UNIVERSALIOS SISTEMOS

„Blu-ray“ namų kino sistema su „Bluetooth®“

BDV-N7200W
„Blu-ray“ namų kino sistema su „Bluetooth®“ nuotrauka

RMK

€ 770,00

(įsk. PVM)
„Blu-ray“ namų kino sistema su „Bluetooth®“ vaizdai
„Blu-ray“ namų kino sistema su „Bluetooth®“ vaizdai
„Blu-ray“ namų kino sistema su „Bluetooth®“ vaizdai
„Blu-ray“ namų kino sistema su „Bluetooth®“ vaizdai
„Blu-ray“ namų kino sistema su „Bluetooth®“ vaizdai
„Blu-ray“ namų kino sistema su „Bluetooth®“ vaizdai
BDV-N7200W
Namų kino sistema su didelės raiškos garsu

Svetainė taps kino teatru: 5.1 kan. erdvinis garsas ir didelės raiškos garso kokybė per feromagnetinio skysčio garsiakalbius. Leiskite turinį per „Wi-Fi®“ ir peržiūrėkite vaizdus iš telefono su „Miracast“ funkcija televizoriaus ekrane

Kai veikia didelės raiškos garso technologija

Analoginis garso signalas į skaitmeninį konvertuojamas naudojant didesnę spartą nei atliekant standartinį konvertavimą, todėl didelės raiškos garsas atskleidžia net menkiausias garso detales, kurių anksčiau net negalėdavote girdėti.

Feromagnetinio skysčio garsiakalbiai
Feromagnetinio skysčio garsiakalbiai 
Tik galingas garsas

Siauručiai palydoviniai garsiakalbiai su feromagnetinio skysčio technologija – kompaktiški garsiakalbiai be vibracijos slopintuvo, kuriais atkuriamas galingas garsas beveik be jokių triukšmų. „S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas mažina garso iškraipymą įvairiuose dažniuose, todėl aiškiai atkuriamas kiekvienas šnabždesys ar sprogimas.

Išmaniojo telefono turinys dideliame ekrane

Tiesiog pridėkite NFC funkciją palaikantį išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį prie namų kino sistemos ir peržiūrėkite vaizdo įrašus, nuotraukas ir kitą turinį TV ekrane.

NFC
Erdvinio garso sistema 5.1
Pasinerkite į garsų pasaulį

Didelės raiškos 5.1 kanalų erdvinis garsas užpildo visą kambarį ir leidžia mėgautis sodriu, jaudinančius pramogų garsu net leidžiant turinį iš interneto.

Pasijuskite, tarsi žiūrėtumėte pasirodymą gyvai

Įjunkite futbolo režimą ir pasijuskite, tarsi būtumėte stadione. Garsas sureguliuojamas taip, kad būtų atkuriamas garsus ir aiškus minios gausmas. Arba įjunkite „Digital Music Arena“ ir pasijuskite, tarsi būtumėte priešais muzikos grupę – klausykitės išskirtinio Londono O2 arenos garso savo namuose.

Garso lauko technologija
Wi-Fi®
Patogi interneto prieiga prie integruotąjį „Wi-Fi®“

Leiskite pramoginį turinį iš interneto ar namų belaidžio tinklo per integruotąjį „Wi-Fi®“ ir prijunkite kitus DLNA technologiją palaikančius įrenginius. „Bluetooth®“ ryšiu galite lengvai sujungti įrenginius ir lengvai mėgautis filmais ar muzika.

Geriausia mėgstamų filmų kokybė

Pridedamas 3D „Blu-ray Disc™“ leistuvas suteiks galimybę mėgautis išskirtinai aukšta filmų vaizdo kokybe. Turimą DVD kolekciją galėsite peržiūrėti konvertuotu ir HD kokybei prilygstančiu vaizdu, o „Blu-ray“ ir 3D „Blu-ray“ filmais galėsite mėgautis žiūrėdami sklandų, jaudinančios „Full HD“ kokybės bei 3D formato vaizdą.

„Full HD 3D“
Geriausias interneto turinys jūsų televizoriuje

Prisijunkite prie interneto ir mėgaukitės naujausiais filmais, muzika, interneto televizija ir kt. Žiūrėkite pasirinktus interneto kanalus ir klausykitės mėgstamų melodijų.

Specifikacijos

  • Didelės raiškos garsas

  • Feromagnetinio skysčio garsiakalbiai

  • Dubliavimas vienu palietimu su pasirinktais „Xperia™“ įrenginiais

  • „Full HD 3D“

  • 5.1 kanalų erdvinis garsas

Garsiakalbių sistema
2 krypčių
Dažnių diapazonas (FM / AM)
FM
Iš anksto nustatytos stotys (FM / AM)
20 (FM)
Išvesties galia
1200 W
Įvesčių ir išvesčių lizdai
Analoginė garso įvestis: kištukas (1), Automatinio kalibravimo mikrofono įvestis (1), Eterneto jungtis (1), HDMI® įvestis / išvestis (2/1), Optinė garso įvestis (1), USB klaviatūra, USB įvestis (1)
Blu-ray Disc™
TAIP
Blu-ray 3D™
TAIP
DVD
TAIP

Kas sudaro komplektą

Instrukcijų vadovas, Belaidis stiprintuvas, FM antena (trumpa antena / T tipo), Baterijos, Garantijos kortelė, Greitos įdiegties gidas, Automatinio kalibravimo mikrofonas, *Gaminiai gali skirtis atsižvelgiant į šalį ir modelį

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,