Veiksmas!

Filmuokite ir kurkite filmus. Moderni „Sony“ veiksmo kamera pavers dviračių nuotykius įspūdingais veiksmo kameros vaizdo įrašais, kurių režisieriumi ir žvaigžde būsite jūs.

Kurkite itin realistiškus dviračių sporto filmus

Parodykite, kas yra tikras dviračių sportas. Įspūdingos trasos, lenktos rampos. Stulbinantys šuoliai, persivertimai, triukai. Veiksmo kameros priedai užtikrins patikimą tvirtinimą, stabilų vaizdą, vaizdus iš kelių kamerų, nuotolinį valdymą ir t. t. Fiksuokite kiekvieną judesį ryškiu realistišku „Sony“ 4K ir HD vaizdu ir stereofoniniu garsu. Tegul žiūrovai pasijus jūsų vietoje.

Missing Video data!

Moderni technika įspūdingiems dviratininkų filmams

Pasinaudokite visomis veiksmo kameros ir priedų teikiamomis galimybėmis, kad keliones dviračiais paverstumėte įspūdingais filmais. Neužimkite rankų ir sutelkite dėmesį į važiavimą naudodami „Live-View“ nuotolinio valdymo pultą. Naudokite jį įrašymui valdyti, matymo kampui tikrinti, juo galėsite valdyti iki penkių kamerų vienu metu. Sekite savo maršrutą ir greitį integruotu GPS. Pasikliaukite vaizdo stabilizavimu, kuris pavers kelionę nelygiu keliu į lengvai žiūrimą vaizdo įrašą.

Pagrindinė įranga puikiems filmams kurti

Įsigykite papildomos tvirtinimo įrangos ir iš puikių vaizdo įrašų kurkite išskirtinius filmus apie dviračių sportą. Tvirtinkite veiksmo kamerą ant galvos kaip šalmo kamerą, filmuokite tai, ką matote, ir užfiksuokite visą savo maršruto vaizdą. Filmuokite pritvirtinę kamerą ant apsaugų ar ant dviračio vairo, arba naudokite lankstinį laikiklį kampui reguliuoti.

Pagrindinė įranga puikiems filmams kurti