Praleisti ir pereiti prie turinio
Visa elektronika

Vandeniui atsparūs filmavimo įrenginiai

Mūsų vandeniui atspariais fotoaparatais fiksuoti nepakartojamus vaizdus tiesiog paprasta. Nuo kompaktiškų vaizdo kamerų iki planšetinių kompiuterių – tikrai rasite jūsų poreikius atitinkantį modelį.

Pasinerkite į veiksmų sūkurį

Neriate į bangas, ar į interneto platybes? Nesijaudinkite dėl vandens – vandeniui atsparūs fotoaparatai, vaizdo kameros ir tam tikrų modelių išmanieji įrenginiai su ZEISS objektyvais, „Exmor®“ jutikliais ir sparčiais procesoriais.

Vyras su „Sony“ vandeniui atspariu fotoaparatu plaukia baidare
„Sony“ vandeniui atsparus skaitmeninis fotoaparatas po vandeniu

Visiems gyvenimo atvejams

Naudodamiesi mūsų vandeniui atspariais fotoaparatais vaizdus fiksuokite bet kada ir bet kur. Nesvarbu, ar lyja, ar tiesiog norite užfiksuoti pasiplaukiojimą banglente, pasirinkdami mūsų vandeniui atsparius fotoaparatus visada būsite pasirengę.

Leiskitės į nuotykius naudodami veiksmo kamerą

Šios veiksmo kameros specialiai pritaikytos nuotykiams. Kameras galima įdėti į vandeniui atsparų dėklą ar pritvirtinti ir filmuoti pirmuoju asmeniu. „SteadyShot“ ir „Exmor®“ jutikliai užtikrina ryškius vaizdus ir bangose, ir leidžiantis nuo kalno.

Vyras kalnuose su „Sony“ vandeniui atsparia veiksmo kamera
Vyras su „Sony“ vandeniui atspariu išmaniuoju telefonu

Leiskitės į nuotykius pasiimdami išmanųjį telefoną

Vandeniui atspariais telefonais galite atlikti ir priimti skambučius bet kur. „Sony“ telefonai vandenyje gali išbūti iki 30 min. Mūsų telefonus galite naudoti kaip vandeniui atsparius skaitmeninius fotoaparatus ir fotografuoti gulėdami paplūdimyje.

Išskirtiniai planšetiniai kompiuteriai

Vandeniui atsparų planšetinį kompiuterį su naujausiomis technologijomis naudokite kaip fotoaparatą – fotografuokite ir skelbkite nuotraukas internete. Jį po vandeniu galite laikyti net 30 min.

Vandeniui atsparus „Sony“ planšetinis kompiuteris
Geriausias vandeniui atsparus „Sony“ fotoaparatas

Galia. Patvarumas. Patogumas.

Mūsų vandeniui atspariuose gaminiuose dera įvairios puikios savybės ir naudojamos tokios technologijos kaip „Exmor®“ jutikliai ar ZEISS objektyvai ir geriausios garso bei vaizdo technologijos. „Sony“ gaminiais vaizdus fiksuokite bet kur ir bet kada.