Vertikali rankenėlė vaizdai
Vertikali rankenėlė vaizdai
Vertikali rankenėlė vaizdai
Vertikali rankenėlė vaizdai
Vertikali rankenėlė vaizdai
Vertikali rankenėlė vaizdai
Vertikali rankenėlė vaizdai

Funkcijos

Paprasta valdyti vertikalioje padėtyje

VG-C4EM valdikliai beveik tokie pat kaip ir fotoaparato korpuso. Mygtukų vieta, dydis ir forma optimizuoti naudojant tą pačią medžiagą kaip α9 II ir α7R IV korpusui gaminti. Todėl valdiklių funkcija, vieta ir naudojimo „jausmas“ visiškai primena fotoaparato korpusą, kai fotoaparatas laikomas vertikaliai.

Tvirta ir saugi rankena

Dėl patogaus rankenos dizaino galite tvirtai laikyti fotoaparatą. Vertikali rankena leidžia fotografuoti lengvai ir smagiai, kad ir kaip laikysite fotoaparatą – horizontaliai ar vertikaliai, todėl lengviau sutelkti dėmesį į objektą ir kompoziciją.

Efektyvi veiklos trukmė padvigubėjo

VG-C4EM naudojami vienas ar du NP-FZ100 akumuliatoriai. Naudojant du akumuliatorius fotoaparatas veiks beveik dvigubai ilgiau nei naudojant vieną akumuliatorių. Likusi akumuliatoriaus įkrova rodoma LCD ekrane, 1 % tikslumu. Išeikvojus vieną akumuliatorių, automatiškai įjungiamas kitas, todėl veikla nenutrūksta.

Akumuliatorius kraunamas arba maitinimas tiekiamas per USB

Vertikalios rankenos akumuliatoriai įkraunami per fotoaparato USB prievadą, nenuimant jos nuo fotoaparato. Norint fotografuoti ilgai, fotoaparato akumuliatorių galima tiesiogiai papildyti per fotoaparato USB prievadą naudojant mobilųjį akumuliatorių arba kintamosios srovės adapterį.

Lengvas ir patvarus magnio lydinio korpusas

VG-C4EM korpusas pagamintas iš magnio lydinio, taip pat naudojamo α9 II ir α7R IV korpusui gaminti siekiant užtikrinti tokį pat tvirtumą kaip ir fotoaparato, taip pat išlaikyti kuo mažesnį bendrąjį svorį ir apimtį.

Patikimas atsparumas dulkėms / drėgmei

Fotoaparato rankenos priedas sandarintas ta pačia medžiaga kaip ir fotoaparato korpusas, siekiant apsaugoti nuo dulkių ir drėgmės. Tai didina bendrą fotoaparato sistemos patikimumą.

Įspėjimas

Vienalaikis šio įtaiso įrengimas su LA-EA2 / EA4 tvirtinimo adapteriu nepalaikomas. Jei abu įrengiami vienu metu, dėl siauro tarpo tarp įtaiso ir objektyvo tvirtinimo adapterio yra sunku laikyti už rankenėlės. 

Informacija apie suderinamumą

 

Eiti į palaikymo puslapį

Specifikacijos

  • Matmenys (plotis × aukštis × gylis): Apytiksl. 128,8 x 108,9 x 67 mm (5 1/8 x 4 3/8 x 2 3/4 col.)

  • Svoris: Apytiksl. 290 g (10,2 unc.)

  • Akumuliatoriaus tipas: NP-FZ100

Sužinokite daugiau apie energiją taupančias funkcijas ir mūsų įsipareigojimą aplinkai siekiant tvaresnės ateities Apsilankykite mūsų eko svetainėje

Apžvalgos

Vartotojai sako