4K

X1000V / X1000VR 4K veiksmo kamera su „Wi-Fi®“ ir GPS

FDR-X1000V / FDR-X1000VR
X1000V / X1000VR 4K veiksmo kamera su „Wi-Fi®“ ir GPS nuotrauka

Aparatas ir „Live-View“ nuotolinio valdymo rinkinys

FDR-X1000VR

RMK

€ 460,00

(įsk. PVM)

Korpusas + vandeniui atsparus dėklas

FDR-X1000V

RMK

€ 460,00

(įsk. PVM)
X1000V / X1000VR 4K veiksmo kamera su „Wi-Fi®“ ir GPS vaizdai
X1000V / X1000VR 4K veiksmo kamera su „Wi-Fi®“ ir GPS vaizdai
X1000V / X1000VR 4K veiksmo kamera su „Wi-Fi®“ ir GPS vaizdai
X1000V / X1000VR 4K veiksmo kamera su „Wi-Fi®“ ir GPS vaizdai
X1000V / X1000VR 4K veiksmo kamera su „Wi-Fi®“ ir GPS vaizdai
X1000V / X1000VR 4K veiksmo kamera su „Wi-Fi®“ ir GPS vaizdai

Funkcijos

Filmuokite prieblandoje su „Exmor R®“ CMOS jutikliu

Tiksliai atkurkite kiekvieną scenos detalę net prieblandoje. Dėl išskirtinės „Exmor R®“ CMOS jutiklio konstrukcijos laidai paslepiami už šviesą fiksuojančios srities, todėl stipriai padidinamas jautrumas ir sumažinama triukšmų. Prie to pridėjus spartesnį lygiagrečiojo signalo apdorojimą ir signalo konvertavimą, galite užfiksuoti platesnio dinaminio diapazono vaizdus ir ryškius atspalvius, todėl aiškiai matoma kiekviena detalė.

„BIONZ X™“ – išskirtinai ryškios detalės ir tekstūros

Visuose skaitmeniniuose fotoaparatuose jutikliais užfiksuota šviesa konvertuojama į nuostabias skaitmenines nuotraukas. Šį konvertavimą atliekantis modulis yra toks pat svarbus kaip ir objektyvas bei didelės raiškos jutiklis, todėl „Sony“ sukūrė išskirtinių galimybių BIONZ™ X procesorių, kuris tiek filmuojant, tiek fotografuojant leidžia užfiksuoti natūraliai detalius, tikroviškus vaizdus su sodresniais atspalviais ir mažiau triukšmų.

Pasaulyje pripažinta ZEISS optinė įranga

Kad ir ką pasirinksite, pritaikius daugiau nei 150 metų patirtį aukštos kokybės optikos srityje, ZEISS objektyvas užtikrins įrašų kontrastą ir ryškumą, o dėl kelių sluoksnių dangos nebus spindesio ir atspindžių.

Ryškus, itin plataus kampo 170° objektyvas

Užfiksuokite įsimintinas akimirkas plačiu kampu naudodamiesi 170˚ „ZEISS Tessar®“ objektyvu. Arba naudokitės „SteadyShot“ stabilizuotu 120˚ vaizdu. Bet kuriuo atveju visada užfiksuosite gražius kadrus – sudėtingus nusileidimus slidėmis, keliones kalnų takais arba tiesiog duobėtais asfaltuotais keliais.

Nuskaitomi visi pikseliai be kvantavimo

Jutiklis nuskaito vaizdų duomenis iš kiekvieno pikselio, todėl vaizduose nelieka glodinimo, muaro piešinio ar nesamų spalvų artefaktų.

Didelė sparta bitais leidžia užfiksuoti net menkiausias detales

Didele sparta bitais 4K / 100 Mbps ir „Full HD“ / 50 Mbps raiška nufilmuoti vaizdai bus sklandūs ir aukštos kokybės. 

Integruotasis stereogarsiakalbis užfiksuos kokybišką garsą

Kokybiškas garsas nuostabius filmus pavers dar geresniais; integruotuoju stereomikrofonu galite užfiksuoti erdvinį ir natūralų nuotykių garsą, o vėjo keliamo triukšmo mažinimo funkcija užtikrins, kad garso takelis išliks aiškus. 

XAVC S profesionaliai atrodantiems įrašams

„Sony“ profesionalų lygio kodekais galima naudotis paprastiems naudotojams skirtuose fotoaparatuose, todėl galite filmuoti didele sparta bitais. 

Modernusis „SteadyShot“ pašalina sujudinimus ir liejimąsi

Pradedant pasivaikščiojimais kalnuose, baigiant pasivažinėjimais dviračiu – juk visada norisi užfiksuoti ryškius, aiškius vaizdo įrašus, kuriais galės grožėtis jūsų draugai. Dar geriau tai, kad moderni „SteadyShot“ efektyviai pašalina mažos amplitudės vibraciją, pvz., radijo bandomis valdomo sraigtasparnio sukeliamą vibraciją. Todėl dabar galite daryti jaudinančiai ryškias panoramines nuotraukas.

Motion Shot LE

Visą veiksmo eigą užfiksuokite viename kadre. Ši funkcija padeda sukurti sudėtinius vaizdus su judančiais objektais ir leidžia naudoti skirtingus nustatymus skirtingiems kadrų serijos greičiams, kurie yra: 10 kadr./sek. / 1 sek., 5 kadr./sek. / 2 sek. ir 2 kadr./sek. / 5 sek.

Fotografavimas serijomis

Užfiksuokite greitai judančius objektus nuotraukų serijoje. Taip galite padaryti iki 10 aukštos kokybės kadrų ir užfiksuoti atliekamą triuką ar menkiausią judesį. Ši funkcija naudinga tiems, kurie mėgsta peržiūrėti įrašus kelis kartus ir analizuoti atliktus veiksmus. Galite rinktis šiuos nustatymus: 10 kadr./sek. / 1 sek., 5 kadr./sek. / 2 sek. ir 2 kadr./sek. / 5 sek.

Tiesioginis transliavimas per „Ustream“ (šiuo metu „IBM Cloud Video“)

Dalinkitės nusileidimais slidėmis, milžiniškomis bangomis (bloškiančia mūša) tikruoju laiku. Transliuokite nuotykius mėgaudamiesi aukštos kokybės vaizdu ir garsu.

Patogus nepertraukiamas įrašymas

Body Copy Nepertraukiamas įrašymas neleis praleisti nė vienos puikios akimirkos. Nepertraukiamą perrašymą filmuojant galima pasirinkti 5, 20, 60, 120 min. arba „neribotu“ intervalais. Jį galite naudoti, kai reikia užfiksuoti svarbias akimirkas nesijaudinant dėl to, kad pasibaigs laisva vieta.

Rankinis valdymas profesionaliai atrodantiems filmams

Išbandykite modernias vaizdų fiksavimo funkcijas ir kurkite profesionaliai atrodančius filmus. Naudodamiesi tokiais rankiniais nustatymais kaip baltos spalvos balansas ir AE poslinkis, galite optimaliai sureguliuoti šviesumą bei atspalvius ir pritaikyti juos prie vaizdų iš kitų vaizdo kamerų, kad būtų lengviau redaguoti filmus.

Intervalinis fotografavimas – kurkite naudodami vaizdo įrašus

Detaliai ir tiksliai užfiksuosite net menkiausius judesius. Įjungus intervalinį įrašymo režimą, fotografuojama kas 5, 10, 30 arba 60 sek., kad nuotraukas būtų galima sujungti į vaizdo įrašą. Ši funkcija itin naudinga, kai nepertraukiamai įrašinėti reikia ilgai.

„Highlight Movie Maker“ darbui paspartinti

Sutaupysite laiko, nes greitai surasite svarbiausius momentus ir galėsite iškart pradėti redaguoti. „Highlight Movie Maker“ taip pat automatiškai atrinks geriausias scenas ir sukurs svarbiausių momentų filmą su fonine muzika. O savo darbu iškart galėsite pasidalinti naudodami išmanųjį telefoną.

Visapusiškas valdymas „Live-View“ nuotolinio valdymo pultu

RM-LVR2 leidžia jums iškart peržiūrėti filmuotą medžiagą ir ją patikrinti bei ištrinti nereikalingą medžiagą, kad pailgintumėte įrašymo trukmę. 

Keleto kamerų valdymas

Naudodami net penkias kameras galite kurti jaudinančius padangių ar žemės vaizdus. Jas lengvai valdysite papildomu „Live-view“ nuotolinio valdymo pultu ir išmaniuoju telefonu su programa „Imaging Edge Mobile“.

GPS duomenų uždėjimas ant vaizdo įrašų

GPS duomenų uždėjimas ant vaizdo įrašų nuskaito integruotos GPS įrašytus greičio duomenis ir sugeneruoja kitą vaizdo failą, kuriame rodoma greičio informacija ir kt. Failą su greičio duomenimis galite paskelbti internete ir pasidalyti savo patirtimi su žiūrovais.

Greičio nustatymas

„PlayMemories™ Home“ leidžia lengvai sukurti įspūdingą lėtos eigos filmą arba naudoti greito persukimo pirmyn efektą. Pasirinktos dalies atkūrimo greitį galite keisti į lėtesnį (x1/2, x1/4, x1/8) arba greitesnį (x2, x4, x8, x16).

Prie redaguojamo vaizdo įrašo pridėkite muziką

Prie redaguojamo filmo pridėkite mėgstamą melodiją – net pačių sukurtą – kaip garso takelį ir sukurkite išskirtinį filmo stilių.

4 vaizdo įrašų sujungimas

Naudodami vaizdo įrašų sujungimą galėsite suderinti iki keturių filmuotos medžiagos segmentų (net ir sulėtinto vaizdo dalis), kuriuos vienu metu užfiksavo skirtingos kameros, bei sukurti padalyto ekrano kompoziciją. Naudojantis šia išskirtine funkcija, kiekvienas jūsų gali kurti įspūdingų filmų nenaudodamas sudėtingos redagavimo programinės įrangos. Veikia „PlayMemories Home“.

Išsami informacija

Filmuokite vandenyje

Apvertimo funkcija ypač naudinga, jei fiksuojant vaizdą veiksmo kamera yra pakreipta. Prieš pradėdami pasirinkite specialų nustatymą, kad kamera užfiksuotas vaizdas būtų rodomas įprastine padėtimi.

Tvirtas vandeniui atsparus korpusas su trikojo jungtimi

Vandeniui atsparus dėklas kamerą saugo nuo vandens iki 10 m gylyje ir suteikia apsaugą nuo smūgių. Be to, purvui ir dulkėms atsparūs sandarikliai užtikrina, kad į vidų nepatektų purvo, sniego, lietaus ar žvyro.

Integruotasis trikojo lizdas

Integruotasis trikojo lizdas suteikia galimybę veiksmo kamerą greitai pritvirtinti prie trikojo ir stabiliai užfiksuoti vaizdus.

Vandens lašams atsparus korpusas apsaugo nuo vandens

Jei ketinate vykti į kalnus, neimkite vandeniui atsparaus kameros dėklo – pakaks ir vandens lašams atsparaus korpuso, kuris atitinka IPX4 kategorijos reikalavimus. Šią veiksmo kamerą galėsite lengvai pritvirtinti prie trikojo ir nereikės jokio dėklo.

Galima naudoti „MemoryStick Micro™“ ir „Micro SD“ / SDHC / SDXC

Į atminties kortelės angą galima įdėti „Memory Stick Micro™“ (M2) ir „Micro SD“ / SDHC / SDXC atminties korteles (4 ar aukštesnės klasės). Pasirinkite jūsų filmavimo poreikius ir suderinamumo su kompiuteriu reikalavimus atitinkančią atminties kortelę. (Atminties kortelės nepridedamos.)

Specifikacijos

„Sony“ FDR-X1000V veiksmo kameroje yra visos funkcijos, kurių seniai laukė patyrę naudotojai. Šiuo metu Holivudo filmuose naudojamai kokybei prilygstanti 4K vaizdo kokybė ir patobulintas „SteadyShot“ stabilizavimas padeda lengvai užfiksuoti puikius vaizdus, o tokios patogios funkcijos kaip „Highlight Movie Maker“ leidžia filmuotą medžiagą paversti kerinčiu meno kūriniu.
  • 4K „Ultra HD“ – keturis kartus detalesnis vaizdas nei „Full HD“

  • Itin plataus 170° kampo „ZEISS Tessar®“ objektyvas panoraminėms nuotraukoms 

  • „SteadyShot“ yra 3 kartus efektyvesnė (nepalaikoma veikiant 4K režimui)

  • Dėl patobulinto „Full HD“ užfiksuojami ryškūs, aiškūs ir sodrių spalvų vaizdai

  • Fiksuokite greitas veiksmo scenas „Full HD“ 120p formatu ir paleiskite sulėtinto vaizdo režimu 

Objektyvo tipas
„ZEISS® Tessar®“ objektyvas
Jutiklio tipas
1/2,3ˮ tipo galinio apšvietimo „Exmor R™ CMOS“ jutiklis
Atsparus vandeniui
Iki 10 m su pridedamu SPK-X1 dėklu
Atsparus dulkėms
Su SPK-X1 dėklu
Atsparus smūgiams
Su SPK-X1 dėklu
Įvesčių ir išvesčių lizdai
4K HDMI mikrojungties išvestis, Atminties kortelės anga, HD HDMI mikrojungties išvestis, Stereofoninio garso mažas kištukas, Universalusis / mikrojungties USB lizdas
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako