Įsitikinkite patys

Sužinokite daugiau apie dviračius ir veiksmo kamerą! Sužinokite daugiau

Mėgaukitės tuo, kas geriausia

Mėgaukitės savo aistra sportui, nuotykiams, menui, gamtai ir t. t. Veiksmo kamera filmuoja tai, ką matote, ir dalijasi jūsų matymo lauku. Užfiksuokite tai, ką sugebate geriausiai.

Gaminiai

Veiksmo kamera atveria jūsų pasaulį

Tyrinėkite, veikite, kurkite, švęskite

Veiksmo kameros, priedai ir kitos priemonės leis užfiksuoti jaudinančius vaizdus stambiu planu. Filmuokite ir dalykitės įsimintinomis akimirkomis.

Privalumai

Naudokite patogias funkcijas, įskaitant vaizdo stabilizavimą, 4K, laiko intervalo fiksavimą, filmavimą didele sparta ir vandens scenos pasirinkimą, kad sukurtumėte įspūdingus filmus veiksmo kamera.

Daug stabilesni filmai su vaizdo stabilizavimu

Naudodami subalansuotąjį optinį „SteadyShot“, fiksuokite ypač stabilius vaizdus. Tvirta veiksmo kameros konstrukcija suteikia galimybę fotografuoti bet kokiomis sąlygomis. 

Neišdildoma patirtis

Pasirinkite savo veiksmo kamerai naudingų priedų, pritaikytų dviračiui, riedlentei ir kitai įrangai. Mėgaukitės nauju realybės filmų ir neribotų nuotykių pasauliu.

Platesni horizontai filmuojant veiksmo kamera

Pažiūrėkite, kaip galite naudoti veiksmo kamerą savo veikloje. Naudokite, kaip tik norite, turinio kūrimo galimybės neribotos.

Missing Video data!

Sužinokite daugiau apie dviračius ir veiksmo kamerą

Kanalas

Peržiūrėkite smagius realistinius įrašus. Žiūrėkite nuostabias keliones ir linksmus savaitgalius. Stebėkite važiavimą dviračiu, žygius ir nardymą, mėgaukitės dar nematytais „Sony“ filmais.

Palaikymas

Reikia pagalbos? Sužinokite daugiau apie veiksmo kamerą. Peržiūrėkite gaminio vadovus, programinės-aparatinės įrangos naujinimus, redagavimo programinės įrangos naujinimus ir mokomuosius vaizdo įrašus.