Vertikali rankenėlė vaizdai
Vertikali rankenėlė vaizdai
Vertikali rankenėlė vaizdai
Vertikali rankenėlė vaizdai
Vertikali rankenėlė vaizdai
Vertikali rankenėlė vaizdai
Vertikali rankenėlė vaizdai
Vertikali rankenėlė vaizdai

Funkcijos

Vienodas veikimas vertikaliai ir horizontaliai

Dėl VG-C3EM korpuso konstrukcijos, šį fotoaparatą beveik taip pat lengva naudoti vertikaliai, kaip ir horizontaliai, nes klavišai ir valdikliai yra beveik tokie patys, kaip ir fotoaparato korpuso gale. Pvz., vertikalioje rankenėlėje yra kryptinis valdiklis, kad būtų galima greitai pasirinkti AF tašką.

Patogi suimti rankenėlės forma

Naudodami rankenėlę VG-C3EM galite patogiau suimti fotoaparatą ir ramiai fotografuoti vertikaliai praktiškai taip pat, kaip ir horizontaliai.

Beveik 2 k. ilgesnis veikimas

VG-C3EM vertikalios rankenėlės korpuse telpa dvi NP-FZ100 baterijos. Fotoaparato LCD monitoriuje galima patikrinti likusią baterijos įkrovą, kuri rodoma procentais maitinimo indikatoriuje (1 % mažiausias vienetas). Vienai baterijai išsekus, automatiškai perjungiama kita baterija, kad fotoaparatą būtų galima naudoti toliau.

USB įkrovimas per fotoaparato korpusą

Vertikalioje rankenėlėje esančias baterijas galima įkrauti per fotoaparato USB prievadą net neatjungus rankenėlės nuo fotoaparato korpuso.

Labai tvirta išorinė magnio konstrukcija

Pagamintas iš magnio lydinio, kaip ir α9, todėl rankenėlė yra labai tvirta ir lengva.

Atidumas apsaugai nuo dulkių ir drėgmės

Klavišai ir valdikliai, taip pat lizdai ir elektros kontaktai yra padengti efektyviu nuo dulkių ir drėgmės saugančiu izoliaciniu sluoksniu, kad būtų galima naudoti sudėtingiausiomis fotografavimo sąlygomis.

Informacija apie suderinamumą

 

Eiti į palaikymo puslapį

Įspėjimas

Vienalaikis šio įtaiso įrengimas su LA-EA2 / EA4 tvirtinimo adapteriu nepalaikomas. Jei abu įrengiami vienu metu, dėl siauro tarpo tarp įtaiso ir objektyvo tvirtinimo adapterio yra sunku laikyti už rankenėlės.

Specifikacijos

  • Matmenys (plotis × aukštis × gylis): apie 126,9 mm x 107,9 mm x 61,8 mm (5 x 4 1/4 x 2 1/2 col.)

  • Svoris: apie 272 g (9,6 oz)

Sužinokite daugiau apie energiją taupančias funkcijas ir mūsų įsipareigojimą aplinkai siekiant tvaresnės ateities Apsilankykite mūsų eko svetainėje

Apžvalgos

Vartotojai sako