HD

AS200V veiksmo kamera su „Wi-Fi®“ ir GPS

HDR-AS200V / HDR-AS200VB / HDR-AS200VT / HDR-AS200VR
AS200V veiksmo kamera su „Wi-Fi®“ ir GPS nuotrauka

Kainos pradedant nuo:

RMK

€ 310,00

(įsk. PVM)

Aparatas ir „Live-View“ nuotolinio valdymo rinkinys

HDR-AS200VR

RMK

€ 360,00

(įsk. PVM)

Korpusas + vandeniui atsparus dėklas

HDR-AS200V

RMK

€ 310,00

(įsk. PVM)

Aparatas ir tvirtinimo prie dviračio komplektas

HDR-AS200VB

RMK

€ 470,00

(įsk. PVM)

Aparatas + kelioninis rinkinys

HDR-AS200VT

RMK

€ 470,00

(įsk. PVM)
AS200V veiksmo kamera su „Wi-Fi®“ ir GPS vaizdai
AS200V veiksmo kamera su „Wi-Fi®“ ir GPS vaizdai
AS200V veiksmo kamera su „Wi-Fi®“ ir GPS vaizdai
AS200V veiksmo kamera su „Wi-Fi®“ ir GPS vaizdai
AS200V veiksmo kamera su „Wi-Fi®“ ir GPS vaizdai
AS200V veiksmo kamera su „Wi-Fi®“ ir GPS vaizdai

Funkcijos

Filmuokite prieblandoje su „Exmor R®“ CMOS jutikliu

Tiksliai atkurkite kiekvieną scenos detalę net prieblandoje. Dėl išskirtinės „Exmor R®“ CMOS jutiklio konstrukcijos laidai paslepiami už šviesą fiksuojančios srities, todėl stipriai padidinamas jautrumas ir sumažinama triukšmų. Prie to pridėjus spartesnį lygiagrečiojo signalo apdorojimą ir signalo konvertavimą, galite užfiksuoti platesnio dinaminio diapazono vaizdus ir ryškius atspalvius, todėl aiškiai matoma kiekviena detalė.  

„BIONZ X™“ – išskirtinai ryškios detalės ir tekstūros

Visuose skaitmeniniuose fotoaparatuose jutikliais užfiksuota šviesa konvertuojama į nuostabias skaitmenines nuotraukas. Šį konvertavimą atliekantis modulis yra toks pat svarbus kaip ir objektyvas bei didelės raiškos jutiklis, todėl „Sony“ sukūrė išskirtinių galimybių BIONZ™ X procesorių, kuris tiek filmuojant, tiek fotografuojant leidžia užfiksuoti natūraliai detalius, tikroviškus vaizdus su sodresniais atspalviais ir mažiau triukšmų.

Pasaulyje pripažinta ZEISS optinė įranga

Kad ir ką pasirinksite, pritaikius daugiau nei 150 metų patirtį aukštos kokybės optikos srityje, ZEISS objektyvas užtikrins įrašų kontrastą ir ryškumą, o dėl kelių sluoksnių dangos nebus spindesio ir atspindžių.

Nuskaitomi visi pikseliai be kvantavimo

Jutiklis nuskaito vaizdų duomenis iš kiekvieno pikselio, todėl vaizduose nelieka glodinimo, muaro piešinio ar nesamų spalvų artefaktų.

Modernusis „SteadyShot“ pašalina sujudinimus ir liejimąsi

Pradedant pasivažinėjimu uolėtomis vietovėmis, baigiant netikėčiausiais pasiplaukiojimais – juk visada norisi užfiksuoti ryškius, aiškius vaizdo įrašus, kuriais galės grožėtis jūsų draugai. Dar geriau tai, kad moderni „SteadyShot“ efektyviai pašalina mažos amplitudės vibraciją, pvz., radijo bandomis valdomo sraigtasparnio sukeliamą vibraciją. Todėl dabar galite daryti jaudinančiai ryškias panoramines nuotraukas.

Ryškus, itin plataus kampo 170° objektyvas

Užfiksuokite įsimintinas akimirkas plačiu kampu naudodamiesi 170˚ „ZEISS Tessar®“ objektyvu. Arba naudokitės „SteadyShot“ stabilizuotu 120˚ vaizdu. Bet kuriuo atveju visada užfiksuosite gražius kadrus – sudėtingus nusileidimus slidėmis, keliones kalnų takais arba tiesiog duobėtais asfaltuotais keliais.

Integruotasis stereogarsiakalbis užfiksuos kokybišką garsą

Kokybiškas garsas nuostabius filmus pavers dar geresniais; integruotuoju stereomikrofonu galite užfiksuoti erdvinį ir natūralų nuotykių garsą, o vėjo keliamo triukšmo mažinimo funkcija užtikrins, kad garso takelis išliks aiškus.

Tiesioginis transliavimas per „Ustream“ (šiuo metu „IBM Cloud Video“)

Dalinkitės nusileidimais slidėmis, milžiniškomis bangomis (bloškiančia mūša) tikruoju laiku. Transliuokite nuotykius mėgaudamiesi aukštos kokybės vaizdu ir garsu. 

XAVC S profesionaliai atrodantiems įrašams

„Sony“ profesionalų lygio kodekais galima naudotis paprastiems naudotojams skirtuose fotoaparatuose, todėl galite filmuoti didele sparta bitais.

Motion Shot LE

Visą veiksmo eigą užfiksuokite viename kadre. Ši funkcija padeda sukurti sudėtinius vaizdus su judančiais objektais ir leidžia naudoti skirtingus nustatymus skirtingiems kadrų serijos greičiams, kurie yra: 10 kadr./sek. / 1 sek., 5 kadr./sek. / 2 sek. ir 2 kadr./sek. / 5 sek.

Intervalinis fotografavimas – kurkite naudodami vaizdo įrašus

Detaliai ir tiksliai užfiksuosite net menkiausius judesius. Įjungus intervalinį įrašymo režimą, fotografuojama kas 5, 10, 30 arba 60 sek., kad nuotraukas būtų galima sujungti į vaizdo įrašą. Ši funkcija itin naudinga, kai nepertraukiamai įrašinėti reikia ilgai.

Fotografavimas serijomis

Užfiksuokite greitai judančius objektus nuotraukų serijoje. Taip galite padaryti iki 10 aukštos kokybės kadrų ir užfiksuoti atliekamą triuką ar menkiausią judesį. Ši funkcija naudinga tiems, kurie mėgsta peržiūrėti įrašus kelis kartus ir analizuoti atliktus veiksmus. Galite rinktis šiuos nustatymus: 10 kadr./sek. / 1 sek., 5 kadr./sek. / 2 sek. ir 2 kadr./sek. / 5 sek.

Patogus nepertraukiamas įrašymas

Nepertraukiamas įrašymas neleis praleisti nė vienos puikios akimirkos. Nepertraukiamą perrašymą filmuojant galima pasirinkti 5, 20, 60, 120 min. arba „neribotu“ intervalais. Jį galite naudoti, kai reikia užfiksuoti svarbias akimirkas nesijaudinant dėl to, kad pasibaigs laisva vieta.

Keleto kamerų valdymas

Naudodami net penkias kameras galite kurti jaudinančius padangių ar žemės vaizdus. Jas lengvai valdysite papildomu „Live-view“ nuotolinio valdymo pultu ir išmaniuoju telefonu su programa „Imaging Edge Mobile“.

Rankinis valdymas profesionaliai atrodantiems filmams

Išbandykite modernias vaizdų fiksavimo funkcijas ir kurkite profesionaliai atrodančius filmus. Naudodamiesi tokiais rankiniais nustatymais kaip baltos spalvos balansas ir AE poslinkis, galite optimaliai sureguliuoti šviesumą bei atspalvius ir pritaikyti juos prie vaizdų iš kitų vaizdo kamerų, kad būtų lengviau redaguoti filmus.

„Highlight Movie Maker“ darbui paspartinti

Sutaupysite laiko, nes greitai surasite svarbiausius momentus ir galėsite iškart pradėti redaguoti. „Highlight Movie Maker“ taip pat automatiškai atrinks geriausias scenas ir sukurs svarbiausių momentų filmą su fonine muzika. O savo darbu iškart galėsite pasidalinti naudodami išmanųjį telefoną.

Prie redaguojamo vaizdo įrašo pridėkite muziką

Prie redaguojamo filmo pridėkite mėgstamą melodiją – net pačių sukurtą – kaip garso takelį ir sukurkite išskirtinį filmo stilių.

Visapusiškas valdymas „Live-View“ nuotolinio valdymo pultu

RM-LVR2 leidžia jums iškart peržiūrėti filmuotą medžiagą ir ją patikrinti bei ištrinti nereikalingą medžiagą, kad pailgintumėte įrašymo trukmę.

Filmuokite vandenyje

Apvertimo funkcija ypač naudinga, jei fiksuojant vaizdą veiksmo kamera yra pakreipta. Prieš pradėdami pasirinkite specialų nustatymą, kad kamera užfiksuotas vaizdas būtų rodomas įprastine padėtimi.

GPS duomenų uždėjimas ant vaizdo įrašų

GPS duomenų uždėjimas ant vaizdo įrašų nuskaito integruotos GPS įrašytus greičio duomenis ir sugeneruoja kitą vaizdo failą, kuriame rodoma greičio informacija ir kt. Failą su greičio duomenimis galite paskelbti internete ir pasidalyti savo patirtimi su žiūrovais.

Greičio nustatymas

„PlayMemories™ Home“ leidžia lengvai sukurti įspūdingą lėtos eigos filmą arba greitos eigos efektą. Pasirinktos dalies atkūrimo greitį galite keisti į lėtesnį (x1/2, x1/4, x1/8) arba greitesnį (x2, x4, x8, x16).

Vandens lašams atsparus korpusas apsaugo nuo vandens

Jei ketinate vykti į kalnus, neimkite vandeniui atsparaus kameros dėklo – pakaks ir vandens lašams atsparaus korpuso, kuris atitinka IPX4 kategorijos reikalavimus. 

4 vaizdo įrašų sujungimas

Naudodami vaizdo įrašų sujungimą galėsite suderinti iki keturių filmuotos medžiagos segmentų (net ir sulėtinto vaizdo dalis), kuriuos vienu metu užfiksavo skirtingos kameros, bei sukurti padalyto ekrano kompoziciją. Naudojantis šia išskirtine funkcija, kiekvienas jūsų gali kurti įspūdingų filmų nenaudodamas sudėtingos redagavimo programinės įrangos. Veikia „PlayMemories Home“.

Išsami informacija

Tvirtas vandeniui atsparus korpusas su trikojo jungtimi

Vandeniui atsparus dėklas kamerą saugo nuo vandens iki 10 m gylyje ir suteikia apsaugą nuo smūgių. Be to, purvui ir dulkėms atsparūs sandarikliai užtikrina, kad į vidų nepatektų purvo, sniego, lietaus ar žvyro. Naudodami šią veiksmo kamerą, pridedamą adapterį galite tvirtinti ir prie trikojo.

Galima naudoti „MemoryStick Micro™“ ir „Micro SD“ / SDHC / SDXC

Į atminties kortelės angą galima įdėti „Memory Stick Micro™“ (M2) ir „Micro SD“ / SDHC / SDXC atminties korteles (4 ar aukštesnės klasės). Pasirinkite jūsų filmavimo poreikius ir suderinamumo su kompiuteriu reikalavimus atitinkančią atminties kortelę (atminties kortelės nepridedamos).

Specifikacijos

Vanduo. Oras. Žemė. Naujoji HD veiksmo kamera – įsitikinkite patys. Nesvarbu, ar skrodžiate bangas, leidžiatės nuo kalno ar tiesiog važiuojate keliu – veiksmo kamera HDR-AS200V padės užfiksuoti kiekvieną akimirką. O išskirtinė „Full HD“ vaizdo kokybė leis jums su draugais mėgautis patirtais nuotykiais dar kartą ir pasijusti įvykių sūkuryje.
  • Dėl patobulinto „Full HD“ užfiksuojami ryškūs, aiškūs ir sodrių spalvų vaizdai

  • Itin plataus 170° kampo „ZEISS Tessar®“ objektyvas panoraminėms nuotraukoms 

  • „SteadyShot“ yra 3 kartus efektyvesnis dabartiniuose modeliuose

  • Vėjo keliamo triukšmo mažinimas

  • „Exmor R®“ CMOS jutiklis – vaizdai su mažai triukšmų fiksuojant prieblandoje

Objektyvo tipas
„ZEISS® Tessar®“ objektyvas
Jutiklio tipas
1/2,3ˮ tipo galinio apšvietimo „Exmor R™ CMOS“ jutiklis
Atsparus vandeniui
Iki 5 m su SPK-AS2 dėklu
Atsparus dulkėms
Su SPK-AS2 dėklu
Atsparus smūgiams
Su SPK-AS2 dėklu
Įvesčių ir išvesčių lizdai
Atminties kortelės anga, HDMI® mikrojungties išvestis, Kompozitinė vaizdo išvestis (parduodamas atskirai), Stereofoninio garso mažas kištukas, Universalusis / mikrojungties USB lizdas
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka