikrina visiškai sinchronizuotą demoduliaciją ir išgauna skaidrų garsą bei neprilygstamus rezultatus, nesvarbu, koks skaitmeninio turinio šaltinis naudojamas.

ZX serijos „Walkman®“ ZX2 nuotrauka

Aukštos kokybės komponentai ir medžiagos 

Mažos varžos detalės, tokios, kaip pastorintos vario folijos (35 µm) spausdinta plokštė, vario be deguonies priemaišų (OFC) laidas ir itin grynas bešvinis lydmetalis, užtikrina aiškų garsą. Ausinių išvestyje įrengto LC (induktyvumo-talpumo) filtro didelių apvijų rezistorius sumažina iškraipymus ir pasižymi maža varža, o MELF tipo rezistoriai ir plėveliniai kondensatoriai sumažina triukšmus. Kartu šie elementai padeda NW-ZX2 „Walkman®“ išgauti didesnės raiškos garsą.

Įvairūs muzikos formatai

NW-ZX2 palaiko didelės raiškos garso formatus ir tokius populiarius formatus, kaip MP3, WAV, AIFF, WMA, AAC, HE-ACC, FLAC, ALAC.

ZX serijos „Walkman®“ ZX2 nuotrauka

CLEAR BASS: tvirti ir galingi žemieji dažniai

Net leidžiant dideliu garsumu, CLEAR BASS funkcija užtikrina tvirtus žemuosius dažnius be iškraipymų. maitinimas. 

ZX serijos „Walkman®“ ZX2 nuotrauka

VPT: gilus garsas, užtikrinantis dalyvavimo įspūdį

VPT („Virtual Phones™“ technologija) atkuria tikrovišką garso erdvę per ausines. .Rinkitės parinktis studija, klubas, koncertų salė arba matrica. 

ZX serijos „Walkman®“ ZX2 nuotrauka

Mobiliesiems skirtas „TRILUMINOS“ ekranas: ryškus tikroviškas vaizdas

Nuostabus vaizdo perteikimas su subtiliai, sodriai ir natūraliai atkuriamomis spalvomis. Todėl „TRILUMINOS®“ ekranas yra tarsi mobilusis „BRAVIA®“ televizorių papildinys, optimizuotas mobiliai naudoti suderinus ryškias spalvas su mažomis energijos sąnaudomis.

ZX serijos „Walkman®“ ZX2 nuotrauka

„OptiContrast“ ekranas perteikia sodrią juodą spalvą

„OptiContrast“ ekranas, taip pat originaliai sukurtas „BRAVIA®“ televizoriams, perteikia ryškesnį ir kontrastiškesnį vaizdą. Sodresnė juoda ir ryškesnė balta spalva suteikia vaizdui gylio ir dalyvavimo pojūtį. Net šviesiame kambaryje ir lauke jis sumažina atspindžius ir atkuria aiškų vaizdą.

ZX serijos „Walkman®“ ZX2 nuotrauka

Intuityvi liečiamojo ekrano „Android™“ sąsaja

NW-ZX2 įdiegta „Android™“ 4.2 versija, todėl jis veikia kaip išmanusis įrenginys. Valdydami liečiamuoju ekranu galite atsiųsti programas iš „Google Play™“ ir žaisti žaidimus, peržiūrėti naujausius populiarius interneto vaizdo įrašus bei pritaikyti įrenginį pagal savo poreikius.

ZX serijos „Walkman®“ ZX2 nuotrauka

Klausykitės muzikos vienu palietimu

Įdiegus NFC (artimo lauko ryšio) technologiją, nebereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Tiesiog pridėkite išmanųjį telefoną ar kitą įrenginį* su NFC funkcija prie ant korpuso esančios N žymos ir paleiskite muziką. Neturite NFC? Ne bėda. Įrenginius galite susieti ir rankiniu būdu „Bluetooth®“ nustatymuose. *Žr. suderinamų įrenginių sąrašą

Rasti suderinamus įrenginius