PREMIUM

A serijos „Walkman®“ A30

NW-A30 SERIES
A serijos „Walkman®“ A30 nuotrauka

redpinkyellowblueblack

16 GB

NW-A35

Kaina nenurodyta

16 GB su ausinėmis

NW-A35HN

Kaina nenurodyta

A serijos „Walkman®“ A30 vaizdai
A serijos „Walkman®“ A30 vaizdai
A serijos „Walkman®“ A30 vaizdai
A serijos „Walkman®“ A30 vaizdai
A serijos „Walkman®“ A30 vaizdai
A serijos „Walkman®“ A30 vaizdai
A serijos „Walkman®“ A30 vaizdai
A serijos „Walkman®“ A30 vaizdai

Funkcijos

Minimalistinis dizainas

Paprastumo įkvėpta NW-A30 serija – tai puikus pavyzdys, parodantis, kad „mažiau reiškia daugiau“. Aiškios linijos ir paprastos formos tikrai derės prie jūsų asmeninio stiliaus. 

Nepakartojamos spalvos

NW-A30 serijos įrenginiai yra įvairių stilingų spalvų – kiekviena iš jų buvo kruopščiai atrinkta atsižvelgiant į asmenybę.

Intuityvus ekranas

Aukštos kokybės 7,9 cm (3,1 in) ekranas jautrus lietimui, todėl lengvai pasieksite funkcijas tiesiog palietę piktogramą. Jis toks intuityvus, kad jūs tikriausiai jau žinote, kaip jį naudoti. 

Girdėkite tik reikiamus garsus

Pasinerkite į garsą su NW-A30 serijos išskirtinėmis susietomis triukšmą slopinančiomis ausinėmis. Nuslopinkite trukdžius ir sutelkite dėmesį tik į muziką. *Priklauso nuo įsigyto modelio. Prie NW-A35 ausinės nepridedamos.

Išgirskite kiekvieną garsą

Mėgaukitės studijos kokybės garso niuansais didelės raiškos garsu, kurio kokybė geresnė nei CD. Aistra muzikai suvienija visus komponentus – pradedant signalu, baigiant garsiakalbiais, todėl atrodo, kad atlikėjo klausytumėte čia pat.

DSD atkūrimas

Mėgaukitės aukštos kokybės atkūrimu, kai PCM (kodinė impulsinė moduliacija) konvertuoja turinį, kad jis prilygtų švelnaus garso DSD originalui.

S-Master HX

„S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas sumažina iškraipymą ir triukšmą plačiame dažnių diapazone, kad garsas būtų sodrus ir galingas.

DSEE HX 

Štai, ko jums reikėjo. DSEE HX konvertuoja jūsų muziką į beveik didelės raiškos kokybę.

Idealios transliacijos per „Bluetooth“

Mėgaukitės aukštos kokybės muzikos transliacija naudodami mūsų aukštos kokybės belaidžio ryšio kodeką LDAC. 3 kartus didesnis bitų srautas, nei standartinio „Bluetooth®“, užtikrins aukštesnę visos jūsų muzikos kokybę.

Ilga maitinimo elementų veikimo trukmė

Dėl ilgesnio baterijos naudojimo laiko mėgaukitės muzika iki 45 val. Praleiskite mažiau laiko įkraudami ir daugiau laiko klausydamiesi savo mėgstamos muzikos

Nesibaigiantis grojaraštis

NW-A30 serijos gaminiai pasižymi išplečiama atminties talpa. Tiesiog įstatykite „microSD“ kortelę ir muzikos niekada nepritrūks.

Specifikacijos

Mėgaukitės nesibaigiančiais savo mėgstamų melodijų grojaraščiais su naujuoju „Walkman®“. Didelės raiškos garsas ir stulbinamas dizainas – NW-A30 serija atrodo taip pat gerai, kaip ir skamba.
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • DSEE HX konvertavimas į didesnę raišką – atkuriama suglaudintų failų kokybė

  • „S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas užtikrina puikią garso kokybę

  • Paprastas prijungimas per „Bluetooth®“ naudojant NFC vieno palietimo technologiją

  • Pridedamos triukšmą slopinančios ausinės

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka