PREMIUM

A100 „Walkman®“ A serija

NW-A100 SERIES
A100 „Walkman®“ A serija nuotrauka

redorangegreenblueblack

16 GB

NW-A105

RMK

€ 352,90

(įsk. PVM)
A100 „Walkman®“ A serija vaizdai
A100 „Walkman®“ A serija vaizdai
A100 „Walkman®“ A serija vaizdai
A100 „Walkman®“ A serija vaizdai
A100 „Walkman®“ A serija vaizdai
A100 „Walkman®“ A serija vaizdai
A100 „Walkman®“ A serija vaizdai
A100 „Walkman®“ A serija vaizdai
A100 „Walkman®“ A serija vaizdai
A100 „Walkman®“ A serija vaizdai
A100 „Walkman®“ A serija vaizdai
A100 „Walkman®“ A serija vaizdai
„h.ear“ logotipas
Savitas dizainas
„Hi-Res Audio“ ir „Hi-Res Audio Wireless“ logotipai
Aukštos kokybės garsas
Grandynų plokštės vaizdas
Aukščiausios kokybės inžinerija
„NW-A100 Walkman“ su atsisiuntimu ir leidimu srautu per „Wi-Fi“
Atsisiuntimas ir leidimas srautu per „Wi-Fi“
„NW-A100 Walkman“ su pagrindiniais šoniniais valdikliais
Dizainas ir naudojimo galimybės
„h.ear“ logotipas
Skirtumai mus suartina

Skirtingos naujojo „h.ear“ asortimento spalvos harmoningai dera ir sudaro netikėtus derinius, kuriuose visi elementai turi savo vietą ir papildo vieni kitus.

Harmoningos spalvos

Naujasis „h.ear“ asortimentas yra tokių spalvų, kurios puikiai tiks pagal jūsų gyvenimo būdą. Tonai dera su visu spektru atspalvių ir įvairiausių spalvų. Derinkite ausines su mėgstama apranga, ir jums pavyks sukurti harmoningą įvaizdį be didelių pastangų.

Aukštos kokybės garsas

Nuo „Hi-Res Audio“ suderinamumo iki pažangaus skaitmeninio konvertavimo, NW-A100 serijos įrenginys sukurtas taip, kad muzika skambėtų kuo geriau.

Didelės raiškos garso logotipas
Suderinamas su didelės raiškos garsu

Mėgaukitės didelės raiškos ir geresnės nei CD kokybės garsu, pajuskite subtilius studijos kokybės garso niuansus. Aistra muzikai sujungia visus komponentus – nuo signalo iki garsiakalbių, ir atrodo, lyg atlikėjo klausytumėtės čia pat.

„S-Master HX™“ logotipas
S-Master HX™ 

Visomis muzikos subtilybėmis leis mėgautis „S-Master HX™“ skaitmeninis stiprintuvas, kuris sumažina iškraipymą ir triukšmą bei atkuria didelės raiškos garsą maksimalia kokybe.

„DSEE Ultimate“ logotipas
„DSEE Ultimate™“

„DSEE Ultimate™“ naudoja DI technologiją, kad būtų atkurtos visos glaudinant garsą dažnai prarandamos garso subtilybės ir aiškūs aukšto dažnio garsai.

DSD logotipas
DSD atkūrimas

Patirkite natūralų garsą ir ryškias detales – tai užtikrina DSD garso formatai iki 11,2 MHz dėl NW-A100 serijos įrenginio aukštos kokybės PCM konvertavimo.

Belaidis didelės raiškos garsas 

Mėgaukitės aukštos raiškos garso kokybės muzika naudodami mūsų aukštos kokybės belaidžio ryšio kodeką LDAC. 3 kartus didesnis nei standartinės „BLUETOOTH®“ technologijos bitų srautas užtikrins aukštesnę visos jūsų muzikos kokybę. 

„Bluetooth®“, „NFC™“ ir „Qualcomm® aptX™ HD“ logotipai
NFC™ vieno palietimo funkcija ir „Bluetooth®“ užtikrina momentinį jungiamumą

Dėl artimojo lauko ryšio (NFC) ir belaidės „Bluetooth“ technologijos prie muzikos prisijungsite greitai ir paprastai. Suglauskite NW-A100 su įrenginiu, kuriame įjungta NFC funkcija, ir greitai bei sklandžiai prisijunkite ir pradėkite transliuoti. Nėra NFC? Junkitės per „Bluetooth“. Galimas LDAC ir aptX™ HD garso suderinamumas.

Aukščiausios kokybės inžinerija

Kiekviena NW-A100 medžiaga ir detalė buvo parinkti vienu tikslu – sukurti ypač įspūdingą klausymosi patirtį.

Tvirtas apdoroto aliuminio korpusas užtikrina geresnę garso kokybę

Aukštos kokybės apdoroto aliuminio korpusas yra ypač tvirtas, todėl užtikrinama maža varža ir aiškus, stabilus garsas bei tvirti žemieji dažniai.

Grandynų plokštė su plėveliniu kondensatoriumi
Plastikinis kondensatorius

Aukštos kokybės plėveliniai kondensatoriai naudojami sustiprinimo etape, kad NW-A100 serijos įrenginys galėtų realizuoti aiškius, erdvius aukšto dažnio garsus ir natūralų garsą.

Grandynų plokštė su tikslaus garso rezistoriumi
Tikslaus garso rezistorius

Paviršinio montažo tikslaus garso rezistoriumi užtikrinamas tolygus, efektyvus maitinimo paskirstymas grandinės komponentams, kad nekistų garso kokybė.

Optimizuotas grandynų plokštės išdėstymas
Optimizuotas grandynų plokštės išdėstymas

Grandynų plokštė optimizuota padalijant garso bloką (pažymėta raudonai) ir maitinimo / skaitmeninį bloką (mėlynai), todėl skaitmeninis garsas negadina garso kokybės.

Pažangus lydmetalis, kuriame yra aukso, užtikrina aiškesnį garsą

Išskirtinis aukso laidumas užtikrina minimalius signalo nuostolius. Aukščiausios klasės, garso aparatūrai pritaikytas bešvinis kontaktas su nedideliu kiekiu aukso sujungia NW-A100 elektroniką su baterija, todėl atkuriamas švaresnis garsas ir vokalas.

Pažangus lydmetalis, kuriame yra aukso
„Wi-Fi“ leidžiama atsisiųsti ir leisti muziką srautu

NW-A100 serijos įrenginiai palaiko „Android™“ ir „Wi-Fi“, todėl turite dar daugiau būdų klausytis muzikos. Mėgaukitės pamėgtomis transliacijomis ir muzikos programomis pačiame „Walkman“ arba prijungę prie kompiuterio pasiekite savo muzikos kolekciją.

Skirta mėgautis gryna muzika

Dėl ergonomiško ir paprasto naudoti NW-A100 serijos įrenginio muzikos klausymasis keliaujant yra malonesnis nei bet kada anksčiau.

Meistriškai sukurtas

Aptakių formų ir matinės apdailos NW-A100 serijos įrenginys sukurtas patogiai laikyti delne.

Didesnis ekranas, kompaktiškas dydis

NW-A100 serijos įrenginys turi didesnį ekraną nei jo pirmtakas NW-A50, tačiau jo korpusas yra beveik identiško dydžio. Taigi galite mėgautis lengvesne prieiga prie savo muzikos nemažindami komforto.

Patogūs šoniniai valdikliai

Naudodami apgalvotai suprojektuotus šoninius valdiklius galite pasirinkti savo mėgstamiausius įrašus ir reguliuoti garsumą, neišimdami jų iš kišenės.

„USB Type-C ™“ prievadas

NW-A100 serijos įrenginys turi USB „Type-C ™“ prievadą, kuris leidžia lengvai prijungti prie įvairių įrenginių.

„MicroSD“ kortelės piktograma
Papildoma atmintis

Praplėskite jau ir taip didelę NW-A100 serijos įrenginio atmintį „microSD“ kortele – įstatykite ją į lizdą ir keliaudami mėgaukitės nesibaigiančiais grojaraščiais ir net didžiausiomis muzikos kolekcijomis.

Baterijos piktograma
Baterijos naudojimo laikas iki 26 val.

Visiškai įkrovę galite mėgautis 128 kbps MP3 muzikos įrašais iki 26 valandų . Puikiai tiks kelionėms į darbą ar tiesiog leidžiant laiką klausantis muzikos.

„Vinyl Processor“ piktograma
Vinilinių plokštelių procesorius

Klausydamiesi skaitmeninių įrašų iš naujo pajuskite vinilinių plokštelių skleidžiamą šilumą ir autentiškumą. Subtilus žemo dažnio rezonanso, adatos svirties judėjimo atsparumo ir paviršiaus triukšmo atkūrimas suteikia autentišką klausymosi pojūtį.

„MQA™“ logotipas
Leidžia ir dekoduoja MQA™

NW-A100 serijos įrenginys gali atkurti ir iššifruoti MQA™ failus, taigi galite atkurti dar daugiau muzikos neprarasdami kokybės.

„Walkman“ 40 metų jubiliejaus paketas

Minėdami 40 metų novatoriškojo, pirmojo Sony nešiojamojo kasečių grotuvo „TPS-L2 Walkman“ jubiliejų, sukūrėme išskirtinį „Walkman“ 40 metų jubiliejaus paketą.

Ženkite atgal laiku su TPS-L2 minkštu dėklu

Šis žaismingas „Walkman“ 40 metų jubiliejaus paketo priedas specialus minkštas dėklas ne tik apsaugo „NW-A100“ serijos „Walkman“ nuo dulkių ir įbrėžimų, jis taip pat atrodo kaip TPS-L2, originalus 1979 m. „Walkman®“, ypač derinant su kasetinės juostos vartotojo sąsaja.

„NW-A100 Walkman“ TPS-L2 minkštame dėkle
„Walkman“ 40 metų jubiliejaus paketo turinys
Kas sudaro komplektą

Dėžutės, kuri paremta originalia TPS-L2 pakuote, viduje rasite „NW-A100“ serijos „Walkman“ su 40 metų jubiliejaus logotipu galinėje pusėje bei specialų minkštą dėklą, kurio stilius primena patį ikoniškąjį TPS-L2. Taip pat pridedami du „Walkman“ 40 metų jubiliejaus lipdukų lapai.

Kasetinės juostos vartotojo sąsaja 

Tarytum žaismingai nusilenkdamas ikoniškajam TPS-L2, NW-A100 serijos įrenginys turi specialią kasetinės juostos vartotojo sąsają ir ekrano užsklandą. Kasetinės juostos vaizdas „Walkman®“ ekrane skiriasi atsižvelgiant į klausomos muzikos kodeką.

„NW-A100 Walkman“ su kasetinės juostos vartotojo sąsaja
Toks įtraukiantis. Toks tikras.

Pasinerkite į garsą, sklindantį iš visų pusių. Tokį tikrą, lyg būtumėte koncerte ar įrašų studijoje. Muzika dar niekada nebuvo tokia įtraukianti ir tokia tikra, kaip su „360 Reality Audio“. NW-A100 serijos gaminiai leidžia mėgautis „360 Reality Audio“.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Didelės raiškos garsą užtikrinantis ir jūsų gyvenimo būdui pritaikytas NW-A100, suderinamas su „Android™“, leidžia mėgautis mėgstamiausiomis transliacijomis ir muzikos programomis pačiame „Walkman®“ – arba prisijungę prie kompiuterio raskite savo muzikos kolekciją. Dar niekada nebuvo taip paprasta klausytis mėgstamiausių garso įrašų.
  • Įneškite į gyvenimą daugiau harmonijos pasitelkdami „h.ear“ asortimento spalvas

  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • „S-Master HX™“ skaitmeninis stiprintuvas užtikrina puikią garso kokybę

  • „DSEE HX“ DI analizuoja dainos tipą ir atkuria suglaudintus garso failus

  • Srautu leiskite ir atsisiųskite muziką per „Wi-Fi“ naudodami mėgstamiausias „Android™“ programas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka