UNIVERSALIOS SISTEMOS

„Blu-ray“ namų kino sistema su „Bluetooth®“

BDV-N9200W / N9200WL
„Blu-ray“ namų kino sistema su „Bluetooth®“ nuotrauka

whiteblack

Nuo

RMK

€ 1 020,00

(įsk. PVM)
„Blu-ray“ namų kino sistema su „Bluetooth®“ vaizdai
„Blu-ray“ namų kino sistema su „Bluetooth®“ vaizdai
„Blu-ray“ namų kino sistema su „Bluetooth®“ vaizdai
„Blu-ray“ namų kino sistema su „Bluetooth®“ vaizdai
Tiksliai taip, kaip norėjo atlikėjai

Mėgaukitės subtiliais studijos kokybės garso niuansais didelės raiškos garsu, kurio kokybė yra geresnė nei CD. Aistra muzikai suvienija visus komponentus – pradedant signalu, baigiant garsiakalbiais, todėl atrodo, kad atlikėjo klausytumėte čia pat.

Kitoks namų pramogų sistemų garsas

5.1 kan. namų kino sistema su didelės raiškos garso technologija

Su BDV-N9200W perkelkite kino teatrą į savo svetainę. 4K konvertavimas ir pralaidumas – mėgaukitės detaliais mėgstamais filmais didele raiška. Su 5.1 kan. erdviniu garsu ir feromagnetinio skysčio garsiakalbiais girdėsite ne tik bombų sprogimus, bet ir šnabždesius, o dėl didelės raiškos garso atkuriama muzika prilygs originaliam įrašui.

1200 W bendrojo RMS galia
Galingas erdvinis garsas

Žemųjų dažnių garsiakalbį ir 5 garsiakalbius palaiko 1200 W bendrojo RMS galia, todėl atkuriamas itin tikslus ir tikroviškas kelių sluoksnių garsas.

4K ir „Blu-ray Disc™“ leistuvas
Detalus vaizdas

Vaizdo konvertavimas į didesnę 4K raišką ir 3D „Blu-ray Disc™“ atkūrimas – mėgaukitės tikroviškomis detalėmis, kad ir ką bežiūrėtumėte.

Belaidis sujungimas
Klausymasis belaidžiu ryšiu

Paprasta perduoti filmus ir muziką belaidžiu ryšiu, naudojantis NFC, „Miracast™“, „Bluetooth®“ ir „Wi-Fi®“.

Kai veikia didelės raiškos garso technologija
Kaip veikia didelės raiškos technologija

Klausykitės, tarsi būtumėte įrašų studijoje

Didelės raiškos garsas konvertuojamas iš analoginio didesniu ir tikslesniu dažniu nei CD diskai. Didelės raiškos garso diskretizacijos dažnis gali būti didesnis nei 24 bitų / 96 Hz, todėl išgaunama daugiau niuansų, o muzika skamba itin tikroviškai.

Konvertuokite savo muzikos kolekciją

DSEE konvertuoja suglaudintus skaitmeninius muzikos failus (MP3, ACC ir WMA) ir išgauna geresnę kokybę nei CD. DSEE atkuria glaudinant prarastus aukšto diapazono garsus, todėl garsai yra sodrūs, natūralūs, prilygsta originalui.

Skaitmeninio garso sustiprinimo modulis (DSEE)
„S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas
Mėgaukitės kiekviena nata

Stiprint. skait. sig. verčias analog.„Sony S-Master HX“ – 100 % skaitmeninis. „S-Master HX“ atkuria aukšt. daž. DSP analizuoja skait. failą, o „S-Master HX“ stiprint. konvert. į analog. bangas. Signalas nukreipiamas į žem. dažnių filtrą (LPF).

ClearAudio+
Klausykitės garsiai ir aiškiai

„ClearAudio+“ automatiškai sureguliuoja televizoriaus garso nustatymus, kad būtų malonu klausytis. Kad ir ką bežiūrėtumėte, mėgaukitės itin raiškia ir aiškia muzika, dialogais ir erdvinio garso efektais.

Nėra neatkuriamų garsų

Mėgaukitės 5 feromagnetinio skysčio garsiakalbių ir 1 žemųjų dažnių garsiakalbio atkuriamu filmų garsu. WD galingi garsiakalbiai atkuria aiškius aukštuosius ir sodrius žemuosius dažnius. Didelės raiškos garsas – kokybiška muzika.

Žėručiu armuotas kūgis
Žėručiu sustiprintas stiklo pluošto kūgis

Idealiai tinkanti garsiakalbių kūgiams, stiklo pluošto medžiaga užtikrina platesnį dažnių diapazoną, greitesnį atsaką ir aiškesnį garsą.

WD itin aukštų dažnių garsiakalbiai
WD itin aukštų dažnių garsiakalbiai

Du plačios sklaidos (WD) itin aukštų dažnių garsiakalbiai plačiai paskleidžia muziką ir atkuria aukštų dažnių natas tokia kokybe, kuri prilygsta didelės raiškos garsui.

Feromagnetinio skysčio garsiakalbiai
Feromagnetinio skysčio garsiakalbiai

Feromagnetinio skysčio garsiakalbiai – kokybiškas ir itin aiškus garsas. Čia slopintuvai pakeičiami feromagnetiniu skysčiu, o tai mažina energijos sąnaudas.

Galingas žemųjų dažnių garsiakalbis
Galingas žemųjų dažnių garsiakalbis

Žėručiu sustiprintas tinklinis kūgis tolygiai paskirsto žemųjų dažnių garsiakalbio garsą, kad geriau atsiskleistų dažnių charakteristikos.

Keturis kartus detalesnis vaizdas nei „Full HD“

Konvertavimas į 4K – natūralus ryškumas

Sveiki atvykę į naują namų kino pasaulį. Keturis kartus didesnė nei „Full HD“ 4K raiška perteikia aštuonis milijonus pikselių sukurdama neįtikėtinai tikrovišką vaizdą, tarsi žiūrėtumėte į tikrus daiktus.

Sklandus srautinis perdavimas

Bendrinkite filmus ir muziką per NFC, „Miracast“, „Bluetooth®“ ir „Wi-Fi®“

Peržiūrėkite išmaniojo telefono vaizdą televizoriaus ekrane ir žiūrėkite filmus, vaizdo įrašus ir nuotraukas. Tiesiog pridėkite įrenginį su NFC funkcija prie BDV-N9200W ir iškart užmegzkite belaidį ryšį per „Miracast“.. Transliuokite muziką be laidų, naudodami „Wi-Fi®“, „Bluetooth®“ ir NFC klausymo vienu prisilietimu funkcija.

Mėgaukitės puikia garso kokybe

Mėgaukitės legendinių koncertų salių garsu tiesiog namuose

Pasijuskite tarsi stovėtumėte priekinėse eilėse Londono O2 arenoje arba palaikytumėte savo komandą stadione. Erdvinis garsas papildo bendrą vaizdą.

Futbolo režimas
Futbolo režimas

Sukurkite stadiono atmosferą namuose. Spustelėkite mygtuką ir sustiprinkite sveikinančios minios gaudesį arba pašalinkite komentatoriaus garsą, kad rungtynėmis galėtumėte mėgautis niekieno netrukdomi.

Digital Music Arena
Digital Music Arena

Su „Digital Music Arena“ mėgaukitės išskirtine O2 Londono arenos akustika namuose.

Sukurkite nuotaiką

Nuotaiką kuria garsiakalbį apšviečiančio LED lemputės

Stilingas, baltos spalvos ir 48 integruotų LED lempučių garsiakalbis – daugiau spalvų mėgaujantis namų pramogomis. Apšvietimas gali būti automatiškai sinchronizuojamas su atkuriama muzika ir vaizdo įrašais arba galite pasirinkti iš 4 iš anksto suprogramuotų derinių, kuriais sukursite tinkamą atmosferą.

Geriausias interneto turinys jūsų televizoriuje

Prisijunkite prie interneto ir išbandykite „Sony Entertainment Network“ – mėgaukitės naujausiais filmais, muzika, interneto televizija ir kt. Žiūrėkite pasirinktus interneto kanalus ir klausykitės mėgstamų melodijų.

Dar geresnė filmų kokybė

„Full HD 3D“ ir konvertavimas į 3D

Žiūrėkite 3D „Blu-ray Disc™" filmus „Full HD“ kokybe – tiesiog prisijunkite per HDMI prie 3D HD televizoriaus. Be to, „Blu-ray Disc™“ leistuvas gali konvertuoti 2D filmus į imituojamą 3D, suteikdamas gylio ir detalumo ekrane rodomam vaizdui.

3D ir konvertavimas į 3D

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • DSEE konvertavimas į didesnę raišką – atkuriama suglaudintų failų kokybė

  • „S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas užtikrina puikią garso kokybę

  • Mėgaukitės tikra stadiono aplinka naudodami futbolo režimą

  • Puikiai skambanti muzika vienu veiksmu, naudojant „ClearAudio+“

Garsiakalbių sistema
3 krypčių
Dažnių diapazonas (FM / AM)
FM
Iš anksto nustatytos stotys (FM / AM)
20 (FM)
Išvesties galia
1200 W
Formos santykis
5,1
Įvesčių ir išvesčių lizdai
Analoginė garso įvestis: kištukas (1), Automatinio kalibravimo mikrofono įvestis (1), Eterneto jungtis (1), HDMI® įvestis / išvestis (2/1), Optinė garso įvestis (1), USB klaviatūra, USB įvestis (1)
Blu-ray Disc™
TAIP
Blu-ray 3D™
TAIP
DVD
TAIP

Kas sudaro komplektą

Instrukcijų vadovas, Belaidis stiprintuvas, FM antena (trumpa antena / T tipo), Baterijos, Garantijos kortelė, Greitos įdiegties gidas, Automatinio kalibravimo mikrofonas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,