Programa „Video & TV SideView“

Išmaniajam telefonui ir planšetiniam kompiuteriui skirtas nuotolinio valdymo ir TV gido programas galima nemokamai atsisiųsti iš „Google Play™“ ir „App Store“.

Skirta BRAVIA®

Nuotolinis valdymas ir „Wi-Fi®“

Išmanusis telefonas ir planšetinis kompiuteris taps BRAVIA® nuotolinio valdymo pulteliais. Pamirškite pametamus nuotolinio valdymo pultelius ir išsieikvojusias baterijas.

Pasiimkite TV gido programą kartu

Nesvarbu, ar esate kavinėje, darbe ar namuose, pasitikrinkite mėgstamos televizijos laidos laiką naudodamiesi „Video & TV SideView“ TV gido funkcija. Jei nenorite praleisti programos, galite nusistatyti žymeklius.

Populiariausia

Sužinokite, ko dar nežinojote

Peržiūrėkite skiltį „Populiariausia“ ir sužinokite, kas šiuo metu transliuojama ir kokios populiarios programos žiūrimos internetu.

Mano biblioteka

Žiūrėkite savo vaizdo įrašus

Naudodamiesi „Mano biblioteka“ galite surasti ir leisti išmaniajame telefone ir planšetiniame kompiuteryje saugomus vaizdo įrašus.

Televizoriaus paleisties pranešimai

Prijungta prie suderinamo BRAVIA® televizoriaus programa, jums grįžus namo, prisijungia prie „Wi-Fi®“ tinklo ir praneša apie šiuo metu transliuojamas populiariausias programas.

Televizoriaus paleisties pranešimai

Intelektuali paieška ir dar daugiau pramogų

Medijos turinio paiešką galite atlikti vienoje vietoje. „Video & TV SideView“ atliks ne tik televizoriaus programų paiešką, bet ieškos ir susijusiame žiniatinklio ar namų serverio turinyje.

Paieškos juosta

Įsigykite programą