PREMIUM

„A50 Walkman®“ A serija

NW-A50 SERIES
„A50 Walkman®“ A serija nuotrauka

redgoldgreenblueblack

16 GB

NW-A55L

RMK

€ 201,70

(įsk. PVM)
„A50 Walkman®“ A serija vaizdai
„A50 Walkman®“ A serija vaizdai
„A50 Walkman®“ A serija vaizdai
„A50 Walkman®“ A serija vaizdai
„A50 Walkman®“ A serija vaizdai
„A50 Walkman®“ A serija vaizdai
„A50 Walkman®“ A serija vaizdai
„A50 Walkman®“ A serija vaizdai
„A50 Walkman®“ A serija vaizdai
„h.ear“ logotipas
„Hear Your Colours“

Suteikite savo gyvenimui darnos su „h.ear“ asortimento spalvomis. Penki unikalūs atspalviai sklandžiai prisitaiko prie jūsų stiliaus ir jūsų pasaulio.

Jūsų stilius. Geresnis garsas.

Aukščiausios klasės konstrukcijos NW-A50 išsiskiria nepaprasta aukštos raiškos garso kokybe bei kokybės pagerinimu su DSEE HX ir „Vinyl Processor“.

Harmoningos spalvos

Naujojo „h.ear“ asortimento spalvos idealiai tinka jūsų gyvenimo būdui.. Tonai dera su visu spektru atspalvių ir įvairiausių spalvų. Derinkite ausines su mėgstama apranga, ir jums pavyks sukurti harmoningą įvaizdį be didelių pastangų.

Pajuskite skirtumą
„Hi-Resolution Audio“ logotipas su 24 bitų ir 16 bitų piktogramomis

Perduodama 3,2 karto daugiau duomenų

Didelės raiškos garso galimybės užtikrina išties autentišką garsą

Išgirskite kaip atlikėjas dainuoja tiesiai priešais jus kokybiškesniu nei CD kokybės didelės raiškos garsu, kuris nuosekliai atkuria subtiliausius studijos kokybės garso niuansus.

DSD piktograma
 DSD atkūrimas

Mėgaukitės DSD garso formato failų natūraliu skambesiu ir tiksliomis detalėmis dėl aukštos kokybės PCM konvertavimo, kurį atlieka NW-A50 serijos įrenginiai.

DSEE HX logotipas
Garso raiškos didinimas su DSEE HX 

Grąžinkite visą pirminę raišką net labiausiai suglaudintiems garso formatams su pažangiu DSEE HX procesoriumi, kuris naudoja DI tiksliai išanalizuoti dainą, instrumentus ir muzikos žanrus. 

S-Master HX™ piktograma
„S-Master HX™“ didelės raiškos garsui 

Visomis muzikos subtilybėmis leis mėgautis „S-Master HX™“, kuris sumažina iškraipymą ir triukšmą bei atkuria didelės raiškos garsą maksimalia kokybe.

Preciziška konstrukcija užtikrina aukščiausios kokybės garsą
Tvirtas apdoroto aliuminio korpusas užtikrina geresnę garso kokybę

Aukštos kokybės apdoroto aliuminio korpusas yra ypač tvirtas, todėl užtikrinama maža varža ir aiškus, stabilus garsas bei tvirti žemieji dažniai.

Pažangus lydmetalis, kuriame yra aukso, užtikrina aiškesnį garsą

Išskirtinis aukso laidumas užtikrina minimalius signalo nuostolius. Aiškiam garsui ir balsui aukščiausios klasės, garso aparatūrai pritaikytas bešvinis kontaktas su nedideliu kiekiu aukso sujungia NW-A50 elektroniką su akumuliatoriumi. 

Kontaktas su auksu
Paauksuota plokštė
PAAUKSUOTA PLOKŠTĖ
Kontaktų spyruoklės
kontaktų spyruoklės
Paauksuota plokštė ir kontaktų spyruoklės mažai varžai

Integruota NW-A50 plokštė ir kontaktų spyruoklės, jungiančios plokštę su tekintu aliuminio korpusu, yra paauksuotos. Tai lemia galingus žemuosius dažnius ir raiškų vidutinį dažnį.

Stilingas grakštus dizainas, šiuolaikiški mygtukai

Naujojo NW-A50 patogus suimti grakštus kokybiškas aliuminio korpusas telpa rankoje. Paprastais naudoti šoniniais mygtukais galima lengvai valdyti muziką. Leidimo / pristabdymo, muzikos pasirinkimo ir garsumo mygtukai šoniniame skydelyje suformuoti ir išdėstyti lengvam naudojimui net nežiūrint. 

Senasis mygtukų dizainas
ANKSTESNIS DIZAINAS
Naujasis korpuso ir mygtukų dizainas
NAUJASIS KORPUSAS IR MYGTUKAI
LDAC BLUETOOTH® piktograma
Geresnė BLUETOOTH® transliacijos kokybė 

LDAC™ naudojamas įprastas BLUETOOTH® ryšys, bet maks. duomenų perdavimo greitis siekia iki 990 kbps – apie triskart daugiau nei kitų garso profilių. Dėl to belaidžiu ryšiu galima klausytis originalui artimos kokybės įrašų. Visiškas suderinamumas su „aptX™“ HD garso formatu bus galimas atnaujinus programinę aparatinę įrangą.

Triukšmo slopinimas nutildo išorinius garsus

Norite netrukdomi klausytis melodijų? Įjunkite triukšmo slopinimo funkciją ir ausinės IER-NW500N/NE, suderinamos su NW-A50 serijos gaminiais, nuslopins išorinius garsus. 

Aplinkos garso režimu galite girdėti svarbiausius garsus

Naudodami suderinamas ausines IER-NW500N/NE pasirinkite aplinkos garso režimą ir klausydamiesi muzikos girdėsite išorinius garsus.

USB DAC funkcija
Muzika leidžiama iš kompiuterio skamba netgi geriau su USB DAC funkcija 

Naudokitės NW-A50 serija kaip USB DAC (skaitmeninio-analoginio signalo konverteriu) susiedami jį su asmeniniu arba „Mac“ kompiuteriu. Prijungta ir aktyvinta pridedamu USB laidu NW-A50 serija apdoroja garsą gerai suderintu aparatiniu procesoriumi vietoje kompiuterio. 

LDAC piktograma
BLUETOOTH® režimas skirtas suteikti galingą skambesį telefonui

Transliuokite muziką per NW-A50 „Bluetooth®“ ryšiu ir išmaniojo telefono jungtimi, kad suteiktumėte savo muzikai NW-A50 kokybės. Mėgstami kūriniai skambės geriau su „S-Master HX“ ir DSEE HX raiškos didinimu ir „Vinyl Processor“ bei vienodintuvu.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Neįtikėtinas didelės raiškos garso tikroviškumas ir jūsų gyvenimo būdą atitinkančios spalvos leis perkelti muziką į kitą lygį. NW-A50 yra preciziškai sukonstruotas iš kokybiškų dalių, tokių kaip tvirtas apdoroto aliuminio korpusas ir garsui pritaikytas bešvinis lydmetalis, padengtas auksu, todėl garsas itin aiškus. Patobulinta DSEE HX technologija atkuria prarastas detales suglaudintuose garso failuose ir galima srautu perduoti garsą per BLUETOOTH® su LDAC išsaugant detales kiekviename kūrinyje.
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • „S-Master HX™“ skaitmeninis stiprintuvas užtikrina puikią garso kokybę

  • „DSEE HX“ DI analizuoja dainos tipą ir atkuria suglaudintus garso failus

  • BLUETOOTH® technologija su LDAC išlaiko belaidžiu būdu perduodamo garso kokybę

  • BLUETOOTH® imtuvo funkcija

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka