MP3 GROTUVAI

A100 „Walkman®“ A serija

NW-A100 SERIES

A100 „Walkman®“ A serija nuotrauka

redorangegreenblueblack

16 GB

NW-A105

Kaina nenurodyta

A100 „Walkman®“ A serija vaizdai
A100 „Walkman®“ A serija vaizdai
A100 „Walkman®“ A serija vaizdai
A100 „Walkman®“ A serija vaizdai
A100 „Walkman®“ A serija vaizdai
A100 „Walkman®“ A serija vaizdai
A100 „Walkman®“ A serija vaizdai
A100 „Walkman®“ A serija vaizdai
A100 „Walkman®“ A serija vaizdai
A100 „Walkman®“ A serija vaizdai
A100 „Walkman®“ A serija vaizdai
A100 „Walkman®“ A serija vaizdai

Funkcijos

Harmoningos spalvos

Naujasis „h.ear“ asortimentas yra tokių spalvų, kurios puikiai tiks pagal jūsų gyvenimo būdą. Tonai dera su visu spektru atspalvių ir įvairiausių spalvų. Derinkite ausines su mėgstama apranga, ir jums pavyks sukurti harmoningą įvaizdį be didelių pastangų.

Stilingas pareiškimas, garso įvertinimas.

Patrauklųjį NW-A100 palaiko „Android™“, jame yra tiesioginio atsisiuntimo ir leidimo srautu per „Wi-Fi“ galimybė, todėl galėsite mėgautis muzika taip, kaip jums geriausia.

Suderinama su didelės raiškos garsu

Mėgaukitės didelės raiškos ir geresnės nei CD kokybės garsu, pajuskite subtilius studijos kokybės garso niuansus. Aistra muzikai sujungia visus komponentus – nuo signalo iki garsiakalbių, ir atrodo, lyg atlikėjo klausytumėtės čia pat.

Belaidis didelės raiškos garsas

Mūsų aukštos kokybės belaidžio ryšio kodekas LDAC užtikrina didelės raiškos muzikos leidimą srautu. 3 kartus didesnis bitų srautas nei naudojant standartinę BLUETOOTH® technologiją užtikrina aukštesnę bet kokios muzikos kokybę.

DSD atkūrimas

Patirkite natūralų garsą ir ryškias detales, kuriuos užtikrina DSD garso formatai iki 11,2 MHz dėl NW-A100 aukštos kokybės PCM konvertavimo.

„S-Master HX™“ perduoda aukščiausios kokybės didelės raiškos garsą

Visomis muzikos subtilybėmis leis mėgautis „S-Master HX™“ skaitmeninis stiprintuvas, kuris sumažina iškraipymą ir triukšmą bei atkuria didelės raiškos garsą maksimalia kokybe.

DSEE HX™

Garso konvertavimą į didesnę raišką dar labiau patobulina mūsų naujasis DSEE HX™ procesorius, kuris sumaniai atpažįsta instrumentuotę, balsus ir muzikos žanrus. Identifikuodamas šiuos aspektus bei santykinę garso energiją, jis gali tiksliai atkurti garsą, prarastą skaitmeninio glaudinimo metu, todėl net ir klausydamiesi suglaudinto formato muzikos girdite tikrovišką garsą. DSEE HX veikia net ir kai srautu leidžiate muziką.

NFC™ vieno palietimo funkcija ir „Bluetooth®“ užtikrina momentinį jungiamumą

Dėl artimojo lauko ryšio (NFC) ir „Bluetooth®“ technologijos prie turimos muzikos prisijungsite greitai ir paprastai. Tiesiog palieskite NW-A100 įrenginiu su įjungta NFC funkcija ir greitai bei sklandžiai prisijunkite, o tada pradėkite transliuoti. Nėra NFC? Jokių problemų. Junkitės per „Bluetooth®“. Galimas LDAC ir aptX™ HD garso suderinamumas.

Tvirtas apdoroto aliuminio korpusas užtikrina geresnę garso kokybę

Aukštos kokybės apdoroto aliuminio korpusas yra ypač tvirtas, todėl užtikrinama maža varža ir aiškus, stabilus garsas bei tvirti žemieji dažniai.

Plastikinis kondensatorius

Aukštos kokybės plėveliniai kondensatoriai naudojami sustiprinimo etape, kad NW-A100 galėtų realizuoti aiškius, erdvius aukšto dažnio garsus ir natūralų garsą.

Tikslaus garso rezistorius

Paviršinio montažo tikslaus garso rezistoriumi užtikrinamas tolygus, efektyvus maitinimo paskirstymas grandinės komponentams, kad nekistų garso kokybė.

Optimizuotas grandynų plokštės išdėstymas

Grandynų plokštė optimizuota padalijant garso bloką (pažymėta raudonai) ir maitinimo / skaitmeninį bloką (mėlynai), todėl skaitmeninis garsas negadina garso kokybės.

Pažangus lydmetalis, kuriame yra aukso, užtikrina aiškesnį garsą

Išskirtinis aukso laidumas užtikrina visiškai minimalų signalo praradimą. Kad garsas ir vokalas būtų aiškesni, NW-A100 grandinę su baterija jungia aukštos kokybės, garso perdavimui optimizuotas bešvinis lydmetalis su nedideliu aukso kiekiu.

Palaiko „Android™“

NW-A100 įrenginį palaiko „Android™“, todėl galite patogiai pasiekti daugybę medijos programų ir muzikos paslaugų.

„Wi-Fi“ suderinamumas leidžia tiesioginį atsisiuntimą ir leidimą srautu

NW-A100 įrenginį palaiko „Android™“ ir jame veikia „Wi-Fi“, todėl dabar dar daugiau būdų klausytis muzikos. Mėgaukitės savo mėgstamiausiomis transliacijomis ir muzikos programomis pačiame „Walkman“ arba prijungę prie kompiuterio pasiekite savo muzikos kolekciją.

Kasetinės juostos vartotojo sąsaja

Tarytum žaismingai nusilenkdamas ikoniškajam TPS-L2, originaliam 1979 m. „Walkman®“, „NW-A100“ turi specialią kasetinės juostos vartotojo sąsają ir ekrano užsklandą. Kasetinės juostos vaizdas, rodomas „Walkman®“ ekrane skiriasi atsižvelgiant į muzikos, kurios klausotės, kodeką.

USB „Type-C™“ prievadas

NW-A100 turi USB „Type-C™“ prievadą, kuris leidžia lengvai prijungti prie įvairių įrenginių.

„MicroSD“ kortelės lizdas leis saugoti dar daugiau muzikos

Praplėskite jau ir taip didelę NW-A100 atmintį „microSD“ kortele – įstatykite vieną į lizdą ir keliaudami mėgaukitės nesibaigiančiais grojaraščiais ir net didžiausiomis muzikos kolekcijomis.

Akumuliatoriaus naudojimo laikas iki 26 val.

Puikiai tiks kelionėms į darbą ar dienoms, kai ištisai norite klausytis muzikos – visiškai įkrovus, klausytis muzikos 128 kbps MP3 formatu galite iki 26 valandų.

Vinilinių plokštelių procesorius

Klausydamiesi savo skaitmeninių įrašų iš naujo pajuskite vinilinių plokštelių skleidžiamą šilumą ir autentiškumą, į savo namus grąžinkite melodijų natūralumą bei mėgstamų albumų dinamiką. Subtilus žemo dažnio rezonanso, adatos svirties judėjimo atsparumo ir paviršiaus triukšmo atkūrimas suteikia autentišką klausymosi pojūtį.

„Walkman“ 40 metų jubiliejus

Šiemet „Walkman®“ sukanka 40 metų. Pirmasis „Walkman TPS-L2“ buvo išleistas 1979 metais, tapo dizaino bei inžinerijos ikona ir visiems laikams pakeitė tai, kaip žmonės klausos muzikos. Pirmą kartą tapo įmanoma mėgautis mėgstamiausiais takeliais, albumais ir atlikėjais klausantis aukštos kokybės garso bet kada ir bet kur – nuo pat tada tai ir darome.

Sužinokite daugiau apie „Walkman®“ istoriją

„Walkman“ 40 metų jubiliejaus paketas

Minėdami 40 metų novatoriškojo „TPS-L2 Walkman“ jubiliejų, sukūrėme išskirtinį „Walkman“ 40 metų jubiliejaus paketą. Dėžutės, kuri paremta originalia TPS-L2 pakuote, viduje rasite „NW-A100 Walkman“, 40 metų jubiliejaus logotipą galinėje pusėje bei specialų minkštą dėklą, kurio stilius primena patį ikoniškąjį TPS-L2. Taip pat pridedami du „Walkman“ 40 metų jubiliejaus lipdukų lapai.

Specifikacijos
Didelės raiškos garsą užtikrinantis ir jūsų gyvenimo būdui pritaikytas NW-A100 su „Android™“ leidžia mėgautis savo mėgstamiausiomis transliacijomis ir muzikos programomis pačiame „Walkman®“ – arba prijungę prie kompiuterio pasiekite savo muzikos kolekciją. Klausytis mėgstamiausių garsų dar niekada nebuvo taip paprasta.
  • Įneškite į gyvenimą daugiau harmonijos pasitelkdami „h.ear“ asortimento spalvas

  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • „S-Master HX™“ skaitmeninis stiprintuvas užtikrina puikią garso kokybę

  • „DSEE HX“ DI analizuoja dainos tipą ir atkuria suglaudintus garso failus

  • Srautu leiskite ir atsisiųskite muziką per „Wi-Fi“ naudodami mėgstamiausias „Android™“ programas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka