NW-A40 serija

Jūsų stilius. Geresnis garsas.

NW-A40 serijos gaminiai yra unikalių h.ear spalvų, derančių prie jūsų stiliaus. Mėgaukitės puikiai skambančiu didelės raiškos garsu ir patobulinta BLUETOOTH® transliacija su LDAC™.

PREMIUM

A serijos „Walkman®“ A40

NW-A40 SERIES
A serijos „Walkman®“ A40 nuotrauka

redgoldgreenblueblack

16 GB

NW-A45

Kaina nenurodyta

16 GB su ausinėmis

NW-A45HN

Kaina nenurodyta

„h.ear“ asortimentas
Hear Your Colors

Suteikite savo gyvenimui darnos su „h.ear“ asortimento spalvomis. Penki unikalūs atspalviai sklandžiai prisitaiko prie jūsų stiliaus ir jūsų pasaulio.

Harmoningos spalvos

Naujojo „h.ear“ asortimento spalvos idealiai tinka jūsų gyvenimo būdui.. Tonai dera su visu spektru atspalvių ir įvairiausių spalvų. Derinkite ausines su mėgstama apranga, ir jums pavyks sukurti harmoningą įvaizdį be didelių pastangų.

Pažvelkite iš arčiau

Apžiūrėkite „h.ear“ asortimentą iš visų pusių ir atraskite jo dizaino savybes patys.

Pajuskite skirtumą
Tikrai autentiškas garsas

Mėgaukitės subtiliausiais studijos kokybės didelės raiškos garso, kokybiškesnio nei CD, niuansais. Aistra muzikai sujungia visus komponentus – nuo signalo iki garsiakalbio – todėl atrodo, kad atlikėjas kūrinius atlieka tiesiai prieš jus. 

Didelės raiškos garsas

Perduodama 3,2 karto daugiau duomenų

DSD
Mėgaukitės DSD atkūrimu

Mėgaukitės DSD garso formato failų natūraliu skambesiu ir tiksliomis detalėmis dėl aukštos kokybės PCM konvertavimo, kurį atlieka NW-A40 serijos įrenginiai.

DSEE HX
Atkurkite aiškius muzikos garsus

DSEE HX™ atkuria glaudinant prarastus plataus diapazono garsus, todėl skaitmeninės muzikos failų garsas yra sodrus ir natūralus. 

S-Master HX
Mėgaukitės didelės raiškos garsu

Didelės raiškos garsui optimizuotas skaitmeninis stiprintuvas „S-Master HX™“ mažina iškraipymą ir triukšmą, leidžia mėgautis visais muzikos subtilumais. 

Preciziška konstrukcija užtikrina aukščiausios kokybės garsą
Naujas lydmetalis padidina garso aiškumą

Aukštos kokybės bešvinis lydmetalis sukuria efektyvesnes elektronines jungtis tarp komponentų, įskaitant stiprintuvą „S-Master HX™“. Kaskart paspaudę atkūrimo mygtuką mėgaukitės grynesniu garsu ir aiškesniu vokalu.

Naujoviškas litavimas
SENASIS LYDMETALIS
Naujoviškas litavimas
NAUJASIS LYDMETALIS
Naujoji grandynų plokštė
SENOJI GRANDYNŲ PLOKŠTĖ
Naujoji grandynų plokštė
NAUJOJI GRANDYNŲ PLOKŠTĖ
Nauja grandynų plokštė, kad žemieji dažniai būtų aiškūs ir sodrūs

Grandynų plokštė buvo optimizuota, kad pagerėtų elektros srautas ir maitinimo tiekimas būtų stabilus. Todėl garsas tampa aiškesnis, o žemieji dažniai skamba aiškiai ir sodriai.

Geresnis įrašų leidimas per „Bluetooth“

LDAC™ naudojamas įprastas BLUETOOTH® ryšys, bet maks. duomenų perdavimo greitis siekia iki 990 kbps – apie triskart daugiau nei kitų garso profilių. Dėl to belaidžiu ryšiu galima klausytis originalui artimos kokybės įrašų. Visiškas suderinamumas su „aptX™“ HD garso formatu bus galimas atnaujinus programinę aparatinę įrangą.

Daugiau būdų klausytis
Triukšmo slopinimas nutildo išorinius garsus

Norite netrukdomi klausytis melodijų? Įjunkite triukšmo slopinimo funkciją ir ausinės IER-NW500N/NE, suderinamos su NW-A40 serijos gaminiais, nuslopins išorinius garsus.

Aplinkos garso režimu galite girdėti svarbiausius garsus

Naudodami suderinamas ausines IER-NW500N/NE pasirinkite aplinkos garso režimą ir klausydamiesi muzikos girdėsite išorinius garsus.

DAC
Naudokite NW-A40 įrenginį kaip skaitmeninių garso įrašų keitiklį

USB laidu prijungtas NW-A40 serijos įrenginys pats atlieka gerai sureguliuotą apdorojimą, konvertuodamas kompiuterio garso signalą, kad būtų išgaunamas geresnės kokybės garsas.

Suderinamumas su MQA
Leidžia ir atkoduoja MQA™ muzikos failus

NW-A40 serijos įrenginiai suderinami su MQA™ formato failais, gali juos leisti bei dekoduoti, todėl galite klausytis dar daugiau nesuprastėjusios kokybės muzikos.

Daugiau ranka pasiekiamos muzikos
Išplečiama 16 GB atmintis
Galimybė padidinti atmintį

NW-A40 serijos įrenginiuose yra 16 GB vidinės atminties, o įdėję „Micro SD“ kortelę vietos turėsite dar daugiau.

45 val. veikianti baterija
Greitesnis įkrovimas, ilgesnis klausymasis

Dėl greitai įkraunamos baterijos klausymosi laikas trunka iki 45 valandų, todėl galėsite klausytis muzikos ištisą dieną.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Išsirinkę sau artimos spalvos įrenginį mėgaukitės puikia garso kokybe. Dėl didelės raiškos garso technologijos muziką girdėsite tokią, kokią ją sukūrė atlikėjas, o dėl pažangios grandynų plokštės ir audiofilams priimtiną kokybę užtikrinančio bešvinio lydmetalio garsas bus itin aiškus. Naudokitės belaidžiu ryšiu – transliavimas per BLUETOOTH® su LDAC išsaugo tikslias kiekvieno įrašo detales, o naudodami NFC™ galite paprastai užmegzti ryšį vienu palietimu.
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • „S-Master HX™“ (CXD3778GF) skaitmeninis stiprintuvas užtikrina puikią garso kokybę

  • DSEE HX™ konvertavimas į didesnę raišką – atkuriama suglaudintų failų kokybė

  • Paprasta prijungti per BLUETOOTH®, naudojant NFC™ vieno palietimo funkciją

  • Skaitmeninis triukšmo slopinimas ir aplinkos garso režimas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka