Mėgaukitės, junkitės ir kurkite.

Ir siunčiant pranešimus, ir bendrinant nuotraukas, ir įrašant dainą – VAIO programos pavers jūsų kompiuterį galinga kūrybiškumo mašina.

Įsivaizduokite ir padarykite tai

„Imagination Studio™ VAIO® Edition“ – įkvėpimas naujam projektui.

Naudodamiesi šiuo patogiu keturių galingų VAIO programų rinkiniu galite daug nuveikti: kurti originalią muziką, pritrenkiamus DVD ir profesionaliai redaguoti garso įrašus. Svarbiausia – visa tai lengvai atliksite, pasinaudoję pradedančiųjų vadovu ir išsamiu žinynu.

Pagerintos nuotraukos ir vaizdo įrašai

Galbūt kompiuteryje turite tiek daug puikių nuotraukų ir filmų, kad net sunku juos surasti. Naudodamiesi „Sony“ programa „PlayMemories Home“ galite juos sutvarkyti ir netgi pagerinti naudodamiesi vietovės nurodymo programa.

„PlayMemories Home“ ir „Sony“ kompiuteris
Raskite mėgstamiausias nuotraukas greitai

Nuotraukos ir filmai sutvarkyti pagal jų sukūrimo datą ir laiką, todėl viską greitai rasite ir peržiūrėsite.

„Map View“ ir „PlayMemories Home“
Atsekite kelionės maršrutą programa „Map View“

Suteikite prisiminimams daugiau vertės, pridėdami vietovės informaciją nuotraukoms ir vaizdo įrašams, užfiksuotiems suderinama „Sony“ vaizdo kamera.

Skelbkite turinį akimirksniu programa „Album“

Siųsdami pavienes nuotraukas švaistote laiką. Šia VAIO programa galite akimirksniu bendrinti nuotraukas ir vaizdo įrašus viešuosiuose ar asmeniniuose albumuose arba juos įkelti tiesiai į socialinių tinklų svetaines.

Bendraukite per „Socialife“

Paprasta būti keliose vietose vienu metu

Didžiausias socialinių tinklų iššūkis – suspėti sekti įvairius tinklaraščius, naujinius, pranešimus, įrašus, naujienas ir vaizdo įrašus apie pianinu grojančias kates. Puiki išeitis – „Sony“ visiškai atnaujinta programa „Socialife“.

„Socialife“ ir „Sony“ planšetinis kompiuteris
VAIO Touch Search

Greita ir intuityvu

Sklandžiai atlikite paiešką nenutraukdami darbų. Tiesiog užrašykite žodį ekrane ir pamatysite patogų skydelį su rezultatais iš žiniatinklio, programų, failų ir aplankų.

Sumanesnis TV gidas

Naudodami „TV SideView“ programą planšetinį ar nešiojamąjį kompiuterį arba išmanųjį telefoną galite paversti nuotolinio valdymo pultu. Naršykite po turinį, praneškite draugams apie naujausias laidas ir, žinoma, piršto palietimu arba balso komandomis perjunginėkite kanalus.

Naudinga informacija su „Sony Select“

Daugiau jokių nepageidaujamų rinkodaros pranešimų! Naudodamiesi programa „Sony Select“ galite peržiūrėti specialius pasiūlymus, programas, patarimus ir t. t., susijusius tik su jūsų VAIO® modeliu.

„VAIO Care“ logotipas
Jūsų VAIO®“ veiks didžiausiu našumu

Naudodamiesi visapusiška „Sony“ programa „VAIO Care“ galite gauti automatiškai pateikiamus našumo įvertinimus, šalinti nesklandumus, rasti lengvai naudojamus diagnostikos įrankius ir kitas paslaugas, reikalingas tinkamai VAIO® priežiūrai.