NW-A30 serija

Daugiau jums patinkančios muzikos

Mėgaukitės nesibaigiančiais savo mėgstamų melodijų grojaraščiais su naujuoju „Walkman®“. Didelės raiškos garsas, stulbinamas dizainas – NW-A30 serija atrodo taip pat gerai, kaip ir skamba. 

MP3 GROTUVAI

A serijos „Walkman®“ A30

NW-A30 SERIES

A serijos „Walkman®“ A30 nuotrauka

redpinkyellowblueblack

16 GB

NW-A35

Kaina nenurodyta

16 GB su ausinėmis

NW-A35HN

Kaina nenurodyta

„h.ear“ logotipas

„Hear Your Colours“

„Sony h.ear“ asortimente puikia dera didelės raiškos garsas ir išraiškingas, išskirtinis dizainas. Ryškios spalvos dabar atrodo geriau. 

Išreikškite save garsu

Dėl stilingų spalvų, rafinuotų medžiagų ir išskirtinio dizaino NW-A30 serija išties unikali. Raskite sau tinkamiausią.  

Minimalistinis dizainas

Paprastumo įkvėpta NW-A30 serija – tai puikus pavyzdys, parodantis, kad mažiau yra daugiau. Aiškios linijos ir paprastos formos tikrai derės prie jūsų asmeninio stiliaus.

Media Object

Peržiūrėti vaizdo įrašą

Nepakartojamos spalvos

NW-A30 serijos įrenginiai yra įvairių stilingų spalvų – kiekviena iš jų buvo kruopščiai atrinkta atsižvelgiant į asmenybę. Kuri spalva jums labiausiai tinka?

  • Geltonos citrinos
  • Mėlynai žalia
  • Juodos anglies
  • Tamsaus raudonumo rausva
  • Ryškiai raudona
Jutiklinis ekranas

Intuityvus ekranas

Aukštos kokybės 7,9 cm (3,1 in) ekranas jautrus lietimui, todėl lengvai pasieksite funkcijas tiesiog palietę piktogramą. Jis toks intuityvus, kad jūs tikriausiai jau žinote, kaip jį naudoti. 

Girdėkite tik reikiamus garsus

Pridedamos triukšmą slopinančios ausinės

Pasinerkite į garsą su NW-A30 serijos išskirtinėmis susietomis triukšmą slopinančiomis ausinėmis. Nuslopinkite trukdžius ir sutelkite dėmesį tik į muziką.  

Čia susitinka išskirtinis stilius ir aukščiausia garso kokybė

Išgirskite kiekvieną garsą

Mėgaukitės studijos kokybės garso niuansais didelės raiškos garsu, kurio kokybė geresnė nei CD. Aistra muzikai suvienija visus komponentus – pradedant signalu, baigiant garsiakalbiais, todėl atrodo, kad atlikėjo klausytumėte čia pat.

Didelės raiškos garsas
DSEE HX

DSD atkūrimas

Mėgaukitės aukštos kokybės atkūrimu, kai PCM (kodinė impulsinė moduliacija) konvertuoja turinį, kad jis prilygtų švelnaus garso DSD originalui.

S-Master HX

S-Master HX

„S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas sumažina iškraipymus ir triukšmą plačiame dažnių diapazone, kad garsas būtų sodrus ir galingas.

DSD

DSEE HX

Štai, ko jums reikėjo. DSEE HX konvertuoja jūsų muziką į beveik didelės raiškos kokybę.Geriausios transliacijos per „Bluetooth“

Mėgaukitės aukštos kokybės muzikos transliacija naudodami mūsų aukštos kokybės belaidžio ryšio kodeką LDAC. 3 kartus didesnis bitų srautas, nei standartinio „Bluetooth®“, užtikrins aukštesnę visos jūsų muzikos kokybę.

Maitinimo elementų veikimo trukmė

Ilga maitinimo elementų veikimo trukmė

Mėgaukitės iki 45 valandų grojimo laiku dėl pailginto baterijos naudojimo laiko. Praleiskite mažiau laiko įkraudami ir daugiau laiko klausydamiesi savo mėgstamos muzikos

Atmintis

Daugiau grojaraščių

NW-A30 serijoje yra išplečiama atminties talpa. Tiesiog įstatykite „microSD“ kortelę, ir muzikos niekada nepritrūks.  

Techniniai duomenys ir funkcijos
Mėgaukitės nesibaigiančiais savo mėgstamų melodijų grojaraščiais su naujuoju „Walkman®“. Didelės raiškos garsas ir stulbinamas dizainas – NW-A30 serija atrodo taip pat gerai, kaip ir skamba.
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • DSEE HX konvertavimas į didesnę raišką – atkuriama suglaudintų failų kokybė

  • „S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas užtikrina puikią garso kokybę

  • Paprastas prijungimas per „Bluetooth®“ naudojant NFC vieno palietimo technologiją

  • Pridedamos triukšmą slopinančios ausinės

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka