PREMIUM

Didelės raiškos garso „Walkman®“

NW-ZX100 Series
Didelės raiškos garso „Walkman®“ nuotrauka

128 GB

NW-ZX100HN

RMK

€ 720,00

(įsk. PVM)
Didelės raiškos garso „Walkman®“ vaizdai
Didelės raiškos garso „Walkman®“ vaizdai
Didelės raiškos garso „Walkman®“ vaizdai
Didelės raiškos garso „Walkman®“ vaizdai
Didelės raiškos garso „Walkman®“ vaizdai
Didelės raiškos garso „Walkman®“ vaizdai
Didelės raiškos garso „Walkman®“ vaizdai
Didelės raiškos garso „Walkman®“ vaizdai

Funkcijos

Didelės raiškos garsas – išskirtinė garso kokybė

Mėgaukitės skaitmenine muzika didelės raiškos garso formatu. Muzika įrašoma didesne sparta nei CD diskuose, padidinamas garso elementų skaičius per vieną sekundę ir spartos bitais tikslumas kiekviename šių elementų, todėl didelės raiškos garsas tiksliai perteikia atlikėjo įrašytą muziką. Išgirsite kiekvieną atokvėpį ar pastebėsite net menkiausią judesį – tiesiog jaudinanti patirtis.

Naudojantis triukšmą slopinančiomis ausinėmis svarbiausia muzika

Su NW-ZX100 serija gaunate ir triukšmą slopinančias ausines , todėl galėsite visiškai atsiriboti nuo garsų aplink jus. Atsižvelgdami į jus supančią aplinką galite rinktis iš įvairių nustatymų ir pasinerti į muziką, nes triukšmą slopinančios ausinės pašalina aplinkos triukšmą, kad girdėtumėte tik muziką.

Aukštos kokybės komponentai – aukštos kokybės garsas

NW-ZX100 montuojama atnaujinta grandinė, kuri optimaliai sureguliavus padeda atkurti išskirtinai švarų ir kokybišką garsą. Itin tvirtas rėmas bei didesnė lydinio pilnutinė varža ir mažos dielektrinės skvarbos plokštė – visa tai leidžia klausytis jaudinančio garso keliaujant.

„Direct Stream Digital“ (DSD) didelės raiškos garso atkūrimas

Mėgaukitės studijos kokybės garsu naudodami „Direct Stream Digital“ (DSD) garso kodeką, kuris yra specialiai sukurtas didelės raiškos garsui. Šis 1 bito formatas naudoja labai didelio dažnio srauto 1 ir 0, kad garso bangos būtų atkurtos didesne raiška, nei tai daro standartiniai kodekai. Rezultatas – aiškesnis, švaresnis didelės raiškos garsas.

„S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas: didžiausias garso tikslumas

Mėgaukitės geriausiais didelės raiškos garso privalumais, perteikiamais „S-Master HX“ skaitmeniniu stiprintuvu. Naudodamas supaprastintą ir visiškai skaitmeninį signalo kelią, „S-Master HX“ atkuria subtilius niuansus ir platų didelės raiškos formatų dažnių diapazoną. Skirtingai nei įprasti stiprintuvai, jis išlaiko skaitmeninį signalą iki pat garsiakalbio išvesties – taip išvengiama iškraipymų ir didelės raiškos garsas atkuriamas taip, kaip numatė atlikėjas.

DSEE HX atkuria jūsų muzikos failus

Aukštesnė nei CD kokybė. DSEE HX sistema, paremta mūsų sukurta DSEE technologija, konvertuoja į didesnę raišką suglaudintus garso failus iki didelės raiškos garsui artimo lygio. Atkurdama subtiliausius originalaus įrašo niuansus, kurie dingo suglaudinimo procese, DSEE HX sistema visą jūsų muziką perteikia sodriu, studijos kokybės garsu.

Atmintį galite padidinti, todėl grojaraštis niekada nesibaigs

Be 128 GB išplečiamos NW-ZX100 serijos atminties, šiame grotuve yra ir „microSD“ kortelės lizdas, todėl į kelionę galėsite pasiimti dar didesnę muzikos įrašų kolekciją.

Dėl ilgiau veikiančios baterijos klausysitės ilgiau

Kelionėje niekada nesibaigs energija. Klausantis MP3 įrašų NW-ZX100 energijos pakanka net 70 val., o atkuriant FLAC įrašus – 45 val., todėl išvykus iš namų nereikės ieškoti kroviklio.

Įvairūs muzikos formatai

NW-ZX100 serija palaiko didelės raiškos garso formatus bei populiarius formatus, pavyzdžiui, MP3, WAV, AIFF, WMA, AAC, HE-ACC, FLAC ir ALAC.

NFC vieno lietimo funkcija – ryšys akimirksniu

Įdiegus artimo lauko ryšio (NFC) technologiją, nebereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Tiesiog pridėkite įrenginį su NFC funkcija prie kito įrenginio N žymės, kad lengvai ir greitai užmegztumėte ryšį, ir leiskite muziką per „Bluetooth®“. Neturite NFC? Ne bėda. Galite rankiniu būdu prisijungti per „Bluetooth®“, naudodamiesi įrenginio nustatymų meniu.

Aukščiausios kokybės „Bluetooth®“ transliavimas: LDAC

„Sony“ sukurtas „Bluetooth®“ LDAC kodekas perkels jūsų muzikos transliavimą į naują lygį. Jis palaiko iki trijų kartų didesnę bitų perdavimo spartą nei įprastas „Bluetooth®“ transliavimas. 96 kHz diskretizacijos dažnis ir dar efektyvesnis CD kokybės belaidžio garso kodavimas.

Specifikacijos

NW-ZX100 serijos didelės raiškos garso „Walkman®“ panaudota aukščiausios klasės grandinė, ištobulintas aliuminio korpusas ir triukšmo slopinimo technologija, todėl visą dėmesį galėsite skirti tik muzikai.
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • DSEE HX konvertavimas į didesnę raišką – atkuriama suglaudintų failų kokybė

  • „S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas užtikrina puikią garso kokybę

  • 128 GB išplečiama atmintis

  • Pridedamos triukšmą slopinančios ausinės

Atminties dydis
128 GB
Ekrano dydis (coliais)
3" (7,6 cm)
Ekrano raiška
400 x 240 (WQVGA)
BATERIJOS NAUDOJIMO LAIKAS – NUOLATINIS MUZIKOS ATKŪRIMAS (SU MUZIKOS PROGRAMĖLE)
45 val. (didelės raiškos garso įrašų), 70 val. (MP3)
Svoris
145 g
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka